Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga - 4. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Patrik ZICH
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
POINTS FIGHTING
Mladší žáci -28kg
P 11:6
Matouš VESELÝ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Matouš VESELÝ
Sebastien MACHÁČEK
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
POINTS FIGHTING
Mladší žáci -37kg
P 10:0
Michal MÁCHA
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Michal MÁCHA
Sebastien MACHÁČEK
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
POINTS FIGHTING
Mladší žáci -37kg
P 10:6
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora
Dominik DLOUHÝ
Adam PARTYKA
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žáci -47kg
P 7:6
Vojtěch CHALOUPKA
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Vojtěch CHALOUPKA
Adam PARTYKA
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žáci +47kg
P 8:6
Jan MATUŠINA
Valdman's gym Kutná Hora
Jan MATUŠINA
Petr ZICH
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
POINTS FIGHTING
Starší žáci -47kg
P 11:1
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Adam PARTYKA
David DVOŘÁČEK
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
POINTS FIGHTING
Starší žáci -57kg
P 12:2
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Adam PARTYKA
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
POINTS FIGHTING
Junioři -74kg
AB
Vojtěch CHALOUPKA
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Vojtěch CHALOUPKA
Robert SCHMIEDT
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -32kg
RSC
Jan STARÝ
KOBRA KLADNO
Jan STARÝ
Martin NEDVĚD
Martin NEDVĚD
TCB GYM
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -32kg
P 3:0
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Patrik ZICH
Patrik ZICH
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -32kg
WO
Jan STARÝ
KOBRA KLADNO
Jan STARÝ
Robert SCHMIEDT
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -32kg
P 3:0
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Martin NEDVĚD
Dominik DLOUHÝ
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -42kg
RSC
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem
Patrick VRŮBL
Sebastien MACHÁČEK
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -42kg
P 3:0
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora
Dominik DLOUHÝ
Matěj VLASÁK
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -42kg
P 3:0
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Vojtěch TOMAN
Vojtěch TOMAN
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -42kg
WO
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem
Patrick VRŮBL
Vojtěch TOMAN
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -42kg
P 3:0
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora
Dominik DLOUHÝ
Matěj VLASÁK
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -42kg
P 3:0
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Sebastien MACHÁČEK
Jan MATUŠINA
Jan MATUŠINA
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Mladší žáci +47kg
P 3:0
David VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem
David VRŮBL
Jan MATUŠINA
Jan MATUŠINA
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Mladší žáci +47kg
P 3:0
Tomáš STARÝ
KOBRA KLADNO
Tomáš STARÝ
Pavlína BUČKOVÁ
Pavlína BUČKOVÁ
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Eliška GLASEROVÁ
Zuzana HYKSOVÁ
Zuzana HYKSOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Andrea ROSENBAUMOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Andrea ROSENBAUMOVÁ
Eliška GLASEROVÁ
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Andrea ROSENBAUMOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Andrea ROSENBAUMOVÁ
Pavlína BUČKOVÁ
Pavlína BUČKOVÁ
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Zuzana HYKSOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Zuzana HYKSOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -37kg
P 3:0
Kateřina SIBLÍKOVÁ
Millenium Gym o.s.
Kateřina SIBLÍKOVÁ
Emma CARDOVÁ
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -42kg
WO
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Eliška ZEMANOVÁ
Filip CIMBUREK
Filip CIMBUREK
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Starší žáci -42kg
P 3:0
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
El JAFAR
David DVOŘÁČEK
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žáci -57kg
P 3:0
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Antonín LUPÍNEK
David DVOŘÁČEK
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žáci -63kg
P 3:0
Král Ivan
Valdman's gym Kutná Hora
Král Ivan
Josef VODÁK ml.
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žáci -63kg
P 3:0
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
David DVOŘÁČEK
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žáci +69kg
WO
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Filip ROUBÍČEK
Lenka MASOPUSTOVÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -60kg
WO
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Alexandra SOTONOVÁ
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -60kg
AB
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁ
Kateřina MATĚJKOVÁ
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -60kg
WO
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -60kg
P 3:0
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Alexandra SOTONOVÁ
Denys KLUST
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.
LIGHTCONTACT
Junioři -63kg
P 3:0
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Josef VODÁK ml.
Denys KLUST
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.
LIGHTCONTACT
Junioři -63kg
P 3:0
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice
Alexander MORAVEC
Karel KUČERA
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.
LIGHTCONTACT
Junioři -69kg
P 3:0
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO
Michal HEVESSY
Michal ŠIMÁČEK
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Junioři -74kg
P 3:0
Daniel BAJRAJ
KBC Milda Team z.s.
Daniel BAJRAJ
Jakub DOLANSKÝ
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Junioři -79kg
P 3:0
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.
František VYČÍTAL
Anna BŘEŠŤANOVÁ
Anna BŘEŠŤANOVÁ
KOBRA KLADNO
LIGHTCONTACT
Juniorky -55kg
P 3:0
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Leona HOSKOVCOVÁ
Denysa RASHKI
Denysa RASHKI
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Juniorky -65kg
P 3:0
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Leona HOSKOVCOVÁ
Martin NEDVĚD
Martin NEDVĚD
TCB GYM
KICK LIGHT
Mladší žáci -32kg
P 3:0
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.
Robert SCHMIEDT
Patrick VRŮBL
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem
KICK LIGHT
Mladší žáci -37kg
P 2:1
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora
Dominik DLOUHÝ
Vojtěch TOMAN
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
KICK LIGHT
Mladší žáci -37kg
P 3:0
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem
Patrick VRŮBL
Matěj VLASÁK
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
KICK LIGHT
Mladší žáci -37kg
P 3:0
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Sebastien MACHÁČEK
Sebastien MACHÁČEK
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
KICK LIGHT
Mladší žáci -37kg
AB
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora
Dominik DLOUHÝ
Sebastien MACHÁČEK
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
KICK LIGHT
Mladší žáci -37kg
AB
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem
Patrick VRŮBL
Vojtěch TOMAN
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
KICK LIGHT
Mladší žáci -37kg
P 2:1
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Matěj VLASÁK
Patrik GALKO
Patrik GALKO
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Mladší žáci +47kg
P 2:1
Artiom RATA
TCB GYM
Artiom RATA
Max OSLAVSKIJ
Max OSLAVSKIJ
TCB GYM
KICK LIGHT
Mladší žáci +47kg
P 3:0
Patrik GALKO
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Patrik GALKO
Eliška GLASEROVÁ
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
KICK LIGHT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Pavlína BUČKOVÁ
Millenium Gym o.s.
Pavlína BUČKOVÁ
Zuzana HYKSOVÁ
Zuzana HYKSOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Eliška GLASEROVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Mladší žákyně -37kg
AB
Sabina TĚŠINOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Sabina TĚŠINOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Mladší žákyně -37kg
P 3:0
Kateřina SIBLÍKOVÁ
Millenium Gym o.s.
Kateřina SIBLÍKOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Mladší žákyně -42kg
P 3:0
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný
Emma CARDOVÁ
Petr ZICH
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
KICK LIGHT
Starší žáci -47kg
P 3:0
Šimon Pavlas
Fight arena Slaný
Šimon Pavlas
Antonín LUPÍNEK
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
KICK LIGHT
Starší žáci -57kg
DISQ
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
David DVOŘÁČEK
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
KICK LIGHT
Starší žáci -69kg
P 3:0
David JARÝ
TCB GYM
David JARÝ
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
KICK LIGHT
Starší žáci +69kg
P 2:1
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Petr DVOŘÁČEK
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
KICK LIGHT
Starší žáci +69kg
AB
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Filip ROUBÍČEK
Lenka MASOPUSTOVÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
KICK LIGHT
Starší žákyně -60kg
P 3:0
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Alexandra SOTONOVÁ
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Starší žákyně -60kg
P 2:1
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁ
Alexandra SOTONOVÁ
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
KICK LIGHT
Starší žákyně -60kg
P 3:0
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
KICK LIGHT
Starší žákyně -60kg
AB
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Alexander MORAVEC
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice
KICK LIGHT
Junioři -63kg
P 2:1
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.
Denys KLUST
Alexander MORAVEC
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice
KICK LIGHT
Junioři -63kg
P 2:1
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Josef VODÁK ml.
Michal ŠIMÁČEK
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
KICK LIGHT
Junioři -74kg
P 3:0
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.
Karel KUČERA
Michal ŠIMÁČEK
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
KICK LIGHT
Junioři -74kg
P 3:0
Daniel BAJRAJ
KBC Milda Team z.s.
Daniel BAJRAJ
Matěj HAVEL
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
KICK LIGHT
Junioři -79kg
P 2:1
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.
František VYČÍTAL
Jakub DOLANSKÝ
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Junioři -79kg
P 3:0
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Matěj HAVEL
Jakub DOLANSKÝ
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Junioři -84kg
P 3:0
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Matěj HAVEL
Denysa RASHKI
Denysa RASHKI
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Juniorky -65kg
P 3:0
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Leona HOSKOVCOVÁ