Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (4)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Marek VYSLOUŽIL
Marek VYSLOUŽIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Junioři 'B' -60kg
P 3:0
David DOLEŽAL
SK Muay Thai Brno
David DOLEŽAL
Michal PETRŽÍLEK
Michal PETRŽÍLEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
K-1
Junioři 'B' -71kg
RSC
Patrik PROCHÁZKA
Snake Dojo Guard
Patrik PROCHÁZKA
Jan MATĚJKA
Jan MATĚJKA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Junioři 'B' -75kg
KO
Petr POSPÍŠIL
KBC Přerov
Petr POSPÍŠIL
Martin PALA
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Junioři 'B' -60kg
P 3:0
Bohdan ŠAMRAJ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Bohdan ŠAMRAJ
Radek FOJTÍK
Radek FOJTÍK
SK Muay Thai Brno
K-1
Muži 'B' -67kg
P 3:0
Matyáš Chovanec
FIT-K.O. klub kulturistiky, fitness a bojových sportů z.s.
Matyáš Chovanec
Tomáš VLČEK
Tomáš VLČEK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži 'B' -71kg
P 3:0
Leoš KOBYLÁK
SK Aries gym
Leoš KOBYLÁK
František NĚMEC
František NĚMEC
SK Aries gym
K-1
Muži 'B' -75kg
P 3:0
Jan ŠTENGL
SK Mudroch Team
Jan ŠTENGL
Jan HENRICH
Jan HENRICH
SK Aries gym
K-1
Muži 'B' -75kg
RSC
Karel ZEDEK
KBC Přerov
Karel ZEDEK
Karel BREJCHA
Karel BREJCHA
SK Aries gym
K-1
Muži 'B' -75kg
P 3:0
Martin KADLEC
SK Muay Thai Brno
Martin KADLEC
Jan MEIXNER
Jan MEIXNER
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Muži 'B' -81kg
KO
Aleš PETRÁŠ
KBC Přerov
Aleš PETRÁŠ
Libor PETRÁK
Libor PETRÁK
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.
K-1
Muži 'B' -86kg
KO
Miloš KAČÍREK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Miloš KAČÍREK
Gabor LUKACS
Gabor LUKACS
Unicentral Bulls
K-1
Muži 'B' -86kg
P 3:0
Jakub ŠTVÁN
SK Aries gym
Jakub ŠTVÁN
Martin BUCHTA
Martin BUCHTA
FIT-K.O. klub kulturistiky, fitness a bojových sportů z.s.
K-1
Muži 'B' -91kg
P 2:1
Jiří KREJČÍ
BONUS GYM z.s.
Jiří KREJČÍ
Petr HAISER
Petr HAISER
REDNECKS Gym z.s.
K-1
Muži 'B' -71kg
P 3:0
Ivan MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.
Ivan MOUDŘÍK
Natalie ŠTŮROVÁ
Natalie ŠTŮROVÁ
SK Mudroch Team
K-1
Ženy 'B' -56kg
P 3:0
Lilla KUTI
Unicentral Bulls
Lilla KUTI
Zarina APAKOVA
Zarina APAKOVA
SK Mudroch Team
K-1
Ženy 'B' -65kg
WO
Barbora FOLTOVÁ
FRESH FAMILY FIGHTERS z.s.
Barbora FOLTOVÁ
Jiří URBAN
Jiří URBAN
SK Aries gym
THAIBOXING
Muži 'B' -81kg
P 3:0
David ETSEYATSE
Unicentral Bulls
David ETSEYATSE