Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůPrague Open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
3 na startu
Karel KOUSALI. místo
I. místo
10 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
5 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
20 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Matěj VLASÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Tobias SWACZYNA
IV. místo
Tobias SWACZYNA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
3 na startu
Michael HAUSERI. místo
I. místo
10 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Daniel SOKOLII. místo
II. místo
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Adam PARTYKAIII. místo
III. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Viktorie PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Johanka PETŘÍKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Eliška ZEMANOVÁII. místo
II. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
3 na startu
Vladimír BABINČÁKIII. místo
III. místo
Vladimír BABINČÁK
Bao Humenné

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
2 na startu
Kristýna ŘEHÁKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
2 na startu
Kristýna ŘEHÁKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -79kg
2 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Jan HORÁČEKII. místo
II. místo
Jan HORÁČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
3 na startu
Karel KOUSALI. místo
I. místo
10 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.
Marcel LAGRONIII. místo
III. místo
Marcel LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
2 na startu
Martin NEDVĚDI. místo
I. místo
5 bodů
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Robert SCHMIEDTII. místo
II. místo
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
10 na startu
Sebastien MACHÁČEKII. místo
II. místo
20 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Matěj VLASÁKIII. místo
III. místo
10 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Vojtěch TOMAN
IV. místo
5 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Dominik DLOUHÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Dominik DLOUHÝ
Valdman's gym Kutná Hora
David ČERMÁK
IV. místo
David ČERMÁK
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
4 na startu
Daniel SOKOLI. místo
I. místo
20 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Michael HAUSERII. místo
II. místo
10 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Pavel PETRŮIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel PETRŮ
SK Kickbox Chodov
Lukáš MAZAČ
IV. místo
Lukáš MAZAČ
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Pavlína BUČKOVÁII. místo
II. místo
Pavlína BUČKOVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
2 na startu
El JAFARII. místo
II. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
4 na startu
Karel SVOBODNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Karel SVOBODNÍK
Športový Kickbox klub Michalovce
Vladimír BABINČÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Vladimír BABINČÁK
Bao Humenné
Filip KAFKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice
Ondřej SUCHÝ
IV. místo
Ondřej SUCHÝ
CHB GYM Brno


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
2 na startu
David DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
6 na startu
Antonín LUPÍNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁK ml.III. místo
III. místo
5 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
David VRŮBL
IV. místo
David VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem


LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu
Jan MAZAČII. místo
II. místo
Jan MAZAČ
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
3 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Vanessa SLÁDEČKOVÁII. místo
II. místo
Vanessa SLÁDEČKOVÁ
SK Kickbox Chodov
Sara KURČÍKOVÁIII. místo
III. místo
Sara KURČÍKOVÁ
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Barbora DAŠKOVÁII. místo
II. místo
Barbora DAŠKOVÁ
SK Kickbox Chodov
Timea HAMARIKOVAIII. místo
III. místo
Timea HAMARIKOVA
Športový Kickbox klub Michalovce

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
3 na startu
Alexandra SOTONOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁII. místo
II. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Karolína HOŘEŇOVSKÁIII. místo
III. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Karolína HOŘEŇOVSKÁII. místo
II. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
4 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
20 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Marko BABUKAII. místo
II. místo
10 bodů
Marko BABUKA
Športový Kickbox klub Michalovce
Dávid MALÁNIII. místo
III. místo
5 bodů
Dávid MALÁN
Glory sport gym Trnava Slovakia
Alexander MORAVEC
IV. místo
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Vasil KLEVLANYKI. místo
I. místo
10 bodů
Vasil KLEVLANYK
Športový Kickbox klub Michalovce
Michal HEVESSYII. místo
II. místo
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO
Vojtěch KONSTANTINOVIČIII. místo
III. místo
Vojtěch KONSTANTINOVIČ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
4 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
20 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Daniel TOKARČÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel TOKARČÍK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
František VYČÍTAL
IV. místo
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -79kg
5 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Michal ŠIMÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
Daniel TOKARČÍK
IV. místo
Daniel TOKARČÍK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -84kg
2 na startu
Jakub ANDRLEII. místo
II. místo
Jakub ANDRLE
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
2 na startu
Stela LEVICKÁI. místo
I. místo
5 bodů
Stela LEVICKÁ
Panter Prešov
Sara KURČÍKOVÁII. místo
II. místo
Sara KURČÍKOVÁ
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
3 na startu
Anna BŘEŠŤANOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Anna BŘEŠŤANOVÁ
KOBRA KLADNO
Leona HOSKOVCOVÁII. místo
II. místo
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Barbora DAŠKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora DAŠKOVÁ
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Muži -69kg
2 na startu
Michal HEVESSYII. místo
II. místo
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Muži -74kg
5 na startu
Adam JANKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Adam JANKA
CHB GYM Brno
Peter KNAPO
IV. místo
Peter KNAPO
Športový Kickbox klub Michalovce


LIGHTCONTACT Muži -79kg
6 na startu
Vladimír MACHÁČEK
IV. místo
Vladimír MACHÁČEK
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.


LIGHTCONTACT Muži -84kg
3 na startu
Daniel ŽABAI. místo
I. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Jakub DOLANSKÝII. místo
II. místo
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jiří SKALAIII. místo
III. místo
Jiří SKALA
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Muži +94kg
4 na startu
Lukáš WOLFI. místo
I. místo
20 bodů
Lukáš WOLF
ARENA FIGHT CLUB BRNO


LIGHTCONTACT Ženy +70kg
2 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Katarina DOVALOVAII. místo
II. místo
Katarina DOVALOVA
SKP B. Bystrica

LIGHTCONTACT Veteráni -79kg
4 na startu
Miloš ČERNÝI. místo
I. místo
Miloš ČERNÝ
SK Kickbox Chodov
Tomáš JIRÁKIII. místo
III. místo
Tomáš JIRÁK
TCB GYM
Lukáš RŮŽIČKA
IV. místo
Lukáš RŮŽIČKA
TCB GYM


LIGHTCONTACT Veteráni +79kg
3 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Mladší žáci -28kg
3 na startu
Karel KOUSALI. místo
I. místo
10 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.
Marcel LAGRONIII. místo
III. místo
Marcel LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
2 na startu
Martin NEDVĚDI. místo
I. místo
5 bodů
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Robert SCHMIEDTII. místo
II. místo
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
4 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
20 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Matěj VLASÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Patrick VRŮBL
IV. místo
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem


KICK LIGHT Mladší žáci -42kg
2 na startu
David ČERMÁKII. místo
II. místo
David ČERMÁK
Valdman's gym Kutná Hora

KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
4 na startu
Artiom RATAII. místo
II. místo
10 bodů
Artiom RATA
TCB GYM
Lukáš MAZAČIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukáš MAZAČ
Valdman's gym Kutná Hora
Adam ČERMÁK
IV. místo
Adam ČERMÁK
Valdman's gym Kutná Hora


KICK LIGHT Mladší žáci +47kg
2 na startu
Daniel SOKOLI. místo
I. místo
5 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Pavel PETRŮII. místo
II. místo
Pavel PETRŮ
SK Kickbox Chodov

KICK LIGHT Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Pavlína BUČKOVÁII. místo
II. místo
Pavlína BUČKOVÁ
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
3 na startu
Šimon PavlasI. místo
I. místo
10 bodů
Šimon Pavlas
Fight arena Slaný
Kozany JanIII. místo
III. místo
Kozany Jan
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Starší žáci -52kg
3 na startu
Karel SVOBODNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Karel SVOBODNÍK
Športový Kickbox klub Michalovce
Filip KAFKAII. místo
II. místo
5 bodů
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice
Vladimír BABINČÁKIII. místo
III. místo
Vladimír BABINČÁK
Bao Humenné

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
3 na startu
Antonín LUPÍNEKII. místo
II. místo
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁK ml.III. místo
III. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
2 na startu
Jan MAZAČII. místo
II. místo
Jan MAZAČ
Valdman's gym Kutná Hora

KICK LIGHT Starší žákyně -50kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Vanessa SLÁDEČKOVÁII. místo
II. místo
Vanessa SLÁDEČKOVÁ
SK Kickbox Chodov

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Timea HAMARIKOVAII. místo
II. místo
Timea HAMARIKOVA
Športový Kickbox klub Michalovce

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
3 na startu
Alexandra SOTONOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Karolína HOŘEŇOVSKÁII. místo
II. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Karolína HOŘEŇOVSKÁII. místo
II. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři -63kg
4 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
20 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Dávid MALÁNII. místo
II. místo
10 bodů
Dávid MALÁN
Glory sport gym Trnava Slovakia
Marko BABUKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Marko BABUKA
Športový Kickbox klub Michalovce
Alexander MORAVEC
IV. místo
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice


KICK LIGHT Junioři -69kg
2 na startu
Vasil KLEVLANYKI. místo
I. místo
5 bodů
Vasil KLEVLANYK
Športový Kickbox klub Michalovce
Vojtěch KONSTANTINOVIČII. místo
II. místo
Vojtěch KONSTANTINOVIČ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři -74kg
2 na startu
František VYČÍTALII. místo
II. místo
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Junioři -79kg
6 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Michal ŠIMÁČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
Ondřej MATĚJKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Matěj HAVEL
IV. místo
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.


KICK LIGHT Junioři -84kg
3 na startu
Matěj HAVELII. místo
II. místo
5 bodů
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Jakub ANDRLEIII. místo
III. místo
Jakub ANDRLE
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Juniorky -55kg
2 na startu
Stela LEVICKÁI. místo
I. místo
5 bodů
Stela LEVICKÁ
Panter Prešov
Leona HOSKOVCOVÁII. místo
II. místo
Leona HOSKOVCOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Muži -69kg
2 na startu
Aleš HRÁCHII. místo
II. místo
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO

KICK LIGHT Muži -74kg
5 na startu
Marek KAISRI. místo
I. místo
20 bodů
Marek KAISR
Millenium Gym o.s.
Peter KNAPO
IV. místo
Peter KNAPO
Športový Kickbox klub Michalovce


KICK LIGHT Muži -79kg
5 na startu
Vladimír MACHÁČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Vladimír MACHÁČEK
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.


KICK LIGHT Muži -84kg
3 na startu
Daniel ŽABAI. místo
I. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Jiří SKALAII. místo
II. místo
5 bodů
Jiří SKALA
KBC Milda Team z.s.
Jakub DOLANSKÝIII. místo
III. místo
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Muži -89kg
5 na startu
Jakub PROKEŠI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub PROKEŠ
KBK Fox Ústí nad Labem
David DAVÍDEKII. místo
II. místo
10 bodů
David DAVÍDEK
TCB GYM
Martin PleyerIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin Pleyer
G-Titán Žatec
Jan TÖRÖK
IV. místo
Jan TÖRÖK
KBC Milda Team z.s.


KICK LIGHT Muži -94kg
3 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
10 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Lukáš WOLFIII. místo
III. místo
Lukáš WOLF
ARENA FIGHT CLUB BRNO

KICK LIGHT Muži +94kg
3 na startu
David ZIKAII. místo
II. místo
David ZIKA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Martin JAVORSKÝIII. místo
III. místo
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Ženy -60kg
4 na startu
Alexandra NIŽNIKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Alexandra NIŽNIKOVÁ
Panter Prešov
Martina STEVANOVIČOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Martina STEVANOVIČOVÁ
TCB GYM
Kateřina ČERNÁ
IV. místo
Kateřina ČERNÁ
G-Titán Žatec


KICK LIGHT Ženy -65kg
2 na startu
Ing. Radka NovakovaII. místo
II. místo
Ing. Radka Novakova
Fight Club Brno

KICK LIGHT Ženy +70kg
2 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Katarina DOVALOVAII. místo
II. místo
Katarina DOVALOVA
SKP B. Bystrica