Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůGerman open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Johanka PETŘÍKOVÁ
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -32kg
P 7:2
Vrella Lugina
Sarantoudis Sport Martial Arts Center
Vrella Lugina
Johanka PETŘÍKOVÁ
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -32kg
P 4:1
Sahin Bilge
SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Sahin Bilge
Johanka PETŘÍKOVÁ
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -32kg
P 8:1
Becker Antonia
BDT Darmstadt
Becker Antonia
Johanka PETŘÍKOVÁ
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -32kg
P 9:2
Hoffmann Anastasia Leonie
Kick- Box-Team Eberswalde e. V.
Hoffmann Anastasia Leonie
Johanka PETŘÍKOVÁ
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 11:0
Lingg Annetin
SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Lingg Annetin
Johanka PETŘÍKOVÁ
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 10:2
Hoffmann Anastasia Leonie
Kick- Box-Team Eberswalde e. V.
Hoffmann Anastasia Leonie
Vrella Lugina
Vrella Lugina
Sarantoudis Sport Martial Arts Center
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 10:7
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 9:0
Kasalar Elisha
SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Kasalar Elisha
Johanka PETŘÍKOVÁ
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 2:1
Vrella Lugina
Sarantoudis Sport Martial Arts Center
Vrella Lugina
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 7:1
Sahin Bilge
SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Sahin Bilge
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 3:0
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Johanka PETŘÍKOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -42kg
P 7:3
Baser Azra
Kick-Box Jugend Team e.V.
Baser Azra
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -42kg
P 4:2
Cesarec Antonela
Krapina
Cesarec Antonela
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -42kg
P 14:11
Conrad Lucie
Sarantoudis Sport Martial Arts Center
Conrad Lucie
Petr ZICH
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
POINTS FIGHTING
Starší žáci -42kg
P 11:8
Coparanis Stelios
Feuersports e.V.
Coparanis Stelios
Petr ZICH
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
POINTS FIGHTING
Starší žáci -42kg
P 13:2
Dresely Colin
Sportgemeinschaft Rödental
Dresely Colin
Dávid WOLF
Dávid WOLF
KiralyTeam Kickboxing Academy
POINTS FIGHTING
Starší žáci -42kg
P 11:1
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Petr ZICH
Keller Jan
Keller Jan
Kickboxing Team Kibo
POINTS FIGHTING
Starší žáci -47kg
P 13:5
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Adam PARTYKA
Zeinzinger Matthias
Zeinzinger Matthias
KC-Kruckenhauser
POINTS FIGHTING
Starší žáci -57kg
P 14:4
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
David DVOŘÁČEK
Martin HAUSER
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
POINTS FIGHTING
Junioři -74kg
P 10:9
Brandl Emanuel
ASKÖ Kickboxen Hütter
Brandl Emanuel
Schlosser Leon
Schlosser Leon
Nordseefighter e.V.
POINTS FIGHTING
Junioři -74kg
P 11:9
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Martin HAUSER
Kehl Alexander
Kehl Alexander
TSV Spiegelau e.V.
POINTS FIGHTING
Junioři -79kg
P 14:13
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Martin HAUSER
Kaimel Tania
Kaimel Tania
ASKÖ Kickboxen Hütter
POINTS FIGHTING
Juniorky -50kg
P 12:8
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Ossner Marie
Ossner Marie
KSV Geisenhausen e.V.
POINTS FIGHTING
Juniorky -55kg
P 15:10
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Borho Elea
Borho Elea
Budokan Sport-Club e.V.
POINTS FIGHTING
Juniorky -55kg
P 11:1
Dominika ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Dominika ŘEHÁKOVÁ
Zeitler Dominique
Zeitler Dominique
SV 2000 Ebern e.V.
POINTS FIGHTING
Muži -79kg
P 12:10
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Miroslav VEČERKA
Miroslav VEČERKA
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Muži -84kg
P 14:6
Walther Mike
Sidekick e.v.
Walther Mike
Reinboth Stefan
Reinboth Stefan
Martial Arts Sports Center
POINTS FIGHTING
Muži -84kg
P 10:0
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Miroslav VEČERKA
Petr KŠANDA
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Muži -89kg
P 10:0
Novak Jan
Czech Kickboxing Federation
Novak Jan
Ritter Marcel
Ritter Marcel
Martial Arts Sports Center
POINTS FIGHTING
Muži -89kg
P 14:8
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr KŠANDA
Petr KŠANDA
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Muži -94kg
P 8:1
Kaman Thomas
Sidekick e.v.
Kaman Thomas
Kuschnir Anatoli
Kuschnir Anatoli
Fight Smart Kickbox Academy
POINTS FIGHTING
Muži -94kg
P 10:3
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr KŠANDA
Kellermann Nick
Kellermann Nick
Fight Smart Kickbox Academy
POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION)
Muži -74kg
P 10:4
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Martin HAUSER
De Clippeleir Alyssia
De Clippeleir Alyssia
Contact Karate Beveren
POINTS FIGHTING (ZAČÁTEČNÍCI)
Žákyně -145cm
P 20:17
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Nagy Tamás
Nagy Tamás
Rácz Kickboxing Team Kaba S.E.
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -37kg
P 3:0
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Matěj VLASÁK
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -37kg
P 3:0
Lingg Annetin
SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Lingg Annetin
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -37kg
P 3:0
Pieczinski Lucy
SG Brieselang e.V.
Pieczinski Lucy
Eliška ZEMANOVÁ
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -42kg
P 3:0
Baser Azra
Kick-Box Jugend Team e.V.
Baser Azra
Wallstab Terry
Wallstab Terry
SG Brieselang e.V.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -42kg
P 3:0
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Eliška ZEMANOVÁ
Cselovszki Patrik
Cselovszki Patrik
KiralyTeam Kickboxing Academy
LIGHTCONTACT
Starší žáci -42kg
P 3:0
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Petr ZICH
Grebe Oliver
Grebe Oliver
Fightclub Schonungen e.V.
LIGHTCONTACT
Starší žáci -52kg
P 3:0
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice
Filip KAFKA
Gyula HORVÁTH
Gyula HORVÁTH
Esztergomi Kick-box SE
LIGHTCONTACT
Starší žáci -57kg
P 3:0
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice
Filip KAFKA
Borisz VISZKET
Borisz VISZKET
Controll SE Szombathely
LIGHTCONTACT
Starší žáci -57kg
P 3:0
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
David DVOŘÁČEK
Botond LACZKOVICS
Botond LACZKOVICS
Zrinyi Kickboxing Academy
LIGHTCONTACT
Starší žáci -57kg
P 3:0
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Antonín LUPÍNEK
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žáci +69kg
P 2:1
Knoedel Tobias
ASV 05 Edigheim
Knoedel Tobias
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žáci +69kg
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Petr DVOŘÁČEK
Yilmaz Ogus
Yilmaz Ogus
Combat Berlin e.V
LIGHTCONTACT
Starší žáci +69kg
P 3:0
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Filip LAGRON
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -50kg
P 3:0
Veronica KREIDL
Brixlegger Sportkarate Club - Prosic
Veronica KREIDL
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -50kg
P 3:0
Jeball Lydia
Combat Berlin e.V
Jeball Lydia
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -50kg
P 3:0
Jászai Orsolya
BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
Jászai Orsolya
Zsófia SCHMIDT
Zsófia SCHMIDT
BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -55kg
P 3:0
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁ
Nunez Diana Maria
Nunez Diana Maria
Chikudo Martial Arts
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -65kg
P 3:0
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Lenka MASOPUSTOVÁ
Nela PÁNKOVÁ
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Starší žákyně +65kg
P 2:1
Beuscher Laura
TV Langenlonsheim e.V.
Beuscher Laura
Balázs Tar
Balázs Tar
KiralyTeam Kickboxing Academy
LIGHTCONTACT
Junioři -74kg
P 3:0
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Adam STRÁNÍK
Szabó-tóth Dávid
Szabó-tóth Dávid
Zrinyi Kickboxing Academy
LIGHTCONTACT
Junioři -79kg
P 3:0
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jakub DOLANSKÝ
Ondřej MATĚJKA
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Junioři -79kg
P 3:0
Schulze Lucas
TV 1863 Ortenberg e.V.
Schulze Lucas
Szabó-tóth Dávid
Szabó-tóth Dávid
Zrinyi Kickboxing Academy
LIGHTCONTACT
Junioři -79kg
P 2:1
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Ondřej MATĚJKA
Viktor VÍGVÁRY
Viktor VÍGVÁRY
Esztergomi Kick-box SE
LIGHTCONTACT
Junioři -84kg
P 3:0
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Aleš BRYCHTA
Adam PÁNEK
Adam PÁNEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
LIGHTCONTACT
Junioři +94kg
?
Akbas Berkay
Tan Gun Sports
Akbas Berkay
Nikola HAMMEROVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Juniorky -60kg
P 3:0
Sghaier Feriel
Kampfsportschule Neufahrn Dragon & Tiger
Sghaier Feriel
Nikola HAMMEROVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Juniorky -60kg
P 3:0
Pieper Magdalena
Hara Köln e.V.
Pieper Magdalena
Tereza CVINGEROVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
LIGHTCONTACT
Juniorky +70kg
P 3:0
Gritsch Viviane
Kickboxclub Tiroler Oberland
Gritsch Viviane
Jakub ZÁVESKÝ
Jakub ZÁVESKÝ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
LIGHTCONTACT
Muži -79kg
P 3:0
Clemens Pichler
Kickboxverein Gebrüder Weinold
Clemens Pichler
Jan ŠEBA
Jan ŠEBA
Czech Kickboxing Federation
LIGHTCONTACT
Muži -79kg
P 3:0
Jan HORÁČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Jan HORÁČEK
Lindemann Leon
Lindemann Leon
Sport Team Ottensen e.V.
LIGHTCONTACT
Muži -79kg
P 3:0
Jakub ZÁVESKÝ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Jakub ZÁVESKÝ
Jakub ZÁVESKÝ
Jakub ZÁVESKÝ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
LIGHTCONTACT
Muži -84kg
P 3:0
Undeutsch Thomas
Kickboxverein Gebrüder Weinold
Undeutsch Thomas
Rmadan Al - Amin
Rmadan Al - Amin
Tan Gun Sports
LIGHTCONTACT
Muži -84kg
P 3:0
Jakub ZÁVESKÝ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Jakub ZÁVESKÝ
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Ženy -55kg
?
Stacher Sonja
ASKÖ Kickbox-Center Graz
Stacher Sonja
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Ženy -55kg
P 2:1
Kircher Aileen
Tan Gun Sports
Kircher Aileen
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Ženy -55kg
P 2:1
Kuerten Nadine
Hara Köln e.V.
Kuerten Nadine
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Ženy -60kg
P 3:0
De Barros Alves Maria Angelika
SFBC 09 e.V.
De Barros Alves Maria Angelika
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Ženy -60kg
?
Petra GREMEN
Zrinyi Kickboxing Academy
Petra GREMEN
Jarzmik Paulina
Jarzmik Paulina
Chikudo Martial Arts
LIGHTCONTACT
Ženy -60kg
P 3:0
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
Binz Sandra
Binz Sandra
Fight4Fitness
LIGHTCONTACT
Ženy -65kg
P 2:1
Martina PTÁČKOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Martina PTÁČKOVÁ
Burkart Marie Elisabeth
Burkart Marie Elisabeth
Kick-Box-Verein Leipzig e.V.
LIGHTCONTACT
Ženy -70kg
P 2:1
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Veronika KOHUTOVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
LIGHTCONTACT
Ženy +70kg
P 2:1
Jana HOROVÁ
Czech Kickboxing Federation
Jana HOROVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
LIGHTCONTACT
Ženy +70kg
P 3:0
Sélley Anna
Zrinyi Kickboxing Academy
Sélley Anna
Ysewyn Lea
Ysewyn Lea
Hara Köln e.V.
LIGHTCONTACT
Ženy +70kg
P 3:0
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Tereza CVINGEROVÁ
Bormann Johanna
Bormann Johanna
SVN München
LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI)
Žákyně -55kg
P 2:1
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI)
Žákyně -65kg
P 2:1
Ventura Hash Lian
Fightclub Schonungen e.V.
Ventura Hash Lian
Alexander DIDENKO
Alexander DIDENKO
BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
KICK LIGHT
Junioři -57kg
P 3:0
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Antonín LUPÍNEK
Krisztofer SZÁSZ
Krisztofer SZÁSZ
Controll SE Szombathely
KICK LIGHT
Junioři -63kg
P 3:0
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
František POTUŽÁK
Balázs Tar
Balázs Tar
KiralyTeam Kickboxing Academy
KICK LIGHT
Junioři -74kg
P 2:1
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Petr DVOŘÁČEK
Filip LAGRON
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
KICK LIGHT
Junioři -74kg
P 3:0
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Adam STRÁNÍK
Balázs Tar
Balázs Tar
KiralyTeam Kickboxing Academy
KICK LIGHT
Junioři -74kg
P 3:0
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Filip LAGRON
Szabó-tóth Dávid
Szabó-tóth Dávid
Zrinyi Kickboxing Academy
KICK LIGHT
Junioři -79kg
P 3:0
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Ondřej MATĚJKA
Balázs Tar
Balázs Tar
KiralyTeam Kickboxing Academy
KICK LIGHT
Junioři -79kg
P 3:0
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jakub DOLANSKÝ
Leon GREIER
Leon GREIER
MAT Geiseltal e.V.
KICK LIGHT
Junioři -84kg
P 3:0
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Aleš BRYCHTA
Lucie POLÁŠKOVÁ
Lucie POLÁŠKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
KICK LIGHT
Juniorky -60kg
P 3:0
Franz Alina
Combat Berlin e.V
Franz Alina
Barbora BULÍNOVÁ
Barbora BULÍNOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
KICK LIGHT
Juniorky -60kg
P 3:0
Kovács Viktória
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 S.E
Kovács Viktória
Lucie POLÁŠKOVÁ
Lucie POLÁŠKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
KICK LIGHT
Juniorky -60kg
P 3:0
Barbora BULÍNOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Barbora BULÍNOVÁ
Martin VIKTORIN
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Muži -89kg
P 3:0
Roland DELI
CONTACT Kick-box és Thai-box Egyesület
Roland DELI
Martin VIKTORIN
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Muži -89kg
P 2:1
Bertelli Jonathan
CO VILLIERS SUR ORGE
Bertelli Jonathan
Martin VIKTORIN
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
KICK LIGHT
Muži -89kg
P 3:0
Graf Valentin
Swissteam lightcontact
Graf Valentin
Stanislav GODLA
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
KICK LIGHT
Muži -94kg
?
Balassa Tibor
Bermendi Építők Sportkör
Balassa Tibor
Stanislav GODLA
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
KICK LIGHT
Muži -94kg
P 3:0
Skarica Roko
mpact-fightacademy
Skarica Roko
Stephan TIX
Stephan TIX
MAT Geiseltal e.V.
KICK LIGHT
Muži +94kg
?
Adam PÁNEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Adam PÁNEK
Molnár Mónika
Molnár Mónika
Esztergomi Kick-box SE
KICK LIGHT
Ženy -50kg
P 2:1
Markéta KREJZLOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Markéta KREJZLOVÁ
Sandra MAŠKOVÁ
Sandra MAŠKOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
KICK LIGHT
Ženy -60kg
P 3:0
Petra GREMEN
Zrinyi Kickboxing Academy
Petra GREMEN
Jarzmik Paulina
Jarzmik Paulina
Chikudo Martial Arts
KICK LIGHT
Ženy -60kg
P 3:0
Sandra MAŠKOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Sandra MAŠKOVÁ
Andrea BUSA
Andrea BUSA
KiralyTeam Kickboxing Academy
KICK LIGHT
Ženy -70kg
P 3:0
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Veronika KOHUTOVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
KICK LIGHT
Ženy +70kg
P 2:1
Sélley Anna
Zrinyi Kickboxing Academy
Sélley Anna
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
KICK LIGHT
Ženy +70kg
?
Gritsch Viviane
Kickboxclub Tiroler Oberland
Gritsch Viviane
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
KICK LIGHT
Ženy +70kg
P 3:0
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Tereza CVINGEROVÁ
Luboš VANKA
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
FULLCONTACT
Junioři -67kg
P 3:0
Trauelsen Malik
Amateur Kickbox- Club e.V.
Trauelsen Malik
Barbora BULÍNOVÁ
Barbora BULÍNOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
FULLCONTACT
Juniorky -56kg
P 3:0
Sauer Noelle
Amateur Kickbox- Club e.V.
Sauer Noelle
Barbora BULÍNOVÁ
Barbora BULÍNOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
FULLCONTACT
Juniorky -56kg
?
Tereza NETUŠILOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Tereza NETUŠILOVÁ
Schmieder Hannah
Schmieder Hannah
Fighting Sports Team Becker e.V.
FULLCONTACT
Ženy -65kg
P 3:0
Martina PTÁČKOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Martina PTÁČKOVÁ
Schuette Jessica
Schuette Jessica
Kampfsportschule MKL
FULLCONTACT
Ženy -70kg
P 3:0
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
František POTUŽÁK
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
LOW KICK
Junioři -60kg
P 3:0
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
Mahammad JAFAR
Dejvid KAJEVIĆ
Dejvid KAJEVIĆ
Montenegro
LOW KICK
Muži -81kg
P 3:0
Václav PÁNEK
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Václav PÁNEK
Mensur MURIĆ
Mensur MURIĆ
Montenegro
LOW KICK
Muži -91kg
P 3:0
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Stanislav GODLA
Sandra MAŠKOVÁ
Sandra MAŠKOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
LOW KICK
Ženy -56kg
P 3:0
Kelcec Julia
Kick-Box Jugend Team e.V.
Kelcec Julia
Sandra MAŠKOVÁ
Sandra MAŠKOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
LOW KICK
Ženy -56kg
P 3:0
Emmenegger Nuria
Swissteam lightcontact
Emmenegger Nuria
Tereza CVINGEROVÁ
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
LOW KICK (ZAČÁTEČNÍCI)
Juniorky +65kg
P 3:0
Rozor Gabriela
Fightclub Schonungen e.V.
Rozor Gabriela
Martin PALA
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Junioři -63,5kg
P 2:1
Niklas HÖSELE
Budosportwien
Niklas HÖSELE
Pavel MALÝ
Pavel MALÝ
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Junioři -63,5kg
P 3:0
Hamad Jesen
impact-fightacademy
Hamad Jesen
Martin PALA
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Junioři -63,5kg
WO
Pavel MALÝ
Berka Fight centrum z.s.
Pavel MALÝ
Klára STRNADOVÁ
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
K-1
Ženy -48kg
P 2:1
Markéta KREJZLOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Markéta KREJZLOVÁ