Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (1)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Muži 'B' -81kg
Tomáš POPOVIČVítěz
Vítěz
Tomáš POPOVIČ
Pankration gym z.s.
Petr POSPÍŠIL
Poražený
Petr POSPÍŠIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 2 - K-1 Muži 'B' -60kg
Martin ŠÍMAVítěz
Vítěz
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.
Jan MAREŠ
Poražený
Jan MAREŠ
TCB GYM

Zápas č. 3 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Pavel MALÝ
Poražený
Pavel MALÝ
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 4 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Adam CHRISTOPHVítěz
Vítěz
Adam CHRISTOPH
CHB GYM - Slavkov u Brna
Jan MAŠEK
Poražený
Jan MAŠEK
Pankration gym z.s.

Zápas č. 5 - K-1 Junioři 'B' -75kg
Marek ŠŮS
Poražený
Marek ŠŮS
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 6 - K-1 Junioři 'B' -60kg
Martin PALAVítěz
Vítěz
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.
Artem VITRJAK
Poražený
Artem VITRJAK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 7 - K-1 Muži 'B' -86kg
Jan SOVAVítěz
Vítěz
Jan SOVA
Pankration gym z.s.
František POLCAR
Poražený
František POLCAR
Ústi nad Labem

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'B' -81kg
Jakub VOJTĚCHVítěz
Vítěz
Jakub VOJTĚCH
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 9 - K-1 Junioři 'B' +91kg
Miloš DĚDIČVítěz
Vítěz
Miloš DĚDIČ
Berka Fight centrum z.s.
Teodor ŽALOVIČ
Poražený
Teodor ŽALOVIČ
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 10 - K-1 Juniorky 'B' -70kg
Šárka MELÍNOVÁ
Poražený
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'B' -71kg
Filip MÜLLERVítěz
Vítěz
Filip MÜLLER
SK Mudroch Team

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'B' -71kg

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'B' -75kg
Michal HVĚZDAVítěz
Vítěz
Michal HVĚZDA
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
René ČECHURA
Poražený
René ČECHURA
Karate Klub Tábor

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'B' -75kg
Alexandr BALÁŽVítěz
Vítěz
Alexandr BALÁŽ
CHB GYM - Slavkov u Brna
Ondřej HÁJEK
Poražený
Ondřej HÁJEK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'B' -75kg
Vít LEXAVítěz
Vítěz
Vít LEXA
Karate Klub Tábor
Tomáš ŠUSTA
Poražený
Tomáš ŠUSTA
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -81kg
Ondřej ŽÍTEKVítěz
Vítěz
Ondřej ŽÍTEK
SK Atom Fighters Plzeň
Jaroslav ŠEMRO
Poražený
Jaroslav ŠEMRO
CHB GYM - Slavkov u Brna

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -81kg
Jiří URBANVítěz
Vítěz
Jiří URBAN
SK Aries gym
Marcel KLIK
Poražený
Marcel KLIK
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'B' -81kg
Vladimir PALAMASCHUKVítěz
Vítěz
Vladimir PALAMASCHUK
TOLJA GYM
Jakub KOLDINSKÝ
Poražený
Jakub KOLDINSKÝ
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'B' -86kg
Filip LEHMANVítěz
Vítěz
Filip LEHMAN
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Radek HŘIBA
Poražený
Radek HŘIBA
CHB GYM - Slavkov u Brna

Zápas č. 20 - K-1 Muži 'B' -91kg
Zdeněk PAVELVítěz
Vítěz
Zdeněk PAVEL
SK Atom Fighters Plzeň
Jan KOPŘIVA
Poražený
Jan KOPŘIVA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'B' +91kg
Alexandr TYMOFIYEVVítěz
Vítěz
Alexandr TYMOFIYEV
Berka Fight centrum z.s.
Tomáš MAREK
Poražený
Tomáš MAREK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 22 - K-1 Muži 'B' +91kg
Mgr. Michal NEKVAPILVítěz
Vítěz
Mgr. Michal NEKVAPIL
Berka Fight centrum z.s.
David SOUKUP
Poražený
David SOUKUP
Plzeň

Zápas č. 23 - K-1 Ženy 'B' -60kg
Zarina APAKOVAVítěz
Vítěz
Zarina APAKOVA
SK Mudroch Team
Martina POLESNÁ
Poražený
Martina POLESNÁ
Pankration gym z.s.

Zápas č. 24 - K-1 Ženy 'B' -60kg
Natalie ŠTŮROVÁVítěz
Vítěz
Natalie ŠTŮROVÁ
SK Mudroch Team
Michaela BROŽOVÁ
Poražený
Michaela BROŽOVÁ
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 25 - THAIBOXING Muži 'B' -67kg
Josef FIALA
Poražený
Josef FIALA
SK Atom Fighters Plzeň