Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůSlovak Open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
9 na startu
Daniel SOKOLI. místo
I. místo
40 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
9 na startu
Michael HAUSERI. místo
I. místo
40 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
8 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
7 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁIII. místo
III. místo
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
2 na startu
Petr ZICHII. místo
II. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
4 na startu
David DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Muži -84kg
3 na startu
Miroslav VEČERKAI. místo
I. místo
10 bodů
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Starší žáci -32kg
9 na startu
Patrik ZICHIII. místo
III. místo
5 bodů
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žáci -37kg
11 na startu
Matěj VLASÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
8 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
7 na startu
Antonín LUPÍNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
4 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -37kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
3 na startu
Kateřina SOKOLOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina SOKOLOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁII. místo
II. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
13 na startu
František POTUŽÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
8 na startu

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
4 na startu
Aleš BRYCHTAIII. místo
III. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -89kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu
Dominik CHROMEKII. místo
II. místo
Dominik CHROMEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
6 na startu

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
4 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Kristýna LAGRONOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Kristýna LAGRONOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky +70kg
2 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

LIGHTCONTACT Muži -79kg
8 na startu
Martin DOBÍHALIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin DOBÍHAL
E.H security kick-box gym, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -84kg
4 na startu
Jan HORÁČEKIII. místo
III. místo
Jan HORÁČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Muži -89kg
3 na startu
Martin VIKTORINIII. místo
III. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Muži +94kg
5 na startu

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
4 na startu
Tereza CVINGEROVÁIII. místo
III. místo
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -32kg
8 na startu
Patrik ZICHIII. místo
III. místo
5 bodů
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

KICK LIGHT Starší žáci -37kg
10 na startu
Kryštof RUŽAII. místo
II. místo
20 bodů
Kryštof RUŽA
HAMMERS GYM z.s.
Matěj VLASÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Vojtěch TOMANIII. místo
III. místo
5 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.


KICK LIGHT Starší žáci -42kg
8 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
9 na startu
Daniel SOKOLIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
7 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
7 na startu
Filip ROUBÍČEKI. místo
I. místo
20 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
5 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -37kg
2 na startu

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
4 na startu
Kateřina SOKOLOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina SOKOLOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
3 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁIII. místo
III. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -63kg
14 na startu
František POTUŽÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Junioři -69kg
9 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
40 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Junioři -74kg
9 na startu

KICK LIGHT Junioři -79kg
8 na startu
Ondřej MATĚJKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Junioři -84kg
5 na startu

KICK LIGHT Junioři -89kg
3 na startu

KICK LIGHT Junioři +94kg
2 na startu
Dominik CHROMEKII. místo
II. místo
Dominik CHROMEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Juniorky -60kg
5 na startu
Kristýna LAGRONOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Kristýna LAGRONOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Nikola HAMMEROVÁIII. místo
III. místo
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Juniorky +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Muži -89kg
3 na startu

KICK LIGHT Muži -94kg
5 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
20 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Muži +94kg
6 na startu

KICK LIGHT Ženy -50kg
3 na startu

KICK LIGHT Ženy -65kg
5 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁIII. místo
III. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Ženy +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Veronika KOHUTOVÁIII. místo
III. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

FULLCONTACT Muži -63,5kg
4 na startu
Patrik ZÁDĚRAIII. místo
III. místo
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Muži -67kg
3 na startu
Radek MORAVECIII. místo
III. místo
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

FULLCONTACT Muži -75kg
3 na startu
Jan POSPÍŠILIII. místo
III. místo
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži -91kg
3 na startu
Stanislav GODLAII. místo
II. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži +91kg
3 na startu
Teodor ŽALOVIČIII. místo
III. místo
Teodor ŽALOVIČ
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Ženy -52kg
3 na startu

FULLCONTACT Ženy -56kg
3 na startu

K-1 Junioři -63,5kg
7 na startu
Patrik ZÁDĚRAII. místo
II. místo
10 bodů
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.

K-1 Junioři -67kg
5 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Ladislav POLÁŠEKIII. místo
III. místo
Ladislav POLÁŠEK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

K-1 Junioři -71kg
5 na startu
Jiří MAŠEKII. místo
II. místo
10 bodů
Jiří MAŠEK
Pankration gym z.s.

K-1 Junioři -91kg
3 na startu
Teodor ŽALOVIČIII. místo
III. místo
Teodor ŽALOVIČ
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži -60kg
8 na startu
Matěj SKALICKÝII. místo
II. místo
20 bodů
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.

K-1 Ženy -52kg
6 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

K-1 Ženy -56kg
2 na startu

K-1 Ženy -65kg
4 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.