Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (5)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Pavel MALÝ
Poražený
Pavel MALÝ
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 2 - K-1 Junioři 'B' -63,5kg
Martin PALAVítěz
Vítěz
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
Artem VITRJAK
Poražený
Artem VITRJAK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 3 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Kateřina TACLOVÁVítěz
Vítěz
Kateřina TACLOVÁ
Pankration gym z.s.
Martina LACIKOVÁ
Poražený
Martina LACIKOVÁ
SKS Arena Kladno

Zápas č. 4 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Luboš VANKAVítěz
Vítěz
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Oleg ILECHKO
Poražený
Oleg ILECHKO
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 5 - K-1 Junioři 'B' -71kg
Michal ŠIMÁČEKVítěz
Vítěz
Michal ŠIMÁČEK
Millenium Gym o.s.
Václav MAŠEK
Poražený
Václav MAŠEK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 6 - K-1 Junioři 'B' -75kg
Lubomír DUSIL
Poražený
Lubomír DUSIL
SKBU HOSTIVAŘ Praha

Zápas č. 7 - K-1 Junioři 'B' -81kg
Alexandr MELICHARVítěz
Vítěz
Alexandr MELICHAR
SK Atom Fighters Plzeň
Bastian GOGEISSL
Poražený
Bastian GOGEISSL
Karate Geiger

Zápas č. 8 - K-1 Junioři 'B' -81kg
Martin LORENCVítěz
Vítěz
Martin LORENC
SK Atom Fighters Plzeň
Daniel DIRDA
Poražený
Daniel DIRDA
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 9 - K-1 Ženy 'A' -65kg
Šárka MELÍNOVÁVítěz
Vítěz
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM
Klára STRNADOVÁ
Poražený
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 10 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Barbora FOLTOVÁVítěz
Vítěz
Barbora FOLTOVÁ
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.
Alexandra ZIEGLEROVÁ
Poražený
Alexandra ZIEGLEROVÁ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 11 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Daniel FLEISCHHANSVítěz
Vítěz
Daniel FLEISCHHANS
SK Atom Fighters Plzeň
Martin FIRBACH
Poražený
Martin FIRBACH
SKBU HOSTIVAŘ Praha

Zápas č. 12 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Kateřina ŠVARCOVÁVítěz
Vítěz
Kateřina ŠVARCOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
Miroslava NOVÁKOVÁ
Poražený
Miroslava NOVÁKOVÁ
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Zdeněk PAVELVítěz
Vítěz
Zdeněk PAVEL
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'B' -75kg
Mychailo IVANECHUEINECVítěz
Vítěz
Mychailo IVANECHUEINEC
TOLJA GYM
Martin SIROTEK
Poražený
Martin SIROTEK
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'B' -81kg
Josef KUČERAVítěz
Vítěz
Josef KUČERA
TOLJA GYM
Petr POSPÍŠIL
Poražený
Petr POSPÍŠIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -81kg
Michal BAZGIERVítěz
Vítěz
Michal BAZGIER
SK Atom Fighters Plzeň
Stanislav ZOUBEK
Poražený
Stanislav ZOUBEK
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -67kg
Peter MOLNÁRVítěz
Vítěz
Peter MOLNÁR
Valdman's gym Kutná Hora
Michal ŠÍMA
Poražený
Michal ŠÍMA
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'B' -91kg
Fabrizio VILHELMVítěz
Vítěz
Fabrizio VILHELM
SK GAME OVER GYM z.s.

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'B' -67kg
Jakub MOULISVítěz
Vítěz
Jakub MOULIS
SK Atom Fighters Plzeň
Radek FOJTÍK
Poražený
Radek FOJTÍK
SK Muay Thai Brno

Zápas č. 20 - K-1 Muži 'B' -67kg
Nadim ABASSYVítěz
Vítěz
Nadim ABASSY
SK Muay Thai Brno
Dominik BEDNÁŘ
Poražený
Dominik BEDNÁŘ
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'B' -71kg
Michal PETRŽÍLEKVítěz
Vítěz
Michal PETRŽÍLEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Stefan ZIMMERMANN
Poražený
Stefan ZIMMERMANN
Karate Geiger

Zápas č. 22 - K-1 Muži 'B' -71kg
Filip ČAPKAVítěz
Vítěz
Filip ČAPKA
SK Muay Thai Brno
Ondřej HÁJEK
Poražený
Ondřej HÁJEK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 23 - K-1 Muži 'B' -91kg
Dmytro PAVLYUCHYKVítěz
Vítěz
Dmytro PAVLYUCHYK
TOLJA GYM
Jan KOPŘIVA
Poražený
Jan KOPŘIVA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

Zápas č. 24 - K-1 Muži 'B' -75kg
Michal HVĚZDAVítěz
Vítěz
Michal HVĚZDA
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
Martin TICHOTA
Poražený
Martin TICHOTA
FIGHTER'S GYM PRAHA

Zápas č. 25 - K-1 Muži 'B' -75kg
Karel BREJCHAVítěz
Vítěz
Karel BREJCHA
SK Aries gym
Jan POSPÍŠIL
Poražený
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 26 - K-1 Muži 'B' -75kg
Jan HENRICHVítěz
Vítěz
Jan HENRICH
SK Aries gym
Ondřej ŽÍTEK
Poražený
Ondřej ŽÍTEK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 27 - K-1 Muži 'B' -75kg
Aleš SMETANAVítěz
Vítěz
Aleš SMETANA
Berka Fight centrum z.s.
Petr ZEMAN
Poražený
Petr ZEMAN
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 28 - K-1 Muži 'B' -86kg
Libor PETRÁKVítěz
Vítěz
Libor PETRÁK
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.
Petr MAINER
Poražený
Petr MAINER
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 29 - K-1 Muži 'B' -86kg
David ZIKAVítěz
Vítěz
David ZIKA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Pavel CIHLÁŘ
Poražený
Pavel CIHLÁŘ
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 30 - K-1 Muži 'B' -91kg
Ondřej ŠPELINAVítěz
Vítěz
Ondřej ŠPELINA
SK Atom Fighters Plzeň
Patrik WAJSHAJTL
Poražený
Patrik WAJSHAJTL
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 31 - K-1 Muži 'B' +91kg
Milan KARASVítěz
Vítěz
Milan KARAS
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.
Miroslav ZAVADIL
Poražený
Miroslav ZAVADIL
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 32 - K-1 Muži 'B' +91kg
Lukáš ADAMVítěz
Vítěz
Lukáš ADAM
SKBU HOSTIVAŘ Praha
David SOUKUP
Poražený
David SOUKUP
MMA Plzeň

Zápas č. 33 - K-1 Muži 'B' +91kg
Michal MUDRY
Poražený
Michal MUDRY
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 34 - K-1 Muži 'A' -67kg
Jan RYCHTAŘIKVítěz
Vítěz
Jan RYCHTAŘIK
TOLJA GYM
Daniel NYPL
Poražený
Daniel NYPL
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 35 - K-1 Muži 'A' -75kg
Martin SAWICKIVítěz
Vítěz
Martin SAWICKI
TOLJA GYM
Marek KAISR
Poražený
Marek KAISR
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 36 - K-1 Ženy 'B' -60kg
Zuzana LIŠKOVÁVítěz
Vítěz
Zuzana LIŠKOVÁ
SK Aries gym
Barbora ZOUBKOVÁ
Poražený
Barbora ZOUBKOVÁ
Millenium Gym o.s.