Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůAdvent Cup - Národní pohár v kickboxu
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
3 na startu
Matěj KAŽIMÍRII. místo
II. místo
5 bodů
Matěj KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
2 na startu
Maxmilián SCHLOSSERI. místo
I. místo
5 bodů
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
3 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
10 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Filip KAŽIMÍRII. místo
II. místo
Filip KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice
Vojtěch HERMANIII. místo
III. místo
Vojtěch HERMAN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
4 na startu
Karolína TUČKOVÁ
IV. místo
Karolína TUČKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Amálie ANDRLOVÁII. místo
II. místo
Amálie ANDRLOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -50kg
2 na startu
Denisa PUNDOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Denisa PUNDOVÁ
Fighter's Gym Teplice
Kateřina OPLTOVÁII. místo
II. místo
Kateřina OPLTOVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Juniorky -70kg
2 na startu
Eva BALCAROVÁII. místo
II. místo
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
5 na startu
Maxmilián SCHLOSSERI. místo
I. místo
20 bodů
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice
Oleksandr FEDIAIEVII. místo
II. místo
10 bodů
Oleksandr FEDIAIEV
TCB GYM
Samuel KADLECIII. místo
III. místo
5 bodů
Samuel KADLEC
Fight arena Slaný
Michael RADA
IV. místo
Michael RADA
TCB GYM


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
6 na startu
Patrik DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Patrik DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jakub ŘEHÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub ŘEHÁK
Schejbal's Gym Lovosice
Tomáš PITELKA
IV. místo
Tomáš PITELKA
TIGER GYM


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
3 na startu
Martin NEDVĚDI. místo
I. místo
10 bodů
Martin NEDVĚD
Fight arena Slaný
Ondřej NEŠPORII. místo
II. místo
Ondřej NEŠPOR
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Filip KAŽIMÍRIII. místo
III. místo
Filip KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
3 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
10 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Jan KRPEŠII. místo
II. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice
Lukáš DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Lukáš DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Patrik HEČKOII. místo
II. místo
5 bodů
Patrik HEČKO
Berka Fight centrum z.s.
Jeremy WELTEIII. místo
III. místo
Jeremy WELTE
TSV Lichtenberg 1898 e.V.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Nikol PÍRKOVÁII. místo
II. místo
Nikol PÍRKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Karolína TUČKOVÁIII. místo
III. místo
Karolína TUČKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Amálie ANDRLOVÁII. místo
II. místo
Amálie ANDRLOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
2 na startu
Martin DaňhaII. místo
II. místo
Martin Daňha
TIGER GYM

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu
Peter HELMÉCIII. místo
II. místo
Peter HELMÉCI
ŠKP Policajná Škola Košice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
3 na startu
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný
Kateřina NAVRÁTILOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina NAVRÁTILOVÁ
SK Dragon Gym Košťany, z.s

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁII. místo
II. místo
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
4 na startu
Matěj SVATOŇI. místo
I. místo
20 bodů
Matěj SVATOŇ
KBC Milda Team z.s.
Peter HELMÉCIII. místo
II. místo
10 bodů
Peter HELMÉCI
ŠKP Policajná Škola Košice
Michal HEVESSYIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO
Josef VODÁK ml.
IV. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.


LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
2 na startu
Barbora TARABCOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Barbora TARABCOVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Kateřina OPLTOVÁII. místo
II. místo
Kateřina OPLTOVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Veronika VokounováI. místo
I. místo
5 bodů
Veronika Vokounová
TIGER GYM
Denisa PUNDOVÁII. místo
II. místo
Denisa PUNDOVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Juniorky +70kg
3 na startu
Eva BALCAROVÁII. místo
II. místo
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice
Kateřina ŠímováIII. místo
III. místo
Kateřina Šímová
TIGER GYM

LIGHTCONTACT Muži -63kg
4 na startu
Josef VODÁK ml.II. místo
II. místo
10 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Vlastimil ŠEBESTÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Vlastimil ŠEBESTÍK
Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s
Róbert JAMBOR
IV. místo
Róbert JAMBOR
ŠKP Policajná Škola Košice


LIGHTCONTACT Muži -79kg
8 na startu
Andrej LASENKOI. místo
I. místo
40 bodů
Andrej LASENKO
TSV Lichtenberg 1898 e.V.
Patrik BOČKOROŠ
IV. místo
5 bodů
Patrik BOČKOROŠ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Muži -84kg
3 na startu
Andrej LASENKOII. místo
II. místo
5 bodů
Andrej LASENKO
TSV Lichtenberg 1898 e.V.
Adam TAMÁŠIII. místo
III. místo
Adam TAMÁŠ
ŠKP Policajná Škola Košice

KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
6 na startu
Lukáš DRTINAI. místo
I. místo
20 bodů
Lukáš DRTINA
TCB GYM
Oleksandr FEDIAIEVII. místo
II. místo
10 bodů
Oleksandr FEDIAIEV
TCB GYM
Kristian PUNČOCHÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Kristian PUNČOCHÁŘ
Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s
Michael RADA
IV. místo
Michael RADA
TCB GYM


KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
7 na startu
Jakub ŘEHÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub ŘEHÁK
Schejbal's Gym Lovosice
Patrik DVOŘÁČEK
IV. místo
Patrik DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Tomáš PITELKA
IV. místo
Tomáš PITELKA
TIGER GYM


KICK LIGHT Mladší žáci -42kg
2 na startu
Martin NEDVĚDI. místo
I. místo
5 bodů
Martin NEDVĚD
Fight arena Slaný
Ondřej NEŠPORII. místo
II. místo
Ondřej NEŠPOR
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
2 na startu
Lukáš DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jan KRPEŠII. místo
II. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Patrik HEČKOIII. místo
III. místo
Patrik HEČKO
Berka Fight centrum z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Karolína TUČKOVÁIII. místo
III. místo
Karolína TUČKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Amálie ANDRLOVÁII. místo
II. místo
Amálie ANDRLOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Tereza COUFALOVÁII. místo
II. místo
Tereza COUFALOVÁ
Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
4 na startu
Ondřej FIALAII. místo
II. místo
10 bodů
Ondřej FIALA
Berka Fight centrum z.s.
Tomáš MOUDŘÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomáš MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.
Martin Daňha
IV. místo
Martin Daňha
TIGER GYM


KICK LIGHT Starší žáci -69kg
2 na startu
Jáchym BECHINSKÝII. místo
II. místo
Jáchym BECHINSKÝ
TCB GYM

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
3 na startu
Peter HELMÉCIIII. místo
III. místo
Peter HELMÉCI
ŠKP Policajná Škola Košice

KICK LIGHT Starší žákyně -50kg
2 na startu
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁII. místo
II. místo
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

KICK LIGHT Junioři -69kg
3 na startu
Josef VODÁK ml.I. místo
I. místo
10 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Matěj SVATOŇII. místo
II. místo
5 bodů
Matěj SVATOŇ
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Junioři +94kg
2 na startu
Tomáš ČEJKAII. místo
II. místo
Tomáš ČEJKA
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Juniorky -65kg
5 na startu
Věra LISZOKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Věra LISZOKOVÁ
TCB GYM
Veronika VokounováIII. místo
III. místo
5 bodů
Veronika Vokounová
TIGER GYM
Nela PÁNKOVÁ
IV. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Muži -63kg
5 na startu
Josef VODÁK ml.II. místo
II. místo
10 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Vlastimil ŠEBESTÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Vlastimil ŠEBESTÍK
Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s
Róbert JAMBOR
IV. místo
Róbert JAMBOR
ŠKP Policajná Škola Košice


KICK LIGHT Muži -69kg
3 na startu
Peter MOLNÁRI. místo
I. místo
10 bodů
Peter MOLNÁR
Kick Box Club Kutná Hora
Tomáš KOMÁREKII. místo
II. místo
5 bodů
Tomáš KOMÁREK
Karate klub Tábor
Róbert JAMBORIII. místo
III. místo
Róbert JAMBOR
ŠKP Policajná Škola Košice

KICK LIGHT Muži -74kg
4 na startu
Peter MOLNÁRI. místo
I. místo
20 bodů
Peter MOLNÁR
Kick Box Club Kutná Hora
Štěpán TOMOLYAII. místo
II. místo
10 bodů
Štěpán TOMOLYA
Karate klub Tábor
Jakub Chromečka
IV. místo
Jakub Chromečka
Tiger gym luka


KICK LIGHT Muži -79kg
8 na startu
Martin NAVRÁTILI. místo
I. místo
40 bodů
Martin NAVRÁTIL
ŠKP Policajná Škola Košice
František VYČÍTALII. místo
II. místo
20 bodů
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.
Vít LEXAIII. místo
III. místo
10 bodů
Vít LEXA
Karate klub Tábor
Martin Schmiedl
IV. místo
5 bodů
Martin Schmiedl
TIGER GYM


KICK LIGHT Muži -84kg
3 na startu
Martin NAVRÁTILI. místo
I. místo
10 bodů
Martin NAVRÁTIL
ŠKP Policajná Škola Košice
Adam TAMÁŠII. místo
II. místo
Adam TAMÁŠ
ŠKP Policajná Škola Košice
Jakub DOLANSKÝIII. místo
III. místo
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Muži -94kg
3 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
10 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Marek HEINRICHII. místo
II. místo
5 bodů
Marek HEINRICH
KBC Milda Team z.s.
Lukáš PRUDÍKIII. místo
III. místo
Lukáš PRUDÍK
Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s

STUŽKOVANÁ Děti I. -125cm
8 na startu
Milan ZÁBLOCKÝI. místo
I. místo
Milan ZÁBLOCKÝ
Team Incredible Czech republic
Klaudie TOMÁŠKOVÁII. místo
II. místo
Klaudie TOMÁŠKOVÁ
SK Dragon Gym Košťany, z.s
Nelly JABŮRKOVÁIII. místo
III. místo
Nelly JABŮRKOVÁ
TCB GYM


STUŽKOVANÁ Děti I. +125cm
6 na startu
Patrik DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
Patrik DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Matěj KAŽIMÍRII. místo
II. místo
Matěj KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice
Milan ZÁBLOCKÝIII. místo
III. místo
Milan ZÁBLOCKÝ
Team Incredible Czech republic
Alice LINHARTOVÁ
IV. místo
Alice LINHARTOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


STUŽKOVANÁ Děti II. -125cm
2 na startu
Milan ZÁBLOCKÝI. místo
I. místo
Milan ZÁBLOCKÝ
Team Incredible Czech republic
Anna KOCÁBKOVÁII. místo
II. místo
Anna KOCÁBKOVÁ
Team Incredible Czech republic

STUŽKOVANÁ Děti II. -135cm
6 na startu
Nikol PÍRKOVÁI. místo
I. místo
Nikol PÍRKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Pavel HONII. místo
II. místo
Pavel HON
Schejbal's Gym Lovosice
Nikol MARTINCOVÁIII. místo
III. místo
Nikol MARTINCOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Monika ŠTĚPÁNKOVÁ
IV. místo
Monika ŠTĚPÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


STUŽKOVANÁ Děti II. +135cm
10 na startu
Patrik SOTONAI. místo
I. místo
Patrik SOTONA
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Jan SVOBODAII. místo
II. místo
Jan SVOBODA
Schejbal's Gym Lovosice
Michal TURČANIII. místo
III. místo
Michal TURČAN
SK Dragon Gym Košťany, z.s
Stela KOPŘIVOVÁ
IV. místo
Stela KOPŘIVOVÁ
TCB GYM