Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůWAKO K-1 EUROPEAN CUP
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Starší žáci -42kg
3 na startu
Ivan RUSI. místo
I. místo
10 bodů
Ivan RUS
WAKO UKRAINE
Rene KALIMANII. místo
II. místo
Rene KALIMAN
Kickboxing klub `Draga`
Max STREMILOVSCHIIIII. místo
III. místo
Max STREMILOVSCHII
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

K-1 Starší žáci -47kg
5 na startu
Adam MAGOMADOVI. místo
I. místo
20 bodů
Adam MAGOMADOV
Double Touch Team Dresden e.V
Tomáš BARTÁKIII. místo
III. místo
Tomáš BARTÁK
Leonidas Gym Muay Thai Teplice
Oleksandr BUHAIEVIII. místo
III. místo
Oleksandr BUHAIEV
PITBULL


K-1 Starší žáci -52kg
2 na startu
Branislav TOMÁŠI. místo
I. místo
5 bodů
Branislav TOMÁŠ
Leonidas Gym Muay Thai Teplice
Daniel ĎurišII. místo
II. místo
Daniel Ďuriš
Victory Gym Trenčín

K-1 Starší žáci -57kg
2 na startu
Yaroslav HRYHORIEVI. místo
I. místo
5 bodů
Yaroslav HRYHORIEV
WAKO UKRAINE
Patrik NITECKIII. místo
II. místo
Patrik NITECKI
Raptors TRNAVA

K-1 Starší žáci -63kg
9 na startu
Nikita HUSCHENKAI. místo
I. místo
40 bodů
Nikita HUSCHENKA
Gridin gym
Erik MICKAII. místo
II. místo
20 bodů
Erik MICKA
TKBC Praha
Jan MAŠEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan MAŠEK
Pankration gym z.s.
Marián MIŠALKOIII. místo
III. místo
5 bodů
Marián MIŠALKO
OFA Bratislava


K-1 Starší žáci +69kg
2 na startu
Nemanja KNEZICII. místo
II. místo
Nemanja KNEZIC
Topic team

K-1 Starší žákyně -50kg
3 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Anastasiia TKACHYKII. místo
II. místo
5 bodů
Anastasiia TKACHYK
WAKO UKRAINE
Nicole WILCZEWSKAIII. místo
III. místo
Nicole WILCZEWSKA
Hunter Gym

K-1 Starší žákyně -60kg
4 na startu
Marina MULIARCHYKI. místo
I. místo
20 bodů
Marina MULIARCHYK
WOLFLEADER
Kristína VÁROŠOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Kristína VÁROŠOVÁ
Assassin gym Bytča
Aleksandra HARTANOVIČIII. místo
III. místo
Aleksandra HARTANOVIČ
WOLFLEADER
Radoslava BREZANYOVAIII. místo
III. místo
Radoslava BREZANYOVA
Diamond gym Žilina


K-1 Junioři -60kg
5 na startu
Douglas DaňoII. místo
II. místo
10 bodů
Douglas Daňo
Rokycany
Jakub TYMIŃSKIIII. místo
III. místo
Jakub TYMIŃSKI
Hunter Gym
Ondrej FRANEKIII. místo
III. místo
Ondrej FRANEK
Fortis Lučenec


K-1 Junioři -63,5kg
7 na startu
Václav SIVÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Václav SIVÁK
HAMR GYM
Artem ZINKEVYCHII. místo
II. místo
10 bodů
Artem ZINKEVYCH
PITBULL
Hleb HARAHLIADIII. místo
III. místo
Hleb HARAHLIAD
MONOLITH
Patrik SZÁNAIII. místo
III. místo
Patrik SZÁNA
Perfect Fight Club


K-1 Junioři -67kg
4 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Yan VOLODINII. místo
II. místo
10 bodů
Yan VOLODIN
WAKO UKRAINE
Norbert KOVÁTSIII. místo
III. místo
Norbert KOVÁTS
Star Gym Kecskemét
Kristian HROMNÍKIII. místo
III. místo
Kristian HROMNÍK
Victory Gym Trenčín


K-1 Junioři -71kg
3 na startu
Sviatoslav HASIUKI. místo
I. místo
10 bodů
Sviatoslav HASIUK
WAKO UKRAINE
Rustam NAVRUZOVII. místo
II. místo
Rustam NAVRUZOV
AmurkaRUS
Miron GERAIII. místo
III. místo
Miron GERA
Star Gym Kecskemét

K-1 Junioři -75kg
3 na startu
Denis FARKAŠI. místo
I. místo
10 bodů
Denis FARKAŠ
SK Muay Thai Brno
Pavol DANIELII. místo
II. místo
Pavol DANIEL
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
Filip JANDÁKIII. místo
III. místo
Filip JANDÁK
Palec Gym Praha

K-1 Junioři -81kg
6 na startu
Yauheni CHARVINSKII. místo
I. místo
20 bodů
Yauheni CHARVINSKI
DYUSSH VSU
Josef HANUŠII. místo
II. místo
10 bodů
Josef HANUŠ
TKBC Praha
Martin LORENCIII. místo
III. místo
Martin LORENC
SK Atom Fighters Plzeň


K-1 Junioři -86kg
4 na startu
Jakub BAKEŠI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
Artem LASTOVCHENKOII. místo
II. místo
10 bodů
Artem LASTOVCHENKO
WAKO UKRAINE
Adam KRISTEKIII. místo
III. místo
Adam KRISTEK
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
Szergej SÁNDORIII. místo
III. místo
Szergej SÁNDOR
Budapest


K-1 Juniorky -48kg
3 na startu
Sara ZECIRYI. místo
I. místo
10 bodů
Sara ZECIRY
Victory Novi Sad
Daniella PASHAEVII. místo
II. místo
5 bodů
Daniella PASHAEV
KG Fight club
Bára JURÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Macak's GYM Pardubice

K-1 Juniorky -52kg
3 na startu
Amálie KRYTINÁŘOVÁII. místo
II. místo
Amálie KRYTINÁŘOVÁ
SK Muay Thai Brno
Erika STANOEVAIII. místo
III. místo
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Juniorky -70kg
2 na startu
Zuzanna LAPTUTAI. místo
I. místo
5 bodů
Zuzanna LAPTUTA
Fight Academy Stargard
Larysa IVANOVAII. místo
II. místo
Larysa IVANOVA
MONOLITH

K-1 Muži -60kg
12 na startu
Michael VASILIOGLOI. místo
I. místo
40 bodů
Michael VASILIOGLO
Berka Fight centrum z.s.
Sadi-Can AKYARII. místo
II. místo
20 bodů
Sadi-Can AKYAR
ÖBFK
Krzysztof OLSZEWSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Krzysztof OLSZEWSKI
Palestra Warszawa
Achmed MUTCOLGOVIII. místo
III. místo
5 bodů
Achmed MUTCOLGOV
KICKBOXING FEDERATION `STAVROPOL`


K-1 Muži -63,5kg
14 na startu
Jan HOLECI. místo
I. místo
40 bodů
Jan HOLEC
X Gym Praha
Antoine HABASHII. místo
II. místo
20 bodů
Antoine HABASH
Budapest
Kochaa BOLATIII. místo
III. místo
5 bodů
Kochaa BOLAT
Global Fight Gym
Illia TKACHUKIII. místo
III. místo
5 bodů
Illia TKACHUK
WAKO UKRAINE


K-1 Muži -67kg
20 na startu
Oleksandr UKRAINETSI. místo
I. místo
80 bodů
Oleksandr UKRAINETS
WAKO UKRAINE
Yaroslav SABARII. místo
II. místo
40 bodů
Yaroslav SABAR
WAKO UKRAINE
Michal POLAKIII. místo
III. místo
10 bodů
Michal POLAK
Golden Dragon Gym
Dmytro RUSETSKYIIII. místo
III. místo
10 bodů
Dmytro RUSETSKYI
WAKO UKRAINE


K-1 Muži -71kg
18 na startu
Bc. Gor HARUTJUNJANI. místo
I. místo
80 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
TOLJA GYM
Lukasz KACZMARCZYKII. místo
II. místo
40 bodů
Lukasz KACZMARCZYK
Gym Fight Wroclaw
Ivan SEMIGLIADOVIII. místo
III. místo
10 bodů
Ivan SEMIGLIADOV
Global Fight Gym
Patryk RADOŃIII. místo
III. místo
10 bodů
Patryk RADOŃ
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS


K-1 Muži -75kg
23 na startu
Dmytro BEDNINI. místo
I. místo
80 bodů
Dmytro BEDNIN
WAKO UKRAINE
Jurij BYBOČKINII. místo
II. místo
40 bodů
Jurij BYBOČKIN
WOLFLEADER
Kamil SÓJKOWSKIIII. místo
III. místo
10 bodů
Kamil SÓJKOWSKI
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
Vladyslav TIURMENKOIII. místo
III. místo
10 bodů
Vladyslav TIURMENKO
WAKO UKRAINE


K-1 Muži -81kg
13 na startu
Iurii ZUBCHUKI. místo
I. místo
40 bodů
Iurii ZUBCHUK
WAKO UKRAINE
Bartosz DOLBIEŃII. místo
II. místo
20 bodů
Bartosz DOLBIEŃ
Palestra Warszawa
Nikola STOSICIII. místo
III. místo
5 bodů
Nikola STOSIC
SD Kombat
Vladyslav FOSTENKOIII. místo
III. místo
5 bodů
Vladyslav FOSTENKO
WAKO UKRAINE


K-1 Muži -86kg
7 na startu
Yauheni VAUCHOKI. místo
I. místo
20 bodů
Yauheni VAUCHOK
Gridin gym
Szczepan STAWIARSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Szczepan STAWIARSKI
Palestra Warszawa
Maksymilian BRATKOWICZIII. místo
III. místo
Maksymilian BRATKOWICZ
Gym Fight Wroclaw
Jaroslav PANIUSHCHYKIII. místo
III. místo
Jaroslav PANIUSHCHYK
Berka Fight centrum z.s.


K-1 Muži -91kg
10 na startu
Adam AUDYII. místo
II. místo
20 bodů
Adam AUDY
Hanuman Gym Praha
Sasa DRAGICIII. místo
III. místo
5 bodů
Sasa DRAGIC
Victory Novi Sad


K-1 Muži +91kg
6 na startu
Roman HOLOVATIUKI. místo
I. místo
20 bodů
Roman HOLOVATIUK
WAKO UKRAINE
Michal BLAWDZIEWICZII. místo
II. místo
10 bodů
Michal BLAWDZIEWICZ
Palestra Warszawa
Andrzej SABACIŃSKIIII. místo
III. místo
Andrzej SABACIŃSKI
Piotrkowska Szkola Sztuk Walki Tom-Center
Marian TŮMAIII. místo
III. místo
Marian TŮMA
Berka Fight centrum z.s.


K-1 Ženy -52kg
11 na startu
Monika CHOCHLÍKOVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Monika CHOCHLÍKOVÁ
Victory Gym Trenčín
Liudmila CHYSLOVAII. místo
II. místo
20 bodů
Liudmila CHYSLOVA
Spartak-35 Hunter
Hanna RAATESALMIIII. místo
III. místo
5 bodů
Hanna RAATESALMI
Vantaan Kamppailukeskus
Ilenia PERUGINIIII. místo
III. místo
5 bodů
Ilenia PERUGINI
SwissTeam


K-1 Ženy -56kg
7 na startu
Ewa PIETRZYKOWSKAI. místo
I. místo
20 bodů
Ewa PIETRZYKOWSKA
Palestra Warszawa
Paulina SACZUKIII. místo
III. místo
Paulina SACZUK
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
Ekaterina LUKINYHIII. místo
III. místo
Ekaterina LUKINYH
MAGTEAM


K-1 Ženy -60kg
9 na startu
Lucia CMÁROVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Lucia CMÁROVÁ
GUARD Košice
Alesia ANIKEICHII. místo
II. místo
20 bodů
Alesia ANIKEICH
MONOLITH
Alena MuratavaIII. místo
III. místo
5 bodů
Alena Muratava
Spartak-35 Hunter
Šárka MELÍNOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM


K-1 Ženy -65kg
8 na startu
Veronika CMÁROVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Veronika CMÁROVÁ
GUARD Košice
Bc. Martina FENDRICHOVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Martina KUCHAŘOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Martina KUCHAŘOVÁ
Aplik Muay Thai Praha
Aleksandra PIASECKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Aleksandra PIASECKA
Golden Dragon Gym


K-1 Ženy -70kg
5 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Petra HÄMÄLÄII. místo
II. místo
10 bodů
Petra HÄMÄLÄ
Kickboxing Team Oulu
Rogozina ILJHAMIII. místo
III. místo
Rogozina ILJHAM
Garant
Weronika ROGALAIII. místo
III. místo
Weronika ROGALA
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola


K-1 Ženy +70kg
3 na startu
Martina JINDROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Martina JINDROVÁ
TKBC Praha
Paulina BIEČII. místo
II. místo
Paulina BIEČ
Gym Fight Wroclaw
Antigoni PAPAPANOUIII. místo
III. místo
Antigoni PAPAPANOU
NCMA warrior gym