Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (3)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Adam CHRISTOPH
Poražený
Adam CHRISTOPH
CHB GYM - Slavkov u Brna

Zápas č. 2 - K-1 Starší žáci 'B' +69kg
Martin LORENCVítěz
Vítěz
Martin LORENC
SK Atom Fighters Plzeň
Radovan VILHELM
Poražený
Radovan VILHELM
Kickboxing Baník Most

Zápas č. 3 - K-1 Junioři 'B' -60kg
Dominik KOUDELAVítěz
Vítěz
Dominik KOUDELA
Berka Fight centrum z.s.
Marek VYSLOUŽIL
Poražený
Marek VYSLOUŽIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 4 - K-1 Junioři 'B' -63,5kg
Artem VITRJAKVítěz
Vítěz
Artem VITRJAK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 5 - K-1 Muži 'B' -71kg
Daniel HUTÁR
Poražený
Daniel HUTÁR
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 6 - K-1 Muži 'B' -71kg
Leoš KOBYLÁKVítěz
Vítěz
Leoš KOBYLÁK
SK Aries gym
Michal PETRŽÍLEK
Poražený
Michal PETRŽÍLEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

Zápas č. 7 - K-1 Muži 'B' -71kg
Matěj SOVAVítěz
Vítěz
Matěj SOVA
Pankration gym z.s.
Filip MÜLLER
Poražený
Filip MÜLLER
SK Mudroch Team

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'B' -75kg
František NĚMECVítěz
Vítěz
František NĚMEC
SK Aries gym
Tomáš ŠUSTA
Poražený
Tomáš ŠUSTA
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'B' -75kg
Aleš SMETANAVítěz
Vítěz
Aleš SMETANA
Berka Fight centrum z.s.
Alexandr BALÁŽ
Poražený
Alexandr BALÁŽ
CHB GYM - Slavkov u Brna

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'B' -81kg
Vladimir PALAMASCHUKVítěz
Vítěz
Vladimir PALAMASCHUK
TOLJA GYM
Jan SOVA
Poražený
Jan SOVA
Pankration gym z.s.

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'B' -81kg
Jiří URBANVítěz
Vítěz
Jiří URBAN
SK Aries gym
Ondřej ŽÍTEK
Poražený
Ondřej ŽÍTEK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'B' -81kg
Tomáš POPOVIČVítěz
Vítěz
Tomáš POPOVIČ
Pankration gym z.s.
Pavel MÜLLER
Poražený
Pavel MÜLLER
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'B' -86kg
Fabrizio VILHELMVítěz
Vítěz
Fabrizio VILHELM
SK GAME OVER GYM z.s.
David ZIKA
Poražený
David ZIKA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'A' +91kg
Martin MUZIKANT
Poražený
Martin MUZIKANT
Horimex MBM007

Zápas č. 15 - K-1 Ženy 'B' -56kg
Natalie ŠTŮROVÁVítěz
Vítěz
Natalie ŠTŮROVÁ
SK Mudroch Team
Michaela ŽABČÍKOVÁ
Poražený
Michaela ŽABČÍKOVÁ
Kickboxing Baník Most

Zápas č. 16 - K-1 Ženy 'B' -60kg
Martina POLESNÁVítěz
Vítěz
Martina POLESNÁ
Pankration gym z.s.
Iva Burget
Poražený
Iva Burget
Aplik Muay Thai Praha

Zápas č. 17 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Kateřina TACLOVÁVítěz
Vítěz
Kateřina TACLOVÁ
Pankration gym z.s.
Zarina APAKOVA
Poražený
Zarina APAKOVA
SK Mudroch Team