Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (1)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Tomáš POPOVIČ
Tomáš POPOVIČ
Pankration gym z.s.
K-1
Muži 'B' -81kg
P 3:0
video
Petr POSPÍŠIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Petr POSPÍŠIL
Martin ŠÍMA
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.
K-1
Muži 'B' -60kg
RSC
video
Jan MAREŠ
TCB GYM
Jan MAREŠ
Bohdan ŠAMRAJ
Bohdan ŠAMRAJ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Starší žáci 'B' -63kg
P 3:0
video
Pavel MALÝ
Berka Fight centrum z.s.
Pavel MALÝ
Adam CHRISTOPH
Adam CHRISTOPH
CHB GYM - Slavkov u Brna
K-1
Starší žáci 'B' -63kg
AB
video
Jan MAŠEK
Pankration gym z.s.
Jan MAŠEK
Radim ŠMUDLA
Radim ŠMUDLA
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
K-1
Junioři 'B' -75kg
P 3:0
video
Marek ŠŮS
Millenium Gym o.s.
Marek ŠŮS
Martin PALA
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Junioři 'B' -60kg
RSC
video
Artem VITRJAK
SK Atom Fighters Plzeň
Artem VITRJAK
Jan SOVA
Jan SOVA
Pankration gym z.s.
K-1
Muži 'B' -86kg
RSC
video
František POLCAR
Ústi nad Labem
František POLCAR
Jakub VOJTĚCH
Jakub VOJTĚCH
SK Atom Fighters Plzeň
K-1
Muži 'B' -81kg
P 2:1
video
Jakub CHALUPA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Jakub CHALUPA
Miloš DĚDIČ
Miloš DĚDIČ
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Junioři 'B' +91kg
P 3:0
video
Teodor ŽALOVIČ
Schejbal's Gym Lovosice
Teodor ŽALOVIČ
Erika VESELÁ
Erika VESELÁ
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
K-1
Juniorky 'B' -70kg
P 3:0
video
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM
Šárka MELÍNOVÁ
Filip MÜLLER
Filip MÜLLER
SK Mudroch Team
K-1
Muži 'B' -71kg
KO
video
Petr BARBORKA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Petr BARBORKA
Tomáš VLČEK
Tomáš VLČEK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži 'B' -71kg
P 2:1
video
Ondřej MACHALA
Association the-champions Příbram o.s.
Ondřej MACHALA
Michal HVĚZDA
Michal HVĚZDA
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
K-1
Muži 'B' -75kg
P 3:0
video
René ČECHURA
Karate Klub Tábor
René ČECHURA
Alexandr BALÁŽ
Alexandr BALÁŽ
CHB GYM - Slavkov u Brna
K-1
Muži 'B' -75kg
P 2:1
video
Ondřej HÁJEK
SK Atom Fighters Plzeň
Ondřej HÁJEK
Vít LEXA
Vít LEXA
Karate Klub Tábor
K-1
Muži 'B' -75kg
P 3:0
video
Tomáš ŠUSTA
Samurai Fight Club z.s.
Tomáš ŠUSTA
Ondřej ŽÍTEK
Ondřej ŽÍTEK
SK Atom Fighters Plzeň
K-1
Muži 'B' -81kg
RSC
video
Jaroslav ŠEMRO
CHB GYM - Slavkov u Brna
Jaroslav ŠEMRO
Jiří URBAN
Jiří URBAN
SK Aries gym
K-1
Muži 'B' -81kg
P 3:0
video
Marcel KLIK
Samurai Fight Club z.s.
Marcel KLIK
Vladimir PALAMASCHUK
Vladimir PALAMASCHUK
TOLJA GYM
K-1
Muži 'B' -81kg
P 2:1
video
Jakub KOLDINSKÝ
SK Atom Fighters Plzeň
Jakub KOLDINSKÝ
Filip LEHMAN
Filip LEHMAN
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
K-1
Muži 'B' -86kg
KO
video
Radek HŘIBA
CHB GYM - Slavkov u Brna
Radek HŘIBA
Zdeněk PAVEL
Zdeněk PAVEL
SK Atom Fighters Plzeň
K-1
Muži 'B' -91kg
P 2:1
video
Jan KOPŘIVA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Jan KOPŘIVA
Alexandr TYMOFIYEV
Alexandr TYMOFIYEV
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'B' +91kg
P 3:0
video
Tomáš MAREK
SK Atom Fighters Plzeň
Tomáš MAREK
Mgr. Michal NEKVAPIL
Mgr. Michal NEKVAPIL
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'B' +91kg
RSC
video
David SOUKUP
Plzeň
David SOUKUP
Zarina APAKOVA
Zarina APAKOVA
SK Mudroch Team
K-1
Ženy 'B' -60kg
P 3:0
video
Martina POLESNÁ
Pankration gym z.s.
Martina POLESNÁ
Natalie ŠTŮROVÁ
Natalie ŠTŮROVÁ
SK Mudroch Team
K-1
Ženy 'B' -60kg
P 3:0
video
Michaela BROŽOVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Michaela BROŽOVÁ
Jan GREŇO
Jan GREŇO
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
THAIBOXING
Muži 'B' -67kg
P 3:0
video
Josef FIALA
SK Atom Fighters Plzeň
Josef FIALA