Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůAustrian Classics
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMNÁRODNÍ TÝMVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
19 na startu

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
24 na startu

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Muži -65kg
10 na startu
Alexander MORAVECIII. místo
III. místo
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Muži -75kg
4 na startu
Jaroszlav MALJARIII. místo
III. místo
Jaroszlav MALJAR
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
14 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
3 na startu

LIGHTCONTACT Starší žákyně -42kg
6 na startu

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
8 na startu
Alexandra SOTONOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
4 na startu
Nela PÁNKOVÁIII. místo
III. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁIII. místo
III. místo
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
9 na startu

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
5 na startu
Tereza CVINGEROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Martina PTÁČKOVÁIII. místo
III. místo
Martina PTÁČKOVÁ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -42kg
7 na startu
Lukáš HUDLERIII. místo
III. místo
Lukáš HUDLER
E.H security kick-box gym, z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
7 na startu

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
5 na startu
Filip ROUBÍČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM

KICK LIGHT Starší žákyně -42kg
5 na startu

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
4 na startu
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
5 na startu
Nela PÁNKOVÁIII. místo
III. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁIII. místo
III. místo
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

KICK LIGHT Junioři -57kg
7 na startu
Miroslav GODŽAIII. místo
III. místo
Miroslav GODŽA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Tobiáš VITOCHIII. místo
III. místo
Tobiáš VITOCH
TCB GYM

KICK LIGHT Junioři -69kg
6 na startu

KICK LIGHT Junioři -79kg
7 na startu

KICK LIGHT Juniorky -50kg
7 na startu
Erika STANOEVAII. místo
II. místo
10 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.

KICK LIGHT Juniorky -60kg
4 na startu

KICK LIGHT Juniorky -65kg
3 na startu
Věra LISZOKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Věra LISZOKOVÁ
TCB GYM

KICK LIGHT Ženy +65kg
6 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

FULLCONTACT Juniorky -48kg
4 na startu
Erika STANOEVAI. místo
I. místo
20 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Ženy -48kg
3 na startu

FULLCONTACT Ženy -52kg
5 na startu

FULLCONTACT Ženy -70kg
3 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

FULLCONTACT Ženy +70kg
2 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Martina PTÁČKOVÁII. místo
II. místo
Martina PTÁČKOVÁ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Junioři -81kg
3 na startu

K-1 Ženy -48kg
3 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Klára STRNADOVÁ
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.

K-1 Ženy -70kg
4 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's