Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůCzech Open - PF, LC, KL
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
8 na startu
Nikolasz ROMANI. místo
I. místo
40 bodů
Nikolasz ROMAN
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Ješe LUKAII. místo
II. místo
20 bodů
Ješe LUKA
Klub Gepard
Daniel BONDARIII. místo
III. místo
10 bodů
Daniel BONDAR
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Borna ŠARIĆ
IV. místo
5 bodů
Borna ŠARIĆ
LAV PULA


POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
8 na startu
Nikolasz ROMANI. místo
I. místo
40 bodů
Nikolasz ROMAN
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Máté HAMMERII. místo
II. místo
20 bodů
Máté HAMMER
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Erik GARTNERIII. místo
III. místo
10 bodů
Erik GARTNER
Klub Gepard
Dikov SERGEI
IV. místo
5 bodů
Dikov SERGEI
Kickfighter


POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
12 na startu
Gergő WALLANDTI. místo
I. místo
40 bodů
Gergő WALLANDT
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Máté HAMMERII. místo
II. místo
20 bodů
Máté HAMMER
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Roman BAZENINIII. místo
III. místo
10 bodů
Roman BAZENIN
Kickfighter
Bence BÁNFI
IV. místo
5 bodů
Bence BÁNFI
Debreczeni Team


POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
12 na startu
Máté HAMMERI. místo
I. místo
40 bodů
Máté HAMMER
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Gergő WALLANDTII. místo
II. místo
20 bodů
Gergő WALLANDT
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Malatyinszki BENDEGÚZIII. místo
III. místo
10 bodů
Malatyinszki BENDEGÚZ
Kondorosi Kick-box Egyesület
Gergő BALOG
IV. místo
5 bodů
Gergő BALOG
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY


POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
6 na startu
Golubovskiy VIACHESLAVI. místo
I. místo
20 bodů
Golubovskiy VIACHESLAV
Kickfighter
Bence SOLYMOSIII. místo
II. místo
10 bodů
Bence SOLYMOSI
Yoko Kick-box Team
Georg KREIDLIII. místo
III. místo
5 bodů
Georg KREIDL
BSC-Prosic
Balint NAGY
IV. místo
Balint NAGY
Yoko Kick-box Team


POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
6 na startu
Enej ŠUMLJAKI. místo
I. místo
20 bodů
Enej ŠUMLJAK
Klub Gepard
Bence SOLYMOSIII. místo
II. místo
10 bodů
Bence SOLYMOSI
Yoko Kick-box Team
Balint NAGYIII. místo
III. místo
5 bodů
Balint NAGY
Yoko Kick-box Team
Golubovskiy VIACHESLAV
IV. místo
Golubovskiy VIACHESLAV
Kickfighter


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -28kg
9 na startu
Reka KISI. místo
I. místo
40 bodů
Reka KIS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Jaśmina SZINDLERII. místo
II. místo
20 bodů
Jaśmina SZINDLER
FC RONIN
Mónika KOZMANNIII. místo
III. místo
10 bodů
Mónika KOZMANN
Debreczeni Team
Natálie SLÁDKOVÁ
IV. místo
5 bodů
Natálie SLÁDKOVÁ
TCB GYM


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
9 na startu
Inez BARDOSI. místo
I. místo
40 bodů
Inez BARDOS
Yoko Kick-box Team
Mónika KOZMANNII. místo
II. místo
20 bodů
Mónika KOZMANN
Debreczeni Team
Martyna WIETESKAIII. místo
III. místo
10 bodů
Martyna WIETESKA
X FIGHT
Luna DOMBA-ORBANIĆ
IV. místo
5 bodů
Luna DOMBA-ORBANIĆ
LAV PULA


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
11 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Oliwia CZADERII. místo
II. místo
20 bodů
Oliwia CZADER
SKB Beskid Dragon
Inez BARDOSIII. místo
III. místo
10 bodů
Inez BARDOS
Yoko Kick-box Team
Wiktoria SKROBAS
IV. místo
5 bodů
Wiktoria SKROBAS
KSW Luków


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
5 na startu
Katrin HAIDERII. místo
II. místo
10 bodů
Katrin HAIDER
Yoko Kick-box Team
Alina VOLCHUGAIII. místo
III. místo
5 bodů
Alina VOLCHUGA
TOP FIGHTER
Panni PÁLFALVI
IV. místo
Panni PÁLFALVI
LSP Team Se


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Katrin HAIDERI. místo
I. místo
5 bodů
Katrin HAIDER
Yoko Kick-box Team
Eliška ZEMANOVÁII. místo
II. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
8 na startu
Patrik CSELOVSZKII. místo
I. místo
40 bodů
Patrik CSELOVSZKI
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Balázs GERGELYII. místo
II. místo
20 bodů
Balázs GERGELY
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Máté HAMMERIII. místo
III. místo
10 bodů
Máté HAMMER
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Gergő WALLANDT
IV. místo
5 bodů
Gergő WALLANDT
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY


POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
8 na startu
Dominik LOOSI. místo
I. místo
40 bodů
Dominik LOOS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Balázs GERGELYII. místo
II. místo
20 bodů
Balázs GERGELY
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Stefan KREIDLIII. místo
III. místo
10 bodů
Stefan KREIDL
BSC-Prosic
Jonas LEDERER
IV. místo
5 bodů
Jonas LEDERER
BSC-Prosic


POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
8 na startu
Martin BÁLINTI. místo
I. místo
40 bodů
Martin BÁLINT
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Dominik LOOSII. místo
II. místo
20 bodů
Dominik LOOS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Mikolaj DABROWSKI
IV. místo
5 bodů
Mikolaj DABROWSKI
X FIGHT


POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
10 na startu
Ali BOTONJICI. místo
I. místo
40 bodů
Ali BOTONJIC
Klub Gepard
Patrik CSELOVSZKIII. místo
II. místo
20 bodů
Patrik CSELOVSZKI
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Patrik ERŐSIII. místo
III. místo
10 bodů
Patrik ERŐS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Michael HAUSER
IV. místo
5 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
5 na startu
Bence ZAJACI. místo
I. místo
20 bodů
Bence ZAJAC
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Ilya DOVIDENKOII. místo
II. místo
10 bodů
Ilya DOVIDENKO
TOP FIGHTER
Jonas LAUTENSCHLAGERIII. místo
III. místo
5 bodů
Jonas LAUTENSCHLAGER
Kickboxing 4 LM
David BONDAR
IV. místo
David BONDAR
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY


POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
3 na startu
Bence ZAJACI. místo
I. místo
10 bodů
Bence ZAJAC
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Loren DOMBAII. místo
II. místo
Loren DOMBA
LAV PULA
Tomek FREITAGIII. místo
III. místo
Tomek FREITAG
KSW POLICE

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
4 na startu
Tomek FREITAGI. místo
I. místo
20 bodů
Tomek FREITAG
KSW POLICE
Pavel ZABLOTSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel ZABLOTSKI
TOP FIGHTER
Filip LAGRONIII. místo
III. místo
5 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Noel LEGENYEI-PINTÉR
IV. místo
Noel LEGENYEI-PINTÉR
Zrinyi Kickboxing Academy


POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
3 na startu
Alexandra GOMBÁSI. místo
I. místo
10 bodů
Alexandra GOMBÁS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Hanga HEGEDŰDII. místo
II. místo
Hanga HEGEDŰD
Debreczeni Team
Katrin HAIDERIII. místo
III. místo
Katrin HAIDER
Yoko Kick-box Team

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
5 na startu
Alexandra GOMBÁSI. místo
I. místo
20 bodů
Alexandra GOMBÁS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Hanga HEGEDŰDII. místo
II. místo
10 bodů
Hanga HEGEDŰD
Debreczeni Team
Vanessza TÓTHIII. místo
III. místo
5 bodů
Vanessza TÓTH
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Marta PAWLIKOWSKA
IV. místo
Marta PAWLIKOWSKA
KSW Luków


POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
3 na startu
Alexandra GOMBÁSI. místo
I. místo
10 bodů
Alexandra GOMBÁS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Orsolya JÁSZAIII. místo
II. místo
Orsolya JÁSZAI
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Veronica KREIDLIII. místo
III. místo
Veronica KREIDL
BSC-Prosic

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
6 na startu
Ela ZNAORI. místo
I. místo
20 bodů
Ela ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka
Ekaterina GONCHARUKII. místo
II. místo
10 bodů
Ekaterina GONCHARUK
Kickfighter
Lenka HRSTKOVÁ
IV. místo
Lenka HRSTKOVÁ
Taekwondo ITF Sonkal Praha


POINTS FIGHTING Starší žákyně -60kg
3 na startu
Nikol BARTOLČIĆII. místo
II. místo
Nikol BARTOLČIĆ
LAV PULA
Ekaterina GONCHARUKIII. místo
III. místo
Ekaterina GONCHARUK
Kickfighter

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
3 na startu
Anton MYTNIKOVI. místo
I. místo
10 bodů
Anton MYTNIKOV
Kickfighter
Bence GERGELYII. místo
II. místo
Bence GERGELY
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Bence ZAJACIII. místo
III. místo
Bence ZAJAC
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
6 na startu
Lajos FESŰI. místo
I. místo
20 bodů
Lajos FESŰ
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Bence ZAJACII. místo
II. místo
10 bodů
Bence ZAJAC
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Bence GERGELYIII. místo
III. místo
5 bodů
Bence GERGELY
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Matthias ZEINZINGER
IV. místo
Matthias ZEINZINGER
KC-Kruckenhauser


POINTS FIGHTING Junioři -69kg
8 na startu
Bence ZAJACI. místo
I. místo
40 bodů
Bence ZAJAC
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Lajos FESŰII. místo
II. místo
20 bodů
Lajos FESŰ
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Bence DEBREIII. místo
III. místo
10 bodů
Bence DEBRE
Zrinyi Kickboxing Academy
Herbert KINDL
IV. místo
5 bodů
Herbert KINDL
Taekwondo ITF Sonkal Praha


POINTS FIGHTING Junioři -74kg
4 na startu
Dominik BEDNANICSI. místo
I. místo
20 bodů
Dominik BEDNANICS
4Fight Kick-Box Club
Bence CSÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Bence CSÁK
Debreczeni Team
Lukáš SVETLÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.
Jakub VOLÁK
IV. místo
Jakub VOLÁK
KA-1 SPORT TEAM


POINTS FIGHTING Junioři -79kg
2 na startu
Dominik BEDNANICSI. místo
I. místo
5 bodů
Dominik BEDNANICS
4Fight Kick-Box Club
Klaudiusz SWISTULSKIII. místo
II. místo
Klaudiusz SWISTULSKI
X FIGHT

POINTS FIGHTING Juniorky -50kg
3 na startu
Alexandra GOMBÁSI. místo
I. místo
10 bodů
Alexandra GOMBÁS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Luca HORVÁTHII. místo
II. místo
Luca HORVÁTH
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Weronika SKULSKAIII. místo
III. místo
Weronika SKULSKA
FC RONIN

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
4 na startu
Lisa HEIMII. místo
II. místo
10 bodů
Lisa HEIM
KC-Kruckenhauser
Kristýna ŘEHÁKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Dominika ŘEHÁKOVÁ
IV. místo
Dominika ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
4 na startu
Kristýna ŘEHÁKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Lucie BARCHÁNKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Lucie BARCHÁNKOVÁ
Kickbox Klub Kosagym
Julia SETLAIII. místo
III. místo
5 bodů
Julia SETLA
SKB Beskid Dragon
Lisa HEIM
IV. místo
Lisa HEIM
KC-Kruckenhauser


POINTS FIGHTING Muži -57kg
4 na startu
Patrik CSELOVSZKII. místo
I. místo
20 bodů
Patrik CSELOVSZKI
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Bence GERGELYII. místo
II. místo
10 bodů
Bence GERGELY
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Lukas FUCHSIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukas FUCHS
ÖBFK
Anton MYTNIKOV
IV. místo
Anton MYTNIKOV
Kickfighter


POINTS FIGHTING Muži -63kg
3 na startu
Lajos FESŰI. místo
I. místo
10 bodů
Lajos FESŰ
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Batdorj MUNHBATII. místo
II. místo
Batdorj MUNHBAT
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.
Lukas FUCHSIII. místo
III. místo
Lukas FUCHS
ÖBFK

POINTS FIGHTING Muži -69kg
2 na startu
Nándor HIDVÉGII. místo
I. místo
5 bodů
Nándor HIDVÉGI
Debreczeni Team
Pavel ŠnáblII. místo
II. místo
Pavel Šnábl
Taekwondo ITF Sonkal Praha

POINTS FIGHTING Muži -74kg
5 na startu
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
20 bodů
Jan ŠEBA
Kickbox Klub Kosagym
Bence CSÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Bence CSÁK
Debreczeni Team
Tomasz KURZEJAIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomasz KURZEJA
X FIGHT
Harald HAGENEDER
IV. místo
Harald HAGENEDER
PF DOJO


POINTS FIGHTING Muži -79kg
7 na startu
Dávid OPAUSZKII. místo
I. místo
20 bodů
Dávid OPAUSZKI
Debreczeni Team
Spáth ZOLTÁNII. místo
II. místo
10 bodů
Spáth ZOLTÁN
ÁDSE
Przemek MISKIWIII. místo
III. místo
5 bodů
Przemek MISKIW
KSW POLICE
Bartlomiej MIENCIUK
IV. místo
Bartlomiej MIENCIUK
KSW SZCZECINEK


POINTS FIGHTING Muži -84kg
4 na startu
Dominik HOELBLINGI. místo
I. místo
20 bodů
Dominik HOELBLING
Team Tae-Kibo
Martin ELLMERERII. místo
II. místo
10 bodů
Martin ELLMERER
KC-Kruckenhauser
Rafal ADAMCZYKIII. místo
III. místo
5 bodů
Rafal ADAMCZYK
KSW POLICE
Przemek MISKIW
IV. místo
Przemek MISKIW
KSW POLICE


POINTS FIGHTING Muži -89kg
5 na startu
Peter CSIKOSI. místo
I. místo
20 bodů
Peter CSIKOS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Johannes WENINGERII. místo
II. místo
10 bodů
Johannes WENINGER
Point Fighters Thermenregion
Rafal ADAMCZYKIII. místo
III. místo
5 bodů
Rafal ADAMCZYK
KSW POLICE
Martin ELLMERER
IV. místo
Martin ELLMERER
KC-Kruckenhauser


POINTS FIGHTING Muži -94kg
3 na startu
Peter KOKNYAI. místo
I. místo
10 bodů
Peter KOKNYA
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Peter CSIKOSII. místo
II. místo
5 bodů
Peter CSIKOS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Johannes WENINGERIII. místo
III. místo
Johannes WENINGER
Point Fighters Thermenregion

POINTS FIGHTING Ženy -55kg
2 na startu
Malwina STRZELECKAI. místo
I. místo
5 bodů
Malwina STRZELECKA
KSW POLICE
Tereza ŽilinskáII. místo
II. místo
Tereza Žilinská
Taekwondo ITF Sonkal Praha

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
3 na startu
Andrea BUSAI. místo
I. místo
10 bodů
Andrea BUSA
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Rita NAGYII. místo
II. místo
Rita NAGY
Combat `D` SC
Malwina STRZELECKAIII. místo
III. místo
Malwina STRZELECKA
KSW POLICE

POINTS FIGHTING Ženy -65kg
4 na startu
Kateřina GALLUSOVAI. místo
I. místo
20 bodů
Kateřina GALLUSOVA
Kickbox Klub Kosagym
Beatrice LEDEBURII. místo
II. místo
10 bodů
Beatrice LEDEBUR
Team Tae-Kibo
Ing. Jana KOVÁŘOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Ing. Jana KOVÁŘOVÁ
Gladiators Gym České Budějovice
Ana ALABER
IV. místo
Ana ALABER
LAV PULA


POINTS FIGHTING Ženy -70kg
5 na startu
Ana ZNAORI. místo
I. místo
20 bodů
Ana ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka
Ana ALABERII. místo
II. místo
10 bodů
Ana ALABER
LAV PULA
Kateřina GALLUSOVAIII. místo
III. místo
5 bodů
Kateřina GALLUSOVA
Kickbox Klub Kosagym
Beatrice LEDEBUR
IV. místo
Beatrice LEDEBUR
Team Tae-Kibo


POINTS FIGHTING Ženy +70kg
4 na startu
Patrycja JAWORSKAI. místo
I. místo
20 bodů
Patrycja JAWORSKA
X FIGHT
Cornelia AIGNERII. místo
II. místo
10 bodů
Cornelia AIGNER
ÖBFK
Jana HOROVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Jana HOROVÁ
Kickbox Klub Kosagym
Gabriella KONYA
IV. místo
Gabriella KONYA
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY


POINTS FIGHTING Veteráni +79kg
4 na startu
Peter CSIKOSI. místo
I. místo
Peter CSIKOS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Bogachenko VLADISLAVII. místo
II. místo
Bogachenko VLADISLAV
Kickfighter
Petr TAHALIII. místo
III. místo
Petr TAHAL
Kickbox Klub Kosagym
Róbert JÓ-DOBRONYA
IV. místo
Róbert JÓ-DOBRONYA
Esztergomi KBSE


POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Muži
11 na startu
Peter CSIKOSI. místo
I. místo
40 bodů
Peter CSIKOS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Krisztián JÁROSZKIEVICZII. místo
II. místo
20 bodů
Krisztián JÁROSZKIEVICZ
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Roland VERESIII. místo
III. místo
5 bodů
Roland VERES
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY


POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Ženy
6 na startu
Andrea BUSAI. místo
I. místo
20 bodů
Andrea BUSA
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Ana ZNAORII. místo
II. místo
10 bodů
Ana ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka
Alexandra GOMBÁSIII. místo
III. místo
Alexandra GOMBÁS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Kateřina GALLUSOVAIII. místo
III. místo
Kateřina GALLUSOVA
Kickbox Klub Kosagym


LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
4 na startu
Ješe LUKAI. místo
I. místo
20 bodů
Ješe LUKA
Klub Gepard
Vilmos KISSEBBESIII. místo
II. místo
10 bodů
Vilmos KISSEBBESI
LSP Team Se
Pavel HONIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel HON
Schejbal's Gym Lovosice
Oleksandr FEDIAIEV
IV. místo
Oleksandr FEDIAIEV
TCB GYM


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
4 na startu
Tarcsi GERGŐI. místo
I. místo
20 bodů
Tarcsi GERGŐ
Rácz Kickboxing Team
Erik GARTNERII. místo
II. místo
10 bodů
Erik GARTNER
Klub Gepard
Raman SHMAKAUIII. místo
III. místo
5 bodů
Raman SHMAKAU
TOP FIGHTER
Inal AGRBA
IV. místo
Inal AGRBA
TOP FIGHTER


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
13 na startu
Nagy TAMÁSI. místo
I. místo
40 bodů
Nagy TAMÁS
Rácz Kickboxing Team
Vojtěch TOMANII. místo
II. místo
20 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Sebastien MACHÁČEKIII. místo
III. místo
10 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Jan BOCHENSKI
IV. místo
5 bodů
Jan BOCHENSKI
X FIGHT


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
11 na startu
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
20 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Dominik FEDORIII. místo
III. místo
10 bodů
Dominik FEDOR
Iron Fighters, z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
3 na startu
Artiom RATAII. místo
II. místo
Artiom RATA
TCB GYM

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Enej ŠUMLJAKI. místo
I. místo
10 bodů
Enej ŠUMLJAK
Klub Gepard
Bálint JUHÁSZII. místo
II. místo
Bálint JUHÁSZ
LSP Team Se
Marek DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Marek DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
4 na startu
Marlena STEFAŃSKAI. místo
I. místo
20 bodů
Marlena STEFAŃSKA
UKS EVAN NOWY SACZ
Petrovszki DORINAII. místo
II. místo
10 bodů
Petrovszki DORINA
Kondorosi Kick-box Egyesület
Alžbeta TELIČÁKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Alžbeta TELIČÁKOVÁ
Kickbox Leon Revúca
Natálie SLÁDKOVÁ
IV. místo
Natálie SLÁDKOVÁ
TCB GYM


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
8 na startu
Martyna WIETESKAI. místo
I. místo
40 bodů
Martyna WIETESKA
X FIGHT
Anna BARANII. místo
II. místo
20 bodů
Anna BARAN
UKS EVAN NOWY SACZ
Csilla ZENKÓ
IV. místo
5 bodů
Csilla ZENKÓ
LSP Team Se


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
9 na startu
Oliwia CZADERI. místo
I. místo
40 bodů
Oliwia CZADER
SKB Beskid Dragon
Eliška GLASEROVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Wiktoria SKROBASIII. místo
III. místo
10 bodů
Wiktoria SKROBAS
KSW Luków
Daria NICIPORUK
IV. místo
5 bodů
Daria NICIPORUK
X FIGHT


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
4 na startu
Nadia BASTAII. místo
II. místo
10 bodů
Nadia BASTA
UKS EVAN NOWY SACZ
Panni PÁLFALVIIII. místo
III. místo
5 bodů
Panni PÁLFALVI
LSP Team Se
Alina VOLCHUGA
IV. místo
Alina VOLCHUGA
TOP FIGHTER


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -47kg
3 na startu
Emma SABADOŠOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Emma SABADOŠOVÁ
Športový Kickbox klub Michalovce
Emma CARDOVÁIII. místo
III. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
13 na startu
Albert-Károly BARÁTHI. místo
I. místo
40 bodů
Albert-Károly BARÁTH
Esztergomi KBSE
Dávid KOLEDICSIII. místo
III. místo
10 bodů
Dávid KOLEDICS
ControllSe
Jakub WOREK
IV. místo
5 bodů
Jakub WOREK
SKB Beskid Dragon


LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
7 na startu
Patryk BODZEKI. místo
I. místo
20 bodů
Patryk BODZEK
SKB Beskid Dragon
Mikolaj DABROWSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Mikolaj DABROWSKI
X FIGHT
Daniel SZABO
IV. místo
Daniel SZABO
Combat `D` SC


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
9 na startu
Szabolcs MAGYARI. místo
I. místo
40 bodů
Szabolcs MAGYAR
Esztergomi KBSE
Patrik ERŐSII. místo
II. místo
20 bodů
Patrik ERŐS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Botond LACZKOVICSIII. místo
III. místo
10 bodů
Botond LACZKOVICS
Zrinyi Kickboxing Academy
Mateusz PIETRZYK
IV. místo
5 bodů
Mateusz PIETRZYK
SKB Beskid Dragon


LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
8 na startu
Borisz VISZKETI. místo
I. místo
40 bodů
Borisz VISZKET
ControllSe
Rajmund BALIII. místo
II. místo
20 bodů
Rajmund BALI
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Jonas LAUTENSCHLAGER
IV. místo
5 bodů
Jonas LAUTENSCHLAGER
Kickboxing 4 LM


LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
2 na startu
Filip ROUBÍČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Filip BARCALII. místo
II. místo
Filip BARCAL
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
7 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
20 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Máté SÖLÉTORMOSIII. místo
III. místo
5 bodů
Máté SÖLÉTORMOS
4Fight Kick-Box Club
Pavel ZABLOTSKI
IV. místo
Pavel ZABLOTSKI
TOP FIGHTER


LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
6 na startu
Vanessza TÓTHI. místo
I. místo
20 bodů
Vanessza TÓTH
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Marta PAWLIKOWSKAII. místo
II. místo
10 bodů
Marta PAWLIKOWSKA
KSW Luków
Nikola KALETAIII. místo
III. místo
5 bodů
Nikola KALETA
SKB Beskid Dragon
Emma CARDOVÁ
IV. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný


LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
3 na startu
Veronica KREIDLI. místo
I. místo
10 bodů
Veronica KREIDL
BSC-Prosic
Blanka PRECHITKOII. místo
II. místo
Blanka PRECHITKO
UKS EVAN NOWY SACZ
Orsolya JÁSZAIIII. místo
III. místo
Orsolya JÁSZAI
BEERFORT-Nyergesújfalu SE

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
5 na startu
Ela ZNAORI. místo
I. místo
20 bodů
Ela ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka
Lenka HRSTKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Lenka HRSTKOVÁ
Taekwondo ITF Sonkal Praha
Timea HAMARIKOVAIII. místo
III. místo
5 bodů
Timea HAMARIKOVA
Športový Kickbox klub Michalovce
Zsófia SCHMIDT
IV. místo
Zsófia SCHMIDT
BEERFORT-Nyergesújfalu SE


LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
4 na startu
Martyna CZEREPIŃSKAI. místo
I. místo
20 bodů
Martyna CZEREPIŃSKA
KSW Luków
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Lena RAJOSIII. místo
III. místo
5 bodů
Lena RAJOS
Combat `D` SC
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
IV. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
2 na startu
Csenge PALLAGI. místo
I. místo
5 bodů
Csenge PALLAG
Zrinyi Kickboxing Academy
Lenka MASOPUSTOVÁII. místo
II. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
3 na startu
Alexander DIDENKOI. místo
I. místo
10 bodů
Alexander DIDENKO
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Miroslav GODŽAII. místo
II. místo
Miroslav GODŽA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Filip KAFKAIII. místo
III. místo
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
5 na startu
Lajos FESŰI. místo
I. místo
20 bodů
Lajos FESŰ
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Michal KRÓLII. místo
II. místo
10 bodů
Michal KRÓL
SKB Beskid Dragon
Krystian BIŚIII. místo
III. místo
5 bodů
Krystian BIŚ
KSW POLICE
Mahammad JAFAR
IV. místo
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Junioři -69kg
10 na startu
Bence DEBREI. místo
I. místo
40 bodů
Bence DEBRE
Zrinyi Kickboxing Academy
Karel KUČERAIII. místo
III. místo
10 bodů
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.
Bence KAJTÁR
IV. místo
5 bodů
Bence KAJTÁR
Esztergomi KBSE


LIGHTCONTACT Junioři -74kg
10 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
40 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
František VYČÍTALII. místo
II. místo
20 bodů
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.
Daniel TOKARČÍKIII. místo
III. místo
10 bodů
Daniel TOKARČÍK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lukáš SVETLÁK
IV. místo
5 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -79kg
6 na startu
Emanuel SZMOLEKI. místo
I. místo
20 bodů
Emanuel SZMOLEK
ControllSe
Matěj HAVELIII. místo
III. místo
5 bodů
Matěj HAVEL
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Dávid SZABÓ-TÓTH
IV. místo
Dávid SZABÓ-TÓTH
Zrinyi Kickboxing Academy


LIGHTCONTACT Junioři -84kg
4 na startu
Viktor VÍGVÁRYI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor VÍGVÁRY
Esztergomi KBSE
Ondřej MATĚJKAII. místo
II. místo
10 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Dávid SZABÓ-TÓTH
IV. místo
Dávid SZABÓ-TÓTH
Zrinyi Kickboxing Academy


LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu
Jan MartínekII. místo
II. místo
Jan Martínek


LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
2 na startu
Luca HORVÁTHI. místo
I. místo
5 bodů
Luca HORVÁTH
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Anna BŘEŠŤANOVÁII. místo
II. místo
Anna BŘEŠŤANOVÁ
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
3 na startu
Zsanett CSORBAII. místo
II. místo
5 bodů
Zsanett CSORBA
Zrinyi Kickboxing Academy
Zuzanna STUDZIŃSKAIII. místo
III. místo
Zuzanna STUDZIŃSKA
UKS EVAN NOWY SACZ

LIGHTCONTACT Muži -63kg
6 na startu
Lajos FESŰI. místo
I. místo
20 bodů
Lajos FESŰ
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Denys KLUSTII. místo
II. místo
10 bodů
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.
Vlastimil ŠEBESTÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Vlastimil ŠEBESTÍK
Kick Box club Mariánské Lázně


LIGHTCONTACT Muži -69kg
8 na startu
Vasil KLEVLANYKI. místo
I. místo
40 bodů
Vasil KLEVLANYK
Športový Kickbox klub Michalovce
Radek MORAVECIII. místo
III. místo
10 bodů
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Dalibor Veselý
IV. místo
5 bodů
Dalibor Veselý
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.


LIGHTCONTACT Muži -74kg
6 na startu
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
20 bodů
Jan ŠEBA
Kickbox Klub Kosagym
Viktor BERANIII. místo
III. místo
5 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Martin HAUSER
IV. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Muži -79kg
11 na startu
Máté GYÖNGYÖSII. místo
I. místo
40 bodů
Máté GYÖNGYÖSI
ControllSe
Marek KARLIKII. místo
II. místo
20 bodů
Marek KARLIK
Panter Prešov
Bartlomiej MIENCIUKIII. místo
III. místo
10 bodů
Bartlomiej MIENCIUK
KSW SZCZECINEK
Daniel ŽABA
IV. místo
5 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim


LIGHTCONTACT Muži -84kg
7 na startu
Christian POHLI. místo
I. místo
20 bodů
Christian POHL
ÖBFK
Martin GLINIKII. místo
II. místo
10 bodů
Martin GLINIK
ÖBFK
Edin VUCELJIII. místo
III. místo
5 bodů
Edin VUCELJ
Klub Gepard
Vladimír MACHÁČEK
IV. místo
Vladimír MACHÁČEK
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.


LIGHTCONTACT Muži -89kg
4 na startu
Jakub PROKEŠIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub PROKEŠ
KBK Fox Ústí nad Labem
Miroslav RATHOUZ
IV. místo
Miroslav RATHOUZ
Kick Box Club Kutná Hora


LIGHTCONTACT Muži -94kg
3 na startu
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Daniel ForroIII. místo
III. místo
Daniel Forro
Tábor

LIGHTCONTACT Muži +94kg
5 na startu
Tamás NAGYI. místo
I. místo
20 bodů
Tamás NAGY
LSP Team Se
Martin JAVORSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem
Jan ŘEZÁČIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan ŘEZÁČ
KBK Fox Ústí nad Labem
Jan KOPŘIVA
IV. místo
Jan KOPŘIVA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.


LIGHTCONTACT Ženy -50kg
2 na startu
Gabriella BUSAI. místo
I. místo
5 bodů
Gabriella BUSA
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Maggie ZIMIERSKIII. místo
II. místo
Maggie ZIMIERSKI
Kickboxclub Krems

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
4 na startu
Barbora MAREŠOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Lisa KOESSLERII. místo
II. místo
10 bodů
Lisa KOESSLER
Team Tae-Kibo
Tereza ŽilinskáIII. místo
III. místo
5 bodů
Tereza Žilinská
Taekwondo ITF Sonkal Praha
Dominika KARCHOVÁ
IV. místo
Dominika KARCHOVÁ
Bao Humenné


LIGHTCONTACT Ženy -60kg
7 na startu
Rita NAGYI. místo
I. místo
20 bodů
Rita NAGY
Combat `D` SC
Petra GREMENII. místo
II. místo
10 bodů
Petra GREMEN
Zrinyi Kickboxing Academy
Kristína URDOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Kristína URDOVÁ
Panter Prešov
Alexandra NIŽNIKOVÁ
IV. místo
Alexandra NIŽNIKOVÁ
Panter Prešov


LIGHTCONTACT Ženy -65kg
6 na startu
Anett MISKOLCZII. místo
I. místo
20 bodů
Anett MISKOLCZI
Esztergomi KBSE
Réka SCHEIRICHII. místo
II. místo
10 bodů
Réka SCHEIRICH
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Beatrice LEDEBURIII. místo
III. místo
5 bodů
Beatrice LEDEBUR
Team Tae-Kibo
Iva JANÍČKOVÁ
IV. místo
Iva JANÍČKOVÁ
Kickbox Klub Kosagym


LIGHTCONTACT Ženy -70kg
3 na startu
Lehota KrisztinaI. místo
I. místo
10 bodů
Lehota Krisztina
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Szilvia LINCZMAYERII. místo
II. místo
Szilvia LINCZMAYER
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Beatrice LEDEBURIII. místo
III. místo
Beatrice LEDEBUR
Team Tae-Kibo

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
5 na startu
Ana ZNAORI. místo
I. místo
20 bodů
Ana ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka
Katrin MATZINGERII. místo
II. místo
10 bodů
Katrin MATZINGER
PREDATOR FIGHT
Giulia COMPAGNOIII. místo
III. místo
5 bodů
Giulia COMPAGNO
EUROPE CENTER
Timea CSONGRÁDI
IV. místo
Timea CSONGRÁDI
LSP Team Se


LIGHTCONTACT Veteráni -79kg
6 na startu
Luca MARTORELLII. místo
I. místo
Luca MARTORELLI
ASD Kickboxeur
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Kolisnichenko ROMANIII. místo
III. místo
Kolisnichenko ROMAN
Kickfighter
Sándor CSERNÁK
IV. místo
Sándor CSERNÁK
LSP Team Se


LIGHTCONTACT Veteráni +79kg
4 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Miklós TIPANUCZII. místo
II. místo
Miklós TIPANUCZ
LSP Team Se
Francesco BELIA
IV. místo
Francesco BELIA
ASD Kickboxeur


KICK LIGHT Starší žáci -47kg
6 na startu
Dávid KOLEDICSII. místo
II. místo
10 bodů
Dávid KOLEDICS
ControllSe
Albert-Károly BARÁTHIII. místo
III. místo
5 bodů
Albert-Károly BARÁTH
Esztergomi KBSE
Bence SZABÓ
IV. místo
Bence SZABÓ
LSP Team Se


KICK LIGHT Starší žáci -52kg
5 na startu
Martin BÁLINTII. místo
II. místo
10 bodů
Martin BÁLINT
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Daniel SZABOIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel SZABO
Combat `D` SC
Patrik CSELOVSZKI
IV. místo
Patrik CSELOVSZKI
LSP Team Se


KICK LIGHT Starší žáci -57kg
9 na startu
Szabolcs MAGYARI. místo
I. místo
40 bodů
Szabolcs MAGYAR
Esztergomi KBSE
Karel SVOBODNÍKII. místo
II. místo
20 bodů
Karel SVOBODNÍK
Športový Kickbox klub Michalovce
Ali BOTONJICIII. místo
III. místo
10 bodů
Ali BOTONJIC
Klub Gepard
Patrik ERŐS
IV. místo
5 bodů
Patrik ERŐS
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY


KICK LIGHT Starší žáci -63kg
7 na startu
Ilya DOVIDENKOI. místo
I. místo
20 bodů
Ilya DOVIDENKO
TOP FIGHTER
Borisz VISZKETII. místo
II. místo
10 bodů
Borisz VISZKET
ControllSe
Mikolaj SWIOKLAIII. místo
III. místo
5 bodů
Mikolaj SWIOKLA
KSW SZCZECINEK
Viktor ŽÍLA
IV. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


KICK LIGHT Starší žáci -69kg
2 na startu
Filip ROUBÍČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Filip BARCALII. místo
II. místo
Filip BARCAL
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
7 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Gabriel BIERNACKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Gabriel BIERNACKI
KSW MIX TEAM
Noel LEGENYEI-PINTÉR
IV. místo
Noel LEGENYEI-PINTÉR
Zrinyi Kickboxing Academy


KICK LIGHT Starší žákyně -46kg
3 na startu
Vanessza TÓTHI. místo
I. místo
10 bodů
Vanessza TÓTH
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný
Marta SKUZAIII. místo
III. místo
Marta SKUZA
SKB Beskid Dragon

KICK LIGHT Starší žákyně -50kg
3 na startu
Orsolya JÁSZAII. místo
I. místo
10 bodů
Orsolya JÁSZAI
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Blanka PRECHITKOII. místo
II. místo
Blanka PRECHITKO
UKS EVAN NOWY SACZ
Veronica KREIDLIII. místo
III. místo
Veronica KREIDL
BSC-Prosic

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
4 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Timea HAMARIKOVAII. místo
II. místo
10 bodů
Timea HAMARIKOVA
Športový Kickbox klub Michalovce
Zsófia SCHMIDTIII. místo
III. místo
5 bodů
Zsófia SCHMIDT
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Anna LEGIEŃ
IV. místo
Anna LEGIEŃ
SKB Beskid Dragon


KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
3 na startu
Alexandra SOTONOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Lena RAJOSII. místo
II. místo
5 bodů
Lena RAJOS
Combat `D` SC
Karolína HOŘEŇOVSKÁIII. místo
III. místo
Karolína HOŘEŇOVSKÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
2 na startu
Csenge PALLAGI. místo
I. místo
5 bodů
Csenge PALLAG
Zrinyi Kickboxing Academy
Lenka MASOPUSTOVÁII. místo
II. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Eliška MAREŠOVÁII. místo
II. místo
Eliška MAREŠOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.

KICK LIGHT Junioři -57kg
3 na startu
Alexander DIDENKOII. místo
II. místo
5 bodů
Alexander DIDENKO
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Filip KAFKAIII. místo
III. místo
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -63kg
4 na startu
Josef VODÁK ml.I. místo
I. místo
20 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Mahammad JAFARII. místo
II. místo
10 bodů
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
Alexander DIDENKO
IV. místo
Alexander DIDENKO
BEERFORT-Nyergesújfalu SE


KICK LIGHT Junioři -69kg
5 na startu
Bence DEBREI. místo
I. místo
20 bodů
Bence DEBRE
Zrinyi Kickboxing Academy
Bartek GRATII. místo
II. místo
10 bodů
Bartek GRAT
KSW SZCZECINEK
Karel KUČERA
IV. místo
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.


KICK LIGHT Junioři -74kg
4 na startu
František VYČÍTALI. místo
I. místo
20 bodů
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.
Viktor BERANII. místo
II. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Mateusz SLIWINSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Mateusz SLIWINSKI
X FIGHT
Domen JANUSIC
IV. místo
Domen JANUSIC
Klub Gepard


KICK LIGHT Junioři -79kg
7 na startu
Emanuel SZMOLEKI. místo
I. místo
20 bodů
Emanuel SZMOLEK
ControllSe
Klaudiusz SWISTULSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Klaudiusz SWISTULSKI
X FIGHT
Pallósi BALÁZS
IV. místo
Pallósi BALÁZS
Castrum Sec-Dinamica SE


KICK LIGHT Junioři -84kg
3 na startu
Ondřej MATĚJKAII. místo
II. místo
5 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Viktor VÍGVÁRYIII. místo
III. místo
Viktor VÍGVÁRY
Esztergomi KBSE

KICK LIGHT Juniorky -60kg
2 na startu
Zuzanna STUDZIŃSKAII. místo
II. místo
Zuzanna STUDZIŃSKA
UKS EVAN NOWY SACZ

KICK LIGHT Muži -57kg
2 na startu
Jakob ŠIMNICI. místo
I. místo
5 bodů
Jakob ŠIMNIC
Klub Gepard
John COGNOLATOII. místo
II. místo
John COGNOLATO
EUROPE CENTER

KICK LIGHT Muži -63kg
6 na startu
Sanel LJUTICI. místo
I. místo
20 bodů
Sanel LJUTIC
Klub Gepard
Andrzej SZEWCZYKII. místo
II. místo
10 bodů
Andrzej SZEWCZYK
KSW SZCZECINEK
Denys KLUSTIII. místo
III. místo
5 bodů
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.
John COGNOLATO
IV. místo
John COGNOLATO
EUROPE CENTER


KICK LIGHT Muži -69kg
5 na startu
Zoltan BALINTI. místo
I. místo
20 bodů
Zoltan BALINT
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Vasil KLEVLANYKIII. místo
III. místo
5 bodů
Vasil KLEVLANYK
Športový Kickbox klub Michalovce
Tibor HODBOD
IV. místo
Tibor HODBOD
Bao Humenné


KICK LIGHT Muži -74kg
5 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Adrian DURMAII. místo
II. místo
10 bodů
Adrian DURMA
X FIGHT
Kacper KADLUBICKI
IV. místo
Kacper KADLUBICKI
SKB Beskid Dragon


KICK LIGHT Muži -79kg
11 na startu
Marek KARLIKI. místo
I. místo
40 bodů
Marek KARLIK
Panter Prešov
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
20 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Bartlomiej MIENCIUKIII. místo
III. místo
10 bodů
Bartlomiej MIENCIUK
KSW SZCZECINEK
Patrick GRABNER
IV. místo
5 bodů
Patrick GRABNER
ÖBFK


KICK LIGHT Muži -84kg
8 na startu
Michal STRIČÍKI. místo
I. místo
40 bodů
Michal STRIČÍK
ŠKP Policajná Škola Košice
Edin VUCELJII. místo
II. místo
20 bodů
Edin VUCELJ
Klub Gepard
Balázs KISIII. místo
III. místo
10 bodů
Balázs KIS
Esztergomi KBSE
Vladimír MACHÁČEK
IV. místo
5 bodů
Vladimír MACHÁČEK
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.


KICK LIGHT Muži -89kg
4 na startu
Jakub PROKEŠII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub PROKEŠ
KBK Fox Ústí nad Labem
Jakub PŘIBIL
IV. místo
Jakub PŘIBIL
Kick Box club Mariánské Lázně


KICK LIGHT Muži -94kg
2 na startu
Daniel ForroII. místo
II. místo
Daniel Forro
Tábor

KICK LIGHT Muži +94kg
6 na startu
Milan TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Milan TRÁVNÍČEK
KBK Fox Ústí nad Labem
Marco CAVIDERUCCIIII. místo
III. místo
5 bodů
Marco CAVIDERUCCI
EUROPE CENTER
Martin JAVORSKÝ
IV. místo
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem


KICK LIGHT Ženy -50kg
3 na startu
Gabriella BUSAI. místo
I. místo
10 bodů
Gabriella BUSA
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Anika WEGSCHEIDERII. místo
II. místo
Anika WEGSCHEIDER
ÖBFK
Patrizia PULLINGIII. místo
III. místo
Patrizia PULLING
ÖBFK

KICK LIGHT Ženy -55kg
2 na startu
Barbora MAREŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Dominika KARCHOVÁII. místo
II. místo
Dominika KARCHOVÁ
Bao Humenné

KICK LIGHT Ženy -60kg
7 na startu
Lehota KrisztinaI. místo
I. místo
20 bodů
Lehota Krisztina
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Petra GREMENII. místo
II. místo
10 bodů
Petra GREMEN
Zrinyi Kickboxing Academy
Rita NAGYIII. místo
III. místo
5 bodů
Rita NAGY
Combat `D` SC
Alexandra NIŽNIKOVÁ
IV. místo
Alexandra NIŽNIKOVÁ
Panter Prešov


KICK LIGHT Ženy -65kg
5 na startu
Anett MISKOLCZII. místo
I. místo
20 bodů
Anett MISKOLCZI
Esztergomi KBSE
Sandra BINZII. místo
II. místo
10 bodů
Sandra BINZ
ÖBFK
Réka SCHEIRICHIII. místo
III. místo
5 bodů
Réka SCHEIRICH
BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Alessia SIMIONATO
IV. místo
Alessia SIMIONATO
EUROPE CENTER


KICK LIGHT Ženy +70kg
5 na startu
Giulia COMPAGNOI. místo
I. místo
20 bodů
Giulia COMPAGNO
EUROPE CENTER
Katarina DOVALOVAII. místo
II. místo
10 bodů
Katarina DOVALOVA
SKP B Bystrica
Kateřina FIALOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Kateřina FIALOVÁ
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Katrin MATZINGER
IV. místo
Katrin MATZINGER
PREDATOR FIGHT


KICK LIGHT Veteráni -79kg
8 na startu
Luca MARTORELLII. místo
I. místo
Luca MARTORELLI
ASD Kickboxeur
Stefano REII. místo
II. místo
Stefano RE
ACTION TEAM ITALIA
Daniel ŽABA
IV. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim


KICK LIGHT Veteráni +79kg
4 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Francesco BELIAII. místo
II. místo
Francesco BELIA
ASD Kickboxeur
Miklós TIPANUCZIII. místo
III. místo
Miklós TIPANUCZ
LSP Team Se