Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMČR - K1, MMA
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Starší žáci -52kg
3 na startu
Erik MICKAI. místo
I. místo
10 bodů
Erik MICKA
TKBC Praha
Michael KARVAYII. místo
II. místo
Michael KARVAY
Macak's GYM Pardubice
Lukáš FRIESIII. místo
III. místo
Lukáš FRIES
Hamr Gym Ostrava

K-1 Starší žáci -57kg
2 na startu
Daniel ZDENĚKI. místo
I. místo
5 bodů
Daniel ZDENĚK
Muay Thai Tik Tak
Mohamed DJEBARII. místo
II. místo
Mohamed DJEBAR
Hanuman Gym Praha

K-1 Starší žákyně -55kg
2 na startu
Kristýna NovotnáII. místo
II. místo
Kristýna Novotná
TKBC Praha

K-1 Junioři -60kg
2 na startu
Dominik NAJMANII. místo
II. místo
Dominik NAJMAN
Muay Thai Sokol Mělník

K-1 Junioři -63,5kg
3 na startu
Patrik ZÁDĚRAI. místo
I. místo
10 bodů
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Martin PALAII. místo
II. místo
5 bodů
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
Jakub MillerIII. místo
III. místo
Jakub Miller
DragonTiger gym

K-1 Junioři -71kg
3 na startu
Petr HAISERI. místo
I. místo
10 bodů
Petr HAISER
REDNECKS Gym z.s.
Jiří MAŠEKII. místo
II. místo
Jiří MAŠEK
Pankration gym z.s.
Lukáš BLINKAIII. místo
III. místo
Lukáš BLINKA
Hamr Gym Ostrava

K-1 Junioři -75kg
2 na startu
Robin ŠMÍDII. místo
II. místo
Robin ŠMÍD
REDNECKS Gym z.s.

K-1 Junioři -81kg
2 na startu
Jakub BAKEŠI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Juniorky -52kg
2 na startu
Gabriela ČEJKOVÁII. místo
II. místo
Gabriela ČEJKOVÁ
Kickboxing Baník Most

K-1 Juniorky -70kg
2 na startu
Šárka MELÍNOVÁII. místo
II. místo
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM

K-1 Muži -60kg
2 na startu
Martin ŠÍMAI. místo
I. místo
5 bodů
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.
Slavomír KUČERAII. místo
II. místo
Slavomír KUČERA
TOLJA GYM

K-1 Muži -63,5kg
4 na startu
Filip HUČÍNI. místo
I. místo
20 bodů
Filip HUČÍN
SK Mudroch Team
Jakub KROFTAII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice
František ADAMIII. místo
III. místo
František ADAM
TKBC Praha
Martin KufnerIII. místo
III. místo
Martin Kufner
Hanuman Gym Praha


K-1 Muži -67kg
6 na startu
Josef VÍTI. místo
I. místo
20 bodů
Josef VÍT
Aplik muay thai
David NEKOLAII. místo
II. místo
10 bodů
David NEKOLA
G-Titán Žatec
Jan RYCHTAŘIKIII. místo
III. místo
Jan RYCHTAŘIK
TOLJA GYM
Daniel NYPLIII. místo
III. místo
Daniel NYPL
Berka Fight centrum z.s.


K-1 Muži -71kg
7 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
20 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Lanna Gym
Bc. Gor HARUTJUNJANII. místo
II. místo
10 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
TOLJA GYM
Martin FenzIII. místo
III. místo
Martin Fenz
RSF Praha
Jakub STELŠOVSKÝIII. místo
III. místo
Jakub STELŠOVSKÝ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing


K-1 Muži -75kg
3 na startu
Pavel PILNÝII. místo
II. místo
5 bodů
Pavel PILNÝ
Samurai Fight Club z.s.
Vít LEXAIII. místo
III. místo
Vít LEXA
Karate klub Tábor

K-1 Muži -81kg
4 na startu
Jan GREISIGERI. místo
I. místo
20 bodů
Jan GREISIGER
G-Titán Žatec
Jiří URBANII. místo
II. místo
10 bodů
Jiří URBAN
SK Aries gym
Tomáš POPOVIČIII. místo
III. místo
Tomáš POPOVIČ
Pankration gym z.s.
Tomáš LAUBEIII. místo
III. místo
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora


K-1 Muži -91kg
2 na startu
Oldřich POSPÍŠILII. místo
II. místo
Oldřich POSPÍŠIL
Yangame Gym

K-1 Muži +91kg
2 na startu
František KOHOUTI. místo
I. místo
5 bodů
František KOHOUT
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
Lukáš SKIRCAII. místo
II. místo
Lukáš SKIRCA
Praha

K-1 Ženy -52kg
2 na startu
Michaela KERLEHOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Klára STRNADOVÁII. místo
II. místo
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

MMA Dorostenci -65,8kg
2 na startu
Patrik ZÁDĚRAI. místo
I. místo
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Radek ŠTÁDLERII. místo
II. místo
Radek ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama

MMA Dorostenci -70,3kg
3 na startu
Dennis PoborskýI. místo
I. místo
Dennis Poborský
PRO7SPORT
Jan TUREKII. místo
II. místo
Jan TUREK
MMA PDY os
Jiří OLŠANSKÝIII. místo
III. místo
Jiří OLŠANSKÝ
Junior MMA Nymburk

MMA Muži -61,2kg
4 na startu
Artur MYKYTENKOI. místo
I. místo
Artur MYKYTENKO
PriMMAt Gym Praha
David KOHOUTII. místo
II. místo
David KOHOUT
PriMMAt Gym Praha
Rudolf ANDRYSIII. místo
III. místo
Rudolf ANDRYS
BONUS GYM z.s.
Martin ŠÍMAIII. místo
III. místo
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.


MMA Muži -65,8kg
7 na startu
Jakub TICHOTAI. místo
I. místo
Jakub TICHOTA
Hanuman Gym Praha
Martin PRŠALAII. místo
II. místo
Martin PRŠALA
BEER GYM Mladá Boleslav
Alan SVOBODAIII. místo
III. místo
Alan SVOBODA
SKS Arena Kladno
Michal ŠlamborIII. místo
III. místo
Michal Šlambor
Aranha Team Nový Bor


MMA Muži -70,3kg
6 na startu
Leoš BRICHTAI. místo
I. místo
Leoš BRICHTA
Hanuman Gym Praha
Michal KONRÁDII. místo
II. místo
Michal KONRÁD
PriMMAt Gym Praha
Kryštof MAREŠIII. místo
III. místo
Kryštof MAREŠ
PriMMAt Gym Praha
Jaroslav HRDLIČKAIII. místo
III. místo
Jaroslav HRDLIČKA
PRO7SPORT


MMA Muži -77,1kg
8 na startu
Pavel ŠUSTAII. místo
II. místo
Pavel ŠUSTA
PRO7SPORT
Petr BartoněkIII. místo
III. místo
Petr Bartoněk
Muay Thai Olomouc
Dominik PodzemskýIII. místo
III. místo
Dominik Podzemský
MMA Chomutov


MMA Muži -83,9kg
3 na startu
Zdeněk POLÍVKAI. místo
I. místo
Zdeněk POLÍVKA
Junior MMA Nymburk
Aleš PETRÁŠII. místo
II. místo
Aleš PETRÁŠ
KBC Přerov
Michal BÍLEKIII. místo
III. místo
Michal BÍLEK
TIGER GYM

MMA Muži -93kg
3 na startu
Jan GOTTVALDI. místo
I. místo
Jan GOTTVALD
JETSAAM GYM Brno
Jan EisII. místo
II. místo
Jan Eis
Fight Club Valhalla Havlíčkův Brod
Lukáš VeselýIII. místo
III. místo
Lukáš Veselý
MMA AF-Rebels Ustí nad Labem

MMA Muži +93kg
2 na startu
Jakub HLAVKAI. místo
I. místo
Jakub HLAVKA
PriMMAt Gym Praha
Alexandr CVERNAII. místo
II. místo
Alexandr CVERNA
PRO7SPORT

MMA Ženy -61kg
2 na startu
Veronika RODOVÁI. místo
I. místo
Veronika RODOVÁ
PriMMAt Gym Praha
Lenka ČECHLOVSKÁII. místo
II. místo
Lenka ČECHLOVSKÁ
Berka Fight centrum z.s.