Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůGerman open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING (ZAČÁTEČNÍCI) Žákyně -145cm
3 na startu
Viktorie PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
10 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
10 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
8 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
14 na startu

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
10 na startu
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Žákyně -55kg
3 na startu
Karolína HOŘEŇOVSKÁII. místo
II. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Žákyně -65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
5 na startu
Matěj VLASÁKIII. místo
III. místo
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
3 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
3 na startu
Eliška ZEMANOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
5 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
6 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
5 na startu
Kateřina MATĚJKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
3 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁIII. místo
III. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
5 na startu
Adam STRÁNÍKIII. místo
III. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
7 na startu
Ondřej MATĚJKAII. místo
II. místo
10 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
3 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
7 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
16 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁIII. místo
III. místo
10 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
7 na startu
Tereza CVINGEROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Junioři -57kg
4 na startu
Antonín LUPÍNEKIII. místo
III. místo
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -63kg
4 na startu
František POTUŽÁKIII. místo
III. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Junioři -74kg
5 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Adam STRÁNÍKIII. místo
III. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři -79kg
4 na startu
Ondřej MATĚJKAIII. místo
III. místo
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Jakub DOLANSKÝIII. místo
III. místo
Jakub DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři -84kg
3 na startu
Aleš BRYCHTAIII. místo
III. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Juniorky -60kg
4 na startu

KICK LIGHT Muži -89kg
5 na startu

KICK LIGHT Muži -94kg
4 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
20 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Muži +94kg
4 na startu
Adam PÁNEKIII. místo
III. místo
Adam PÁNEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Ženy -50kg
2 na startu

KICK LIGHT Ženy -60kg
5 na startu

KICK LIGHT Ženy -70kg
3 na startu
Veronika KOHUTOVÁII. místo
II. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Ženy +70kg
4 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Tereza CVINGEROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

FULLCONTACT Junioři -67kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Juniorky -56kg
3 na startu

FULLCONTACT Ženy -65kg
3 na startu
Martina PTÁČKOVÁII. místo
II. místo
Martina PTÁČKOVÁ
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Ženy -70kg
4 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁIII. místo
III. místo
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LOW KICK (ZAČÁTEČNÍCI) Juniorky +65kg
2 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

LOW KICK Junioři -60kg
2 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Mahammad JAFARII. místo
II. místo
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

LOW KICK Muži -81kg
3 na startu

LOW KICK Muži -91kg
2 na startu
Stanislav GODLAII. místo
II. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

LOW KICK Ženy -56kg
4 na startu

K-1 Junioři -63,5kg
4 na startu

K-1 Ženy -48kg
2 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň