Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga - 4. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu
Patrik ZICHI. místo
I. místo
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
3 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Dominik DLOUHÝII. místo
II. místo
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Adam PARTYKAI. místo
I. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
2 na startu
Adam PARTYKAI. místo
I. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Jan MATUŠINAII. místo
II. místo
Jan MATUŠINA
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
2 na startu
Petr ZICHI. místo
I. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Adam PARTYKAII. místo
II. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
2 na startu
David DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Adam PARTYKAII. místo
II. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
2 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
4 na startu
Robert SCHMIEDTI. místo
I. místo
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.
Martin NEDVĚDII. místo
II. místo
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Patrik ZICHIII. místo
III. místo
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Jan STARÝ
IV. místo
Jan STARÝ
KOBRA KLADNO


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
5 na startu
Matěj VLASÁKI. místo
I. místo
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Sebastien MACHÁČEKII. místo
II. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Vojtěch TOMANIII. místo
III. místo
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Dominik DLOUHÝ
IV. místo
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Jan MATUŠINAI. místo
I. místo
Jan MATUŠINA
Valdman's gym Kutná Hora
Tomáš STARÝII. místo
II. místo
Tomáš STARÝ
KOBRA KLADNO
David VRŮBLIII. místo
III. místo
David VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
4 na startu
Pavlína BUČKOVÁI. místo
I. místo
Pavlína BUČKOVÁ
Millenium Gym o.s.
Zuzana HYKSOVÁII. místo
II. místo
Zuzana HYKSOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Eliška GLASEROVÁIII. místo
III. místo
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Andrea ROSENBAUMOVÁ
IV. místo
Andrea ROSENBAUMOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Eliška ZEMANOVÁI. místo
I. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kateřina SIBLÍKOVÁII. místo
II. místo
Kateřina SIBLÍKOVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Emma CARDOVÁI. místo
I. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný
Eliška ZEMANOVÁII. místo
II. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
2 na startu
Filip CIMBUREKI. místo
I. místo
Filip CIMBUREK
Valdman's gym Kutná Hora
El JAFARII. místo
II. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
David DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Antonín LUPÍNEKII. místo
II. místo
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
3 na startu
Josef VODÁK ml.I. místo
I. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
David DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Král IvanIII. místo
III. místo
Král Ivan
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Filip ROUBÍČEKII. místo
II. místo
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
4 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
IV. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -63kg
3 na startu
Denys KLUSTI. místo
I. místo
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.
Alexander MORAVECII. místo
II. místo
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁK ml.III. místo
III. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
2 na startu
Karel KUČERAI. místo
I. místo
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.
Michal HEVESSYII. místo
II. místo
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
2 na startu
Michal ŠIMÁČEKI. místo
I. místo
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
Daniel BAJRAJII. místo
II. místo
Daniel BAJRAJ
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
2 na startu
Jakub DOLANSKÝI. místo
I. místo
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
František VYČÍTALII. místo
II. místo
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
2 na startu
Anna BŘEŠŤANOVÁI. místo
I. místo
Anna BŘEŠŤANOVÁ
KOBRA KLADNO
Leona HOSKOVCOVÁII. místo
II. místo
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
2 na startu
Denysa RASHKII. místo
I. místo
Denysa RASHKI
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Leona HOSKOVCOVÁII. místo
II. místo
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
2 na startu
Martin NEDVĚDI. místo
I. místo
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Robert SCHMIEDTII. místo
II. místo
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
5 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Sebastien MACHÁČEKIII. místo
III. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Patrick VRŮBL
IV. místo
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem


KICK LIGHT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Max OSLAVSKIJI. místo
I. místo
Max OSLAVSKIJ
TCB GYM
Patrik GALKOII. místo
II. místo
Patrik GALKO
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Artiom RATAIII. místo
III. místo
Artiom RATA
TCB GYM

KICK LIGHT Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Zuzana HYKSOVÁI. místo
I. místo
Zuzana HYKSOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Eliška GLASEROVÁII. místo
II. místo
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Pavlína BUČKOVÁIII. místo
III. místo
Pavlína BUČKOVÁ
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Eliška ZEMANOVÁI. místo
I. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kateřina SIBLÍKOVÁII. místo
II. místo
Kateřina SIBLÍKOVÁ
Millenium Gym o.s.
Sabina TĚŠINOVÁIII. místo
III. místo
Sabina TĚŠINOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Eliška ZEMANOVÁI. místo
I. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
2 na startu
Petr ZICHI. místo
I. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Šimon PavlasII. místo
II. místo
Šimon Pavlas
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
2 na startu
Antonín LUPÍNEKI. místo
I. místo
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
David DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
2 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
David JARÝII. místo
II. místo
David JARÝ
TCB GYM

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
3 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Filip ROUBÍČEKII. místo
II. místo
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
4 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Karolína HOŘEŇOVSKÁII. místo
II. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Alexandra SOTONOVÁIII. místo
III. místo
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁ
IV. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.


KICK LIGHT Junioři -63kg
3 na startu
Alexander MORAVECI. místo
I. místo
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁK ml.II. místo
II. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Denys KLUSTIII. místo
III. místo
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Junioři -74kg
3 na startu
Michal ŠIMÁČEKI. místo
I. místo
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
Daniel BAJRAJII. místo
II. místo
Daniel BAJRAJ
KBC Milda Team z.s.
Karel KUČERAIII. místo
III. místo
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Junioři -79kg
3 na startu
Jakub DOLANSKÝI. místo
I. místo
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Matěj HAVELII. místo
II. místo
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
František VYČÍTALIII. místo
III. místo
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Junioři -84kg
2 na startu
Jakub DOLANSKÝI. místo
I. místo
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Matěj HAVELII. místo
II. místo
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

KICK LIGHT Juniorky -65kg
2 na startu
Denysa RASHKII. místo
I. místo
Denysa RASHKI
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Leona HOSKOVCOVÁII. místo
II. místo
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem