Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůKarlovac Open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING (ZAČÁTEČNÍCI) Mladší žáci -37kg
16 na startu
Kryštof RUŽAI. místo
I. místo
Kryštof RUŽA
HAMMERS GYM z.s.

POINTS FIGHTING (ZAČÁTEČNÍCI) Starší žáci +63kg
5 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
21 na startu
Daniel SOKOLIII. místo
III. místo
10 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
13 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
17 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
12 na startu

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Mladší žákyně
7 na startu
Eliška ZEMANOVÁIII. místo
III. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Starší žákyně
5 na startu

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Mladší žáci -47kg
9 na startu
Daniel SOKOLII. místo
II. místo
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Mladší žákyně -37kg
9 na startu
Emma CARDOVÁIII. místo
III. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Starší žákyně +60kg
4 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁIII. místo
III. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Muži -84kg
3 na startu
Aleš BRYCHTAII. místo
II. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
8 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
14 na startu
David DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
5 na startu
Filip LAGRONIII. místo
III. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
8 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
5 na startu
Nela PÁNKOVÁIII. místo
III. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
10 na startu
Viktor BERANIII. místo
III. místo
5 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
6 na startu
Kristýna LAGRONOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna LAGRONOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

LIGHTCONTACT Muži -89kg
4 na startu
Martin VIKTORINIII. místo
III. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Muži -94kg
5 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
20 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
11 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT (GRANDCHAMPION) Muži +79kg
5 na startu
Adam PÁNEKIII. místo
III. místo
Adam PÁNEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT (ZAČÁTEČNÍCI) Mladší žáci -47kg
5 na startu
Daniel SOKOLI. místo
I. místo
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT (ZAČÁTEČNÍCI) Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

KICK LIGHT (ZAČÁTEČNÍCI) Starší žáci -52kg
9 na startu
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Pavel JELÍNEKIII. místo
III. místo
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT (ZAČÁTEČNÍCI) Starší žákyně +60kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁII. místo
II. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT (ZAČÁTEČNÍCI) Muži -84kg
7 na startu
Aleš BRYCHTAI. místo
I. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -42kg
7 na startu

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
9 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
20 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -50kg
7 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
4 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁIII. místo
III. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
3 na startu
Nela PÁNKOVÁIII. místo
III. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři +94kg
2 na startu

KICK LIGHT Juniorky +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Ženy -55kg
9 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT (GRANDCHAMPION) Muži +79kg
5 na startu

FULLCONTACT Junioři -63,5kg
6 na startu
František POTUŽÁKII. místo
II. místo
10 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim

FULLCONTACT Junioři -67kg
4 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Juniorky -52kg
2 na startu

FULLCONTACT Muži -91kg
6 na startu
Stanislav GODLAII. místo
II. místo
10 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži +91kg
2 na startu
Robin FOŠUMI. místo
I. místo
5 bodů
Robin FOŠUM
Karate klub Tábor

FULLCONTACT Muži 'Super Fight'
2 na startu
Petr KAREŠI. místo
I. místo
5 bodů
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.

LOW KICK Junioři -67kg
6 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

LOW KICK Junioři -81kg
6 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LOW KICK Juniorky -52kg
4 na startu

LOW KICK Juniorky -60kg
4 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LOW KICK Muži +91kg
5 na startu
Robin FOŠUMIII. místo
III. místo
Robin FOŠUM
Karate klub Tábor

LOW KICK Ženy -48kg
2 na startu

LOW KICK Ženy -52kg
3 na startu
Klára STRNADOVÁIII. místo
III. místo
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

LOW KICK Ženy +70kg
4 na startu
Tereza CVINGEROVÁIII. místo
III. místo
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

K-1 Junioři -67kg
3 na startu

K-1 Juniorky -60kg
3 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

K-1 Ženy -48kg
2 na startu

K-1 Ženy -52kg
3 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.