Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSoutěž zařazená do bodování ligy K-1LIKOST liga K-1 (5. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Starší žáci 'B' -47kg
Max STREMILOVSCHII
Poražený
Max STREMILOVSCHII
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 2 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Denis TYMOFIYEV
Poražený
Denis TYMOFIYEV
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 3 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Milada PACHMANOVÁ
Poražený
Milada PACHMANOVÁ
Hakim Gym Kladno

Zápas č. 4 - K-1 Juniorky 'B' -56kg
Amálie KRYTINÁŘOVÁ
Poražený
Amálie KRYTINÁŘOVÁ
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 5 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Ondřej ŠTRUNCVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Ondřej ŠTRUNC
G-Titán Žatec
Tomáš ZAVŘEL
Poražený
Tomáš ZAVŘEL
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 6 - K-1 Junioři 'B' -81kg
Michal ŠIMÁČEK
Poražený
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 7 - K-1 Ženy 'B' -60kg
Alexandra ZIEGLEROVÁVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Alexandra ZIEGLEROVÁ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Kateřina ORTMANOVÁ
Poražený
Kateřina ORTMANOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

Zápas č. 8 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Pavla KLADIVOVÁVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Pavla KLADIVOVÁ
SKS Arena Kladno
Miroslava NOVÁKOVÁ
Poražený
Miroslava NOVÁKOVÁ
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'B' -60kg
Jan MAREŠ
Poražený
Jan MAREŠ
TCB GYM

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'B' -91kg

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'B' -67kg
Jan ŠVARC
Poražený
Jan ŠVARC
Retro Gym

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'B' -67kg
Šimon PIPEK
Poražený
Šimon PIPEK
SK Mudroch Team

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'B' -67kg
Semyon SIVYANKOVVítěz
Vítěz
3 body (K-1 liga)
Semyon SIVYANKOV
Retro Gym
Jan KRUTA
Poražený
Jan KRUTA
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'A' -71kg
Michal ŠTORKÁN
Poražený
Michal ŠTORKÁN
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'B' -71kg
Jiří ROHLÍČEK
Poražený
Jiří ROHLÍČEK
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -71kg
Jan KÜFNER
Poražený
Jan KÜFNER
MYG GYM

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -71kg
Jan FAHOUN
Poražený
Jan FAHOUN
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Zdeněk PAVEL
Poražený
Zdeněk PAVEL
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'B' -75kg
Dan PEŠATAVítěz
Vítěz
3 body (K-1 liga)
Dan PEŠATA
TIGER GYM
Nicolas AGYEMAN
Poražený
Nicolas AGYEMAN
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 20 - K-1 Muži 'B' -75kg
Ondřej FLEISCHHANSVítěz
Vítěz
4 body (K-1 liga)
Ondřej FLEISCHHANS
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
Martin PERNICA
Poražený
Martin PERNICA
ARENA FIGHT CLUB BRNO

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'A' -75kg
Jan POSPÍŠIL
Poražený
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 22 - K-1 Junioři 'B' -81kg
Matěj LANIOGLO
Poražený
Matěj LANIOGLO
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 23 - K-1 Muži 'B' -81kg
Jakub NOVÁK
Poražený
Jakub NOVÁK
Retro Gym

Zápas č. 24 - K-1 Muži 'B' -81kg
Ondřej HLADÍKVítěz
Vítěz
4 body (K-1 liga)
Ondřej HLADÍK
TIGER GYM
Martin VÁVRA
Poražený
Martin VÁVRA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 25 - K-1 Muži 'B' -86kg

Zápas č. 26 - K-1 Muži 'B' -86kg
Jakub ŠTVÁN
Poražený
Jakub ŠTVÁN
SK Aries gym

Zápas č. 27 - K-1 Muži 'B' -86kg
Stanislav JUŘIČKA
Poražený
Stanislav JUŘIČKA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

Zápas č. 28 - K-1 Muži 'B' -91kg
Petr Bartošek
Poražený
Petr Bartošek
ARENA FIGHT CLUB BRNO

Zápas č. 29 - K-1 Muži 'B' +91kg
Josef BOREK
Poražený
Josef BOREK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

Zápas č. 30 - K-1 Muži 'A' -63,5kg
Lukáš MISTR
Poražený
Lukáš MISTR
SK Mudroch Team