Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
4 na startu
Karel KOUSALI. místo
I. místo
20 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.
Inal AGRBAII. místo
II. místo
10 bodů
Inal AGRBA
TOP FIGHTER
Raman SHMAKAUIII. místo
III. místo
5 bodů
Raman SHMAKAU
TOP FIGHTER
Maxmilián SCHLOSSER
IV. místo
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice


POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
3 na startu
Venyamin NASKAVETSI. místo
I. místo
10 bodů
Venyamin NASKAVETS
TOP FIGHTER
Matěj HAVELII. místo
II. místo
Matěj HAVEL
SK Leon, z.s.
Tomáš KOCMANIII. místo
III. místo
Tomáš KOCMAN
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
7 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
20 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Patrik ZICHIII. místo
III. místo
5 bodů
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Jan BLÁHA
IV. místo
Jan BLÁHA
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
2 na startu
Michael HAUSERI. místo
I. místo
5 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Matyáš-Vítězslav VÍTEKII. místo
II. místo
Matyáš-Vítězslav VÍTEK
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
4 na startu
Zdeňka PEKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Zdeňka PEKOVÁ
Tiger team Kralupy n. Vl.
Zlata DUBOUSKAYAIII. místo
III. místo
5 bodů
Zlata DUBOUSKAYA
TOP FIGHTER


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
5 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Viktorie PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Oliwia CZADERIII. místo
III. místo
5 bodů
Oliwia CZADER
SKB Beskid Dragon
Tereza KABELÁKOVÁ
IV. místo
Tereza KABELÁKOVÁ
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Denisa BULÍNOVÁII. místo
II. místo
Denisa BULÍNOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
3 na startu
Andrei GRUZITSKII. místo
I. místo
10 bodů
Andrei GRUZITSKI
TOP FIGHTER
El JAFARII. místo
II. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
Julian GRABOŚIII. místo
III. místo
Julian GRABOŚ
SKB Beskid Dragon

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
3 na startu
Ilya DOVIDENKOI. místo
I. místo
10 bodů
Ilya DOVIDENKO
TOP FIGHTER
David DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
4 na startu
Lukas JURAŠIĆI. místo
I. místo
20 bodů
Lukas JURAŠIĆ
TIGAR KARLOVAC
Pavel ZABLOTSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel ZABLOTSKI
TOP FIGHTER
Jakub TVARDEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub TVARDEK
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Lukáš KOVAŘÍK
IV. místo
Lukáš KOVAŘÍK
SK Kickbox Chodov


POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
3 na startu
Emilia ZAJDELI. místo
I. místo
10 bodů
Emilia ZAJDEL
SKB Beskid Dragon
Nikola KALETAII. místo
II. místo
Nikola KALETA
SKB Beskid Dragon
Bára ŠEBESTOVÁIII. místo
III. místo
Bára ŠEBESTOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

POINTS FIGHTING Starší žákyně -60kg
3 na startu
Vendula BOUČKOVÁII. místo
II. místo
Vendula BOUČKOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Klára KROVIAŘOVÁIII. místo
III. místo
Klára KROVIAŘOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
3 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
10 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Lukáš SVETLÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.
František POTUŽÁKIII. místo
III. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
2 na startu
Julia SETLAI. místo
I. místo
5 bodů
Julia SETLA
SKB Beskid Dragon
Dominika ŘEHÁKOVÁII. místo
II. místo
Dominika ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -69kg
2 na startu
Dalibor PANTLÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Dalibor PANTLÍK
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Batdorj MUNHBATII. místo
II. místo
Batdorj MUNHBAT
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -84kg
3 na startu
Richard SEBASTIAOIII. místo
III. místo
Richard SEBASTIAO
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
5 na startu
William SCHMIEDTI. místo
I. místo
20 bodů
William SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.
Raman SHMAKAUII. místo
II. místo
10 bodů
Raman SHMAKAU
TOP FIGHTER
Karel KOUSALIII. místo
III. místo
5 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.
Inal AGRBA
IV. místo
Inal AGRBA
TOP FIGHTER


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
3 na startu
Venyamin NASKAVETSII. místo
II. místo
5 bodů
Venyamin NASKAVETS
TOP FIGHTER
Robert SCHMIEDTIII. místo
III. místo
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
10 na startu
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
20 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Vojtěch TOMANIII. místo
III. místo
10 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Sebastien MACHÁČEK
IV. místo
5 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Václav BOSÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Václav BOSÁK
Millenium Gym o.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
5 na startu
Michael HAUSERI. místo
I. místo
20 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Pavel PETRŮII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel PETRŮ
SK Kickbox Chodov
Erik GREISIGERIII. místo
III. místo
5 bodů
Erik GREISIGER
G-Titán Žatec
Petr JEŽEK
IV. místo
Petr JEŽEK
Fight arena Slaný


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
4 na startu
Eliška GLASEROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Zlata DUBOUSKAYAIII. místo
III. místo
5 bodů
Zlata DUBOUSKAYA
TOP FIGHTER
Valérie ŠMAHELOVÁ
IV. místo
Valérie ŠMAHELOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
3 na startu
Emma SABADOŠOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Emma SABADOŠOVÁ
Športový Kickbox klub Michalovce
Oliwia CZADERIII. místo
III. místo
Oliwia CZADER
SKB Beskid Dragon

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
3 na startu
Julian GRABOŚI. místo
I. místo
10 bodů
Julian GRABOŚ
SKB Beskid Dragon
El JAFARII. místo
II. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
Rene KALIMANIII. místo
III. místo
Rene KALIMAN
Kickboxing klub `Draga`

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
6 na startu
Karel SVOBODNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Karel SVOBODNÍK
Športový Kickbox klub Michalovce
Ilya DOVIDENKOIII. místo
III. místo
5 bodů
Ilya DOVIDENKO
TOP FIGHTER
David DVOŘÁČEK
IV. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
4 na startu
Pavel ZABLOTSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel ZABLOTSKI
TOP FIGHTER
Lukáš KOVAŘÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukáš KOVAŘÍK
SK Kickbox Chodov
Marino BOŠNJAK
IV. místo
Marino BOŠNJAK
Kickboxing klub `Draga`


LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
3 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Leonardo MIKULJANIII. místo
III. místo
Leonardo MIKULJAN
TIGAR KARLOVAC

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
3 na startu
Anna LEGIEŃI. místo
I. místo
10 bodů
Anna LEGIEŃ
SKB Beskid Dragon
Bára ŠEBESTOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Bára ŠEBESTOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Nikola KALETAIII. místo
III. místo
Nikola KALETA
SKB Beskid Dragon

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Timea HAMARIKOVAII. místo
II. místo
5 bodů
Timea HAMARIKOVA
Športový Kickbox klub Michalovce
Klára KROVIAŘOVÁIII. místo
III. místo
Klára KROVIAŘOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
3 na startu
Alexandra SOTONOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Vendula BOUČKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Vendula BOUČKOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Kateřina MATĚJKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Eva BALCAROVÁII. místo
II. místo
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
3 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
10 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Matej HOSPODARII. místo
II. místo
5 bodů
Matej HOSPODAR
Športový Kickbox klub Michalovce
Alexander MORAVECIII. místo
III. místo
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Lukáš SVETLÁKI. místo
I. místo
10 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.
Josef VODÁK ml.II. místo
II. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Michal HEVESSYIII. místo
III. místo
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
5 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
20 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Michal ŠIMÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
Martin JANECKÝ
IV. místo
Martin JANECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -79kg
3 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Aleš BRYCHTAII. místo
II. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Ondřej MATĚJKAIII. místo
III. místo
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
3 na startu
Patrik JANOUCHIII. místo
III. místo
Patrik JANOUCH
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
3 na startu
Monika KUČEROVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Monika KUČEROVÁ
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team
Anna BŘEŠŤANOVÁIII. místo
III. místo
Anna BŘEŠŤANOVÁ
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Muži -63kg
2 na startu
Robert JaworskiI. místo
I. místo
5 bodů
Robert Jaworski
Palestra Warszawa
Szymon SamorajczykII. místo
II. místo
Szymon Samorajczyk
Palestra Warszawa

LIGHTCONTACT Muži -69kg
6 na startu
Dalibor PANTLÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Dalibor PANTLÍK
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Petr TůmaIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr Tůma
TIGER GYM
Jaroslav NĚMEC
IV. místo
Jaroslav NĚMEC
TIGER GYM


LIGHTCONTACT Muži -74kg
4 na startu
Michal MÁLEKI. místo
I. místo
20 bodů
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Aleš HRÁCHII. místo
II. místo
10 bodů
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO
František PALLO
IV. místo
František PALLO
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team


LIGHTCONTACT Muži -79kg
5 na startu
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Vladimír MACHÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Vladimír MACHÁČEK
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.


LIGHTCONTACT Muži -84kg
5 na startu
Martin PleyerIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin Pleyer
G-Titán Žatec
Ladislav KNEBL
IV. místo
Ladislav KNEBL
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team


LIGHTCONTACT Muži -94kg
5 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Jiří SKALAII. místo
II. místo
10 bodů
Jiří SKALA
KBC Milda Team z.s.
Miroslav RATHOUZIII. místo
III. místo
5 bodů
Miroslav RATHOUZ
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Muži +94kg
2 na startu
Jan MARHANII. místo
II. místo
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
4 na startu
Lucija REGVATI. místo
I. místo
20 bodů
Lucija REGVAT
TIGAR KARLOVAC
Eliška MÁLKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Eliška MÁLKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Nikola NĚMCOVÁ
IV. místo
Nikola NĚMCOVÁ
Samurai Fight Club z.s.


KICK LIGHT Mladší žáci -28kg
5 na startu
Inal AGRBAI. místo
I. místo
20 bodů
Inal AGRBA
TOP FIGHTER
Raman SHMAKAUII. místo
II. místo
10 bodů
Raman SHMAKAU
TOP FIGHTER
Pavel HONIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel HON
Schejbal's Gym Lovosice
Karel KOUSAL
IV. místo
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.


KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
4 na startu
Daniel PULECII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel PULEC
Macak's GYM Pardubice
Venyamin NASKAVETSIII. místo
III. místo
5 bodů
Venyamin NASKAVETS
TOP FIGHTER
Robert SCHMIEDT
IV. místo
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.


KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
4 na startu
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Vojtěch TOMANIII. místo
III. místo
5 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Patrik ZICH
IV. místo
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


KICK LIGHT Mladší žáci -42kg
3 na startu
Václav BOSÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Václav BOSÁK
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
3 na startu
Artiom RATAI. místo
I. místo
10 bodů
Artiom RATA
TCB GYM
Erik GREISIGERII. místo
II. místo
Erik GREISIGER
G-Titán Žatec
Petr JEŽEKIII. místo
III. místo
Petr JEŽEK
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Mladší žáci +47kg
2 na startu
Max OSLAVSKIJI. místo
I. místo
5 bodů
Max OSLAVSKIJ
TCB GYM
Pavel PETRŮII. místo
II. místo
Pavel PETRŮ
SK Kickbox Chodov

KICK LIGHT Mladší žákyně -28kg
2 na startu
Denisa JIRÁKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Denisa JIRÁKOVÁ
TCB GYM
Natálie SLÁDKOVÁII. místo
II. místo
Natálie SLÁDKOVÁ
TCB GYM

KICK LIGHT Mladší žákyně -32kg
4 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Zlata DUBOUSKAYAIII. místo
III. místo
5 bodů
Zlata DUBOUSKAYA
TOP FIGHTER
Valérie ŠMAHELOVÁ
IV. místo
Valérie ŠMAHELOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim


KICK LIGHT Mladší žákyně -42kg
4 na startu
Oliwia CZADERII. místo
II. místo
10 bodů
Oliwia CZADER
SKB Beskid Dragon
Nela TRSKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Nela TRSKOVÁ
Fight arena Slaný
Emma SABADOŠOVÁ
IV. místo
Emma SABADOŠOVÁ
Športový Kickbox klub Michalovce


KICK LIGHT Starší žáci -42kg
3 na startu
Julian GRABOŚII. místo
II. místo
5 bodů
Julian GRABOŚ
SKB Beskid Dragon
El JAFARIII. místo
III. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
4 na startu
Andrei GRUZITSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Andrei GRUZITSKI
TOP FIGHTER
Šimon Pavlas
IV. místo
Šimon Pavlas
Fight arena Slaný


KICK LIGHT Starší žáci -57kg
5 na startu
Karel SVOBODNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Karel SVOBODNÍK
Športový Kickbox klub Michalovce
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Ilya DOVIDENKO
IV. místo
Ilya DOVIDENKO
TOP FIGHTER


KICK LIGHT Starší žáci -69kg
3 na startu
Pavel ZABLOTSKII. místo
I. místo
10 bodů
Pavel ZABLOTSKI
TOP FIGHTER
Lukas JURAŠIĆIII. místo
III. místo
Lukas JURAŠIĆ
TIGAR KARLOVAC

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
3 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Leonardo MIKULJANIII. místo
III. místo
Leonardo MIKULJAN
TIGAR KARLOVAC

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Timea HAMARIKOVAII. místo
II. místo
5 bodů
Timea HAMARIKOVA
Športový Kickbox klub Michalovce
Anna LEGIEŃIII. místo
III. místo
Anna LEGIEŃ
SKB Beskid Dragon

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
4 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Věra LISZOKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Věra LISZOKOVÁ
TCB GYM
Kateřina MATĚJKOVÁ
IV. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.


KICK LIGHT Junioři -57kg
3 na startu
Filip KAFKAII. místo
II. místo
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice
Vojtěch DRDAIII. místo
III. místo
Vojtěch DRDA
G-Titán Žatec

KICK LIGHT Junioři -63kg
8 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
40 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Leonardo ŠEKETAII. místo
II. místo
20 bodů
Leonardo ŠEKETA
TIGAR KARLOVAC
Matej HOSPODARIII. místo
III. místo
10 bodů
Matej HOSPODAR
Športový Kickbox klub Michalovce
Josef VODÁK ml.
IV. místo
5 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.


KICK LIGHT Junioři -74kg
6 na startu
Michal ŠIMÁČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
František VYČÍTALIII. místo
III. místo
5 bodů
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.
Martin JANECKÝ
IV. místo
Martin JANECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Junioři -79kg
5 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Ondřej MATĚJKAII. místo
II. místo
10 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Jakub MAJERIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice
Aleš BRYCHTA
IV. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Junioři -84kg
4 na startu
Tomislav ŠEKETAIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomislav ŠEKETA
TIGAR KARLOVAC
Patrik JANOUCH
IV. místo
Patrik JANOUCH
Schejbal's Gym Lovosice


KICK LIGHT Junioři +94kg
2 na startu
Jan MartínekII. místo
II. místo
Jan Martínek


KICK LIGHT Muži -63kg
2 na startu
Robert JaworskiI. místo
I. místo
5 bodů
Robert Jaworski
Palestra Warszawa
Szymon SamorajczykII. místo
II. místo
Szymon Samorajczyk
Palestra Warszawa

KICK LIGHT Muži -69kg
3 na startu
Maciej BLAŻEWICZII. místo
II. místo
5 bodů
Maciej BLAŻEWICZ
Palestra Warszawa
Jaroslav NĚMECIII. místo
III. místo
Jaroslav NĚMEC
TIGER GYM

KICK LIGHT Muži -79kg
7 na startu
Michal STRIČÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Michal STRIČÍK
ŠKP Policajná Škola Košice
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim


KICK LIGHT Muži -89kg
4 na startu
Jakub PROKEŠII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub PROKEŠ
KBK Fox Ústí nad Labem
Martin PleyerIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin Pleyer
G-Titán Žatec
Jiří SKALA
IV. místo
Jiří SKALA
KBC Milda Team z.s.


KICK LIGHT Muži +94kg
4 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Jan MARHANII. místo
II. místo
10 bodů
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.
Jaroslav CHLUMECKÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Jaroslav CHLUMECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Ženy -55kg
4 na startu
Lucija CICVARAI. místo
I. místo
20 bodů
Lucija CICVARA
TIGAR KARLOVAC
Nikola NĚMCOVÁ
IV. místo
Nikola NĚMCOVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Lucie POLÁŠKOVÁ
IV. místo
Lucie POLÁŠKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


KICK LIGHT Ženy -70kg
3 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Tereza CVINGEROVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Miroslava URIEOVÁIII. místo
III. místo
Miroslava URIEOVÁ
Fight arena Slaný

FULLCONTACT Starší žáci -42kg
2 na startu
Rene KALIMANI. místo
I. místo
5 bodů
Rene KALIMAN
Kickboxing klub `Draga`
El JAFARII. místo
II. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Starší žáci -63kg
2 na startu
Marino BOŠNJAKII. místo
II. místo
Marino BOŠNJAK
Kickboxing klub `Draga`

FULLCONTACT Junioři -57kg
2 na startu
Jan KováříkI. místo
I. místo
5 bodů
Jan Kovářík
Samurai Fight Club z.s.
Filip KAFKAII. místo
II. místo
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Junioři -63,5kg
2 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Radek ŠTÁDLERII. místo
II. místo
Radek ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama

FULLCONTACT Muži -63,5kg
3 na startu
Szymon SamorajczykI. místo
I. místo
10 bodů
Szymon Samorajczyk
Palestra Warszawa
Robert JaworskiII. místo
II. místo
Robert Jaworski
Palestra Warszawa
Nikolas BOHUNICKÝIII. místo
III. místo
Nikolas BOHUNICKÝ
CBŠ PERUN GYM TRNAVA

FULLCONTACT Muži -81kg
2 na startu
Vladimír MACHÁČEKII. místo
II. místo
Vladimír MACHÁČEK
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

FULLCONTACT Ženy -56kg
2 na startu
Lucija REGVATI. místo
I. místo
5 bodů
Lucija REGVAT
TIGAR KARLOVAC
Zdeňka SŮVOVÁII. místo
II. místo
Zdeňka SŮVOVÁ
Škola bojových umění Narama

LOW KICK Starší žáci -42kg
2 na startu
Rene KALIMANII. místo
II. místo
Rene KALIMAN
Kickboxing klub `Draga`

LOW KICK Starší žáci -47kg
2 na startu
Šimon PavlasII. místo
II. místo
Šimon Pavlas
Fight arena Slaný

LOW KICK Starší žáci -57kg
2 na startu
Jan KOLÁŘII. místo
II. místo
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.

LOW KICK Starší žáci -63kg
2 na startu
Ján VALOVČÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Ján VALOVČÍK
K1 Team Terasa

LOW KICK Starší žáci +69kg
2 na startu
Denis KARTUŠÁKII. místo
II. místo
Denis KARTUŠÁK
CBŠ PERUN GYM TRNAVA

LOW KICK Junioři -60kg
3 na startu
Mahammad JAFARI. místo
I. místo
10 bodů
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
Radek ŠTÁDLERIII. místo
III. místo
Radek ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama

LOW KICK Junioři -63,5kg
2 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Karel KuchtaII. místo
II. místo
Karel Kuchta
Fight arena Slaný

LOW KICK Junioři -67kg
2 na startu
Ondřej ŠTRUNCII. místo
II. místo
Ondřej ŠTRUNC
G-Titán Žatec

LOW KICK Junioři -71kg
2 na startu
Vladimír KOČKAI. místo
I. místo
5 bodů
Vladimír KOČKA
G-Titán Žatec
Martin SYROVÝII. místo
II. místo
Martin SYROVÝ
Škola bojových umění Narama

LOW KICK Junioři -75kg
2 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
5 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Pavol DANIELII. místo
II. místo
Pavol DANIEL
CBŠ PERUN GYM TRNAVA

LOW KICK Juniorky -60kg
2 na startu
Alžběta-Anna VEJVANČICKÁII. místo
II. místo
Alžběta-Anna VEJVANČICKÁ
Škola bojových umění Narama

LOW KICK Muži -63,5kg
5 na startu
Lubomír TRENKI. místo
I. místo
20 bodů
Lubomír TRENK
SK Fight Pro Strakonice
Szymon SamorajczykII. místo
II. místo
10 bodů
Szymon Samorajczyk
Palestra Warszawa
Jakub LOMIČIII. místo
III. místo
Jakub LOMIČ
Schejbal's Gym Lovosice
Nikolas BOHUNICKÝIII. místo
III. místo
Nikolas BOHUNICKÝ
CBŠ PERUN GYM TRNAVA


LOW KICK Muži -67kg
2 na startu
Filip HUČÍNI. místo
I. místo
5 bodů
Filip HUČÍN
SK Mudroch Team
Maciej BLAŻEWICZII. místo
II. místo
Maciej BLAŻEWICZ
Palestra Warszawa

LOW KICK Muži -81kg
4 na startu
Michal HABRYCHII. místo
II. místo
10 bodů
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Michal STRIČÍKIII. místo
III. místo
Michal STRIČÍK
ŠKP Policajná Škola Košice
Tomáš LAUBEIII. místo
III. místo
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora


LOW KICK Muži -86kg
3 na startu
Jakub BAKEŠI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
Jan VašůtII. místo
II. místo
Jan Vašůt
SK Atom Fighters Plzeň
Vladimír HÁJEKIII. místo
III. místo
Vladimír HÁJEK
SK Fight Pro Strakonice

LOW KICK Muži +91kg
2 na startu
Jaroslav CHLUMECKÝII. místo
II. místo
Jaroslav CHLUMECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LOW KICK Ženy -52kg
5 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
Eliška RADOVÁIII. místo
III. místo
Eliška RADOVÁ
Škola bojových umění Narama


LOW KICK Ženy -56kg
2 na startu
Lucija REGVATI. místo
I. místo
5 bodů
Lucija REGVAT
TIGAR KARLOVAC
Zdeňka SŮVOVÁII. místo
II. místo
Zdeňka SŮVOVÁ
Škola bojových umění Narama