Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSoutěž zařazená do bodování ligy K-1LIKOST liga K-1 (5. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Štěpán MOUTELÍK
Štěpán MOUTELÍK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Starší žáci 'B' -47kg
P 3:0
Max STREMILOVSCHII
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
Max STREMILOVSCHII
Pavel WOLF
Pavel WOLF
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
K-1
Starší žáci 'B' -63kg
P 3:0
Denis TYMOFIYEV
Berka Fight centrum z.s.
Denis TYMOFIYEV
Kateřina LISOVÁ
Kateřina LISOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Ženy 'B' -65kg
P 3:0
Milada PACHMANOVÁ
Hakim Gym Kladno
Milada PACHMANOVÁ
Erika STANOEVA
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Juniorky 'B' -56kg
P 3:0
Amálie KRYTINÁŘOVÁ
SK Muay Thai Brno
Amálie KRYTINÁŘOVÁ
Ondřej ŠTRUNC
Ondřej ŠTRUNC
G-Titán Žatec
K-1
Junioři 'B' -67kg
P 3:0
Tomáš ZAVŘEL
Schejbal's Gym Lovosice
Tomáš ZAVŘEL
Martin LORENC
Martin LORENC
SK Atom Fighters Plzeň
K-1
Junioři 'B' -81kg
P 3:0
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
Michal ŠIMÁČEK
Alexandra ZIEGLEROVÁ
Alexandra ZIEGLEROVÁ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Ženy 'B' -60kg
P 2:1
Kateřina ORTMANOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Kateřina ORTMANOVÁ
Pavla KLADIVOVÁ
Pavla KLADIVOVÁ
SKS Arena Kladno
K-1
Ženy 'B' -65kg
P 2:1
Miroslava NOVÁKOVÁ
SK Muay Thai Brno
Miroslava NOVÁKOVÁ
Martin VESELÝ
Martin VESELÝ
SK Dragon Gym Košťany, z.s
K-1
Muži 'B' -60kg
KO
Jan MAREŠ
TCB GYM
Jan MAREŠ
Jakub BAKEŠ
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži 'B' -91kg
P 3:0
Martin BUCHTA
FIT-K.O. klub kulturistiky, fitness a bojových sportů z.s.
Martin BUCHTA
Mirek PROKEŠ
Mirek PROKEŠ
ARENA FIGHT CLUB BRNO
K-1
Muži 'B' -67kg
P 3:0
Jan ŠVARC
Retro Gym
Jan ŠVARC
Martin ŠTĚPNIČKA
Martin ŠTĚPNIČKA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži 'B' -67kg
P 3:0
Šimon PIPEK
SK Mudroch Team
Šimon PIPEK
Semyon SIVYANKOV
Semyon SIVYANKOV
Retro Gym
K-1
Muži 'B' -67kg
RSC
Jan KRUTA
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
Jan KRUTA
Vojtěch KOCHTA
Vojtěch KOCHTA
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
K-1
Muži 'A' -71kg
P 3:0
Michal ŠTORKÁN
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Michal ŠTORKÁN
Peter MOLNÁR
Peter MOLNÁR
Kick Box Club Kutná Hora
K-1
Muži 'B' -71kg
RSC
Jiří ROHLÍČEK
Schejbal's Gym Lovosice
Jiří ROHLÍČEK
Jan KREJČÍ
Jan KREJČÍ
Fight club Piraňa
K-1
Muži 'B' -71kg
P 3:0
Jan KÜFNER
MYG GYM
Jan KÜFNER
Michal Ivančic
Michal Ivančic
ARENA FIGHT CLUB BRNO
K-1
Muži 'B' -71kg
P 3:0
Jan FAHOUN
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.
Jan FAHOUN
Denys KLUST
Denys KLUST
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži 'B' -63,5kg
P 3:0
Zdeněk PAVEL
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
Zdeněk PAVEL
Dan PEŠATA
Dan PEŠATA
TIGER GYM
K-1
Muži 'B' -75kg
RSC
Nicolas AGYEMAN
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Nicolas AGYEMAN
Ondřej FLEISCHHANS
Ondřej FLEISCHHANS
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
K-1
Muži 'B' -75kg
KO
Martin PERNICA
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Martin PERNICA
Daniel PROVAZNÍK
Daniel PROVAZNÍK
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
K-1
Muži 'A' -75kg
WO
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice
Jan POSPÍŠIL
Alexandr MELICHAR
Alexandr MELICHAR
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
K-1
Junioři 'B' -81kg
P 3:0
Matěj LANIOGLO
Berka Fight centrum z.s.
Matěj LANIOGLO
David BUČEK
David BUČEK
FIT-K.O. klub kulturistiky, fitness a bojových sportů z.s.
K-1
Muži 'B' -81kg
P 3:0
Jakub NOVÁK
Retro Gym
Jakub NOVÁK
Ondřej HLADÍK
Ondřej HLADÍK
TIGER GYM
K-1
Muži 'B' -81kg
KO
Martin VÁVRA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Martin VÁVRA
Jan BLAŽEK
Jan BLAŽEK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži 'B' -86kg
P 3:0
Filip Lukáš
FIT-K.O. klub kulturistiky, fitness a bojových sportů z.s.
Filip Lukáš
Martin Werner
Martin Werner
Hakim Gym Kladno
K-1
Muži 'B' -86kg
WO
Jakub ŠTVÁN
SK Aries gym
Jakub ŠTVÁN
Jaroslav PANIUSHCHYK
Jaroslav PANIUSHCHYK
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'B' -86kg
KO
Stanislav JUŘIČKA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Stanislav JUŘIČKA
Pavel CIHLÁŘ
Pavel CIHLÁŘ
Millenium Gym o.s.
K-1
Muži 'B' -91kg
KO
Petr Bartošek Česká republika
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Petr Bartošek Česká republika
Jiří MĚŠŤAN
Jiří MĚŠŤAN
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži 'B' +91kg
P 3:0
Josef BOREK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Josef BOREK
Martin PALA
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'A' -63,5kg
P 3:0
Lukáš MISTR
SK Mudroch Team
Lukáš MISTR