Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga - 3. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
2 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Patrik ZICHII. místo
II. místo
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
2 na startu
Kryštof RUŽAI. místo
I. místo
Kryštof RUŽA
HAMMERS GYM z.s.
Sebastien MACHÁČEKII. místo
II. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
David DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Adam PARTYKAII. místo
II. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Eliška ZEMANOVÁII. místo
II. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Viktorie PETŘÍKOVÁIII. místo
III. místo
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Eliška ZEMANOVÁI. místo
I. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně +47kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
2 na startu
Petr ZICHI. místo
I. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Adam PARTYKAII. místo
II. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
2 na startu
Ondřej PUCI. místo
I. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
3 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Sebastien MACHÁČEKII. místo
II. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Patrik ZICHIII. místo
III. místo
Patrik ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
3 na startu
Kryštof RUŽAI. místo
I. místo
Kryštof RUŽA
HAMMERS GYM z.s.
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Sebastien MACHÁČEKIII. místo
III. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
3 na startu
Vaclav SmolanII. místo
II. místo
Vaclav Smolan
Oyamas Team
Erik FEIXIII. místo
III. místo
Erik FEIX
Oyamas Team

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
3 na startu
David DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jan KOLÁŘII. místo
II. místo
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Jan MATUŠINAIII. místo
III. místo
Jan MATUŠINA
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
David DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Stanislav JELÍNEKII. místo
II. místo
Stanislav JELÍNEK
Orient Fighting Club
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Jana PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
Jana PETŘÍKOVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Eliška ZEMANOVÁII. místo
II. místo
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
2 na startu
Pavel JELÍNEKI. místo
I. místo
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.
Sýkora JakubII. místo
II. místo
Sýkora Jakub
Praha

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
3 na startu
Aleš BRYCHTAII. místo
II. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Dominik CHROMEKIII. místo
III. místo
Dominik CHROMEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Sebastien MACHÁČEKII. místo
II. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora
Anatasov KristianIII. místo
III. místo
Anatasov Kristian


KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
4 na startu
Kryštof RUŽAI. místo
I. místo
Kryštof RUŽA
HAMMERS GYM z.s.
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Tobiáš BARTÁKIII. místo
III. místo
Tobiáš BARTÁK
Hanuman Gym Praha
Sebastien MACHÁČEK
IV. místo
Sebastien MACHÁČEK
Valdman's gym Kutná Hora


KICK LIGHT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Erik FEIXI. místo
I. místo
Erik FEIX
Oyamas Team
Tobiáš BARTÁKII. místo
II. místo
Tobiáš BARTÁK
Hanuman Gym Praha
Vaclav SmolanIII. místo
III. místo
Vaclav Smolan
Oyamas Team


KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
2 na startu
David DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jan KOLÁŘII. místo
II. místo
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -42kg
4 na startu
David DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jan KOLÁŘII. místo
II. místo
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Stanislav JELÍNEKIII. místo
III. místo
Stanislav JELÍNEK
Orient Fighting Club
David Tomšů
IV. místo
David Tomšů
Praha


KICK LIGHT Starší žáci -47kg
2 na startu
Pavel JELÍNEKI. místo
I. místo
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.
Sýkora JakubII. místo
II. místo
Sýkora Jakub
Praha

KICK LIGHT Junioři -84kg
3 na startu
Dominik CHROMEKI. místo
I. místo
Dominik CHROMEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Aleš BRYCHTAII. místo
II. místo
Aleš BRYCHTA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jakub ANDRLEIII. místo
III. místo
Jakub ANDRLE
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.