Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMČR - K1, MMA
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Starší žáci -42kg
2 na startu
Tobiáš BARTÁKI. místo
I. místo
5 bodů
Tobiáš BARTÁK
Hanuman Gym Praha
Matyáš BORÁKII. místo
II. místo
Matyáš BORÁK
SK Atom Fighters Plzeň

K-1 Starší žáci -63kg
4 na startu
Erik MICKAI. místo
I. místo
20 bodů
Erik MICKA
TKBC Praha
Václav ŠTĚPÁNIII. místo
III. místo
Václav ŠTĚPÁN
All Stars Academy
Jan MAŠEKIII. místo
III. místo
Jan MAŠEK
Pankration gym z.s.


K-1 Junioři -67kg
3 na startu
Štěpán MIKII. místo
II. místo
Štěpán MIK
REDNECKS Gym z.s.
Radek ŠTÁDLERIII. místo
III. místo
Radek ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama

K-1 Junioři -71kg
2 na startu
Jiří MAŠEKI. místo
I. místo
5 bodů
Jiří MAŠEK
Pankration gym z.s.
Jan ŠOPÍKII. místo
II. místo
Jan ŠOPÍK
REDNECKS Gym z.s.

K-1 Junioři -81kg
3 na startu
Josef HANUŠI. místo
I. místo
10 bodů
Josef HANUŠ
TKBC Praha
Martin LORENCII. místo
II. místo
5 bodů
Martin LORENC
SK Atom Fighters Plzeň

K-1 Juniorky -60kg
2 na startu
Simona NOVÁKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Simona NOVÁKOVÁ
REDNECKS Gym z.s.
Michaela HLAVÁČIKOVÁII. místo
II. místo
Michaela HLAVÁČIKOVÁ
REDNECKS Gym z.s.

K-1 Muži -60kg
2 na startu
Matěj SKALICKÝI. místo
I. místo
5 bodů
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.
Martin ŠÍMAII. místo
II. místo
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.

K-1 Muži -63,5kg
3 na startu
Václav SIVÁKI. místo
I. místo
10 bodů
Václav SIVÁK
Hamr gym Ostrava
Tomáš MARTÍNEKII. místo
II. místo
5 bodů
Tomáš MARTÍNEK
GOOD LUCK GYM Hradec Králové
Jakub LOMIČIII. místo
III. místo
Jakub LOMIČ
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži -67kg
3 na startu
Josef VÍTI. místo
I. místo
10 bodů
Josef VÍT
Aplik muay Thai
Peter MOLNÁRII. místo
II. místo
Peter MOLNÁR
Valdman's gym Kutná Hora
Michal PETRŽÍLEKIII. místo
III. místo
Michal PETRŽÍLEK
Fenrir Gym z.s.

K-1 Muži -71kg
3 na startu
Michal VACEKI. místo
I. místo
10 bodů
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Tomáš KYBICII. místo
II. místo
Tomáš KYBIC
Škola bojových umění Narama
Jakub MírekIII. místo
III. místo
Jakub Mírek
Lanna Gym

K-1 Muži -75kg
2 na startu
Anatoli HUNANYANI. místo
I. místo
5 bodů
Anatoli HUNANYAN
TOLJA GYM
Jan HENRICHII. místo
II. místo
Jan HENRICH
SK Aries gym

K-1 Muži -86kg
4 na startu
David HUNANYANI. místo
I. místo
20 bodů
David HUNANYAN
TOLJA GYM
Jakub BAKEŠII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
Jan VašůtIII. místo
III. místo
Jan Vašůt
SK Atom Fighters Plzeň
Tomáš LAUBEIII. místo
III. místo
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora


K-1 Ženy -52kg
3 na startu
Klára STRNADOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

K-1 Ženy -65kg
3 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Šárka MELÍNOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM
Iva Linda MaruščákováIII. místo
III. místo
Iva Linda Maruščáková
BT Gym

MMA Junioři -57kg
3 na startu
Vojtěch-Jan SpilkaI. místo
I. místo
Vojtěch-Jan Spilka
MMA PDY
Lukáš KaplanII. místo
II. místo
Lukáš Kaplan
Penta Gym Praha
Ondřej HLAVÁČEKIII. místo
III. místo
Ondřej HLAVÁČEK
MMA Karlovy Vary