Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSoutěž zařazená do bodování ligy K-1LIKOST liga K-1 (2. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Starší žáci 'B' -42kg
El JAFAR
Poražený
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 2 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Jan MAŠEK
Poražený
Jan MAŠEK
Pankration gym z.s.

Zápas č. 3 - K-1 Starší žáci 'B' -69kg
Filip ROUBÍČEKVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Oleksandr PETRYCHKOVYCH
Poražený
Oleksandr PETRYCHKOVYCH
SK Mudroch Team

Zápas č. 4 - K-1 Juniorky 'B' -60kg
Věra LISZOKOVÁ
Poražený
Věra LISZOKOVÁ
TCB GYM

Zápas č. 5 - K-1 Juniorky 'B' -65kg
Šárka MELÍNOVÁVítěz
Vítěz
3 body (K-1 liga)
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM
Olga MAREŠOVÁ
Poražený
Olga MAREŠOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 6 - K-1 Junioři 'B' -63,5kg
Denis KLUST
Poražený
Denis KLUST
Iron Fighters, z.s.

Zápas č. 7 - K-1 Junioři 'B' -63,5kg
Martin PALA
Poražený
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 8 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Ondřej ŠTRUNC
Poražený
Ondřej ŠTRUNC
G-Titán Žatec

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'A' -75kg
Patrik DAVID
Poražený
Patrik DAVID
Pankration gym z.s.

Zápas č. 10 - K-1 Junioři 'B' -75kg
Michal ŠIMÁČEK
Poražený
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 11 - K-1 Junioři 'B' -81kg
Jakub PETRÁŠEK
Poražený
Jakub PETRÁŠEK
Ravána gym, z.s.

Zápas č. 12 - K-1 Junioři 'B' -91kg
Radovan VILHELM
Poražený
Radovan VILHELM
Kickboxing Baník Most

Zápas č. 13 - K-1 Ženy 'B' -56kg
Amálie KRYTINÁŘOVÁ
Poražený
Amálie KRYTINÁŘOVÁ
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 14 - K-1 Ženy 'A' -60kg
Kateřina TACLOVÁVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Kateřina TACLOVÁ
Pankration gym z.s.
Tereza MEISLOVÁ
Poražený
Tereza MEISLOVÁ
Iron Fighters, z.s.

Zápas č. 15 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Barbora FOLTOVÁ
Poražený
Barbora FOLTOVÁ
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Miloslav BÁRA
Poražený
Miloslav BÁRA
Iron Fighters, z.s.

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Artem VITRJAK
Poražený
Artem VITRJAK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'B' -67kg
Edvard AKOPOV
Poražený
Edvard AKOPOV
TOLJA GYM

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'B' -67kg
Radek FOJTÍK
Poražený
Radek FOJTÍK
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 20 - K-1 Muži 'B' -67kg
Lukáš ZACHARIÁŠ
Poražený
Lukáš ZACHARIÁŠ
Ravána gym, z.s.

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'B' -71kg
Pavel PLESKANKA
Poražený
Pavel PLESKANKA
TCB GYM

Zápas č. 22 - K-1 Muži 'B' -75kg
Jakub VOTAVAVítěz
Vítěz
4 body (K-1 liga)
Jakub VOTAVA
TCB GYM
Václav KLIKAR
Poražený
Václav KLIKAR
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 23 - K-1 Muži 'B' -75kg
Jan ŠTENGL
Poražený
Jan ŠTENGL
SK Mudroch Team

Zápas č. 24 - K-1 Muži 'B' -75kg
Mychailo IVANECHUEINEC
Poražený
Mychailo IVANECHUEINEC
TOLJA GYM

Zápas č. 25 - K-1 Muži 'B' -91kg
Jiří KREJČÍ
Poražený
Jiří KREJČÍ
BONUS GYM z.s.

Zápas č. 26 - K-1 Muži 'B' +91kg
Martin ROUČ
Poražený
Martin ROUČ
Iron Fighters, z.s.