Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůCzech Open FC, K1, TB, MMA
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
FULLCONTACT Starší žáci -52kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Tobiáš VITOCHII. místo
II. místo
5 bodů
Tobiáš VITOCH
TCB GYM
Antonín LUPÍNEKIII. místo
III. místo
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Junioři -57kg
2 na startu
Mahammad JAFARI. místo
I. místo
5 bodů
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
Vojtěch SATRAPAII. místo
II. místo
Vojtěch SATRAPA
Penta Gym Praha

FULLCONTACT Junioři -63,5kg
3 na startu
Patrik ZÁDĚRAI. místo
I. místo
10 bodů
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Vojtěch MODRAII. místo
II. místo
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice
František POTUŽÁKIII. místo
III. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim

FULLCONTACT Junioři -75kg
3 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Daniel BOGNARII. místo
II. místo
5 bodů
Daniel BOGNAR
Verein Budosportwien

FULLCONTACT Junioři -81kg
2 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
5 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Jakub BAKEŠII. místo
II. místo
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Junioři +91kg
2 na startu
Patrik KRIŽANI. místo
I. místo
5 bodů
Patrik KRIŽAN
Raptors TRNAVA

FULLCONTACT Muži -71kg
3 na startu
Michal MÁLEKII. místo
II. místo
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Michal HRUDKAIII. místo
III. místo
Michal HRUDKA
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Muži -81kg
3 na startu
Daniel NAVARAIII. místo
III. místo
Daniel NAVARA
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Muži -86kg
2 na startu
Jan MARHANI. místo
I. místo
5 bodů
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.
Milan KRKOŠII. místo
II. místo
Milan KRKOŠ
Raptors TRNAVA

FULLCONTACT Muži -91kg
2 na startu
Stanislav GODLAII. místo
II. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži +91kg
2 na startu
Alois ŠKEŘÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Alois ŠKEŘÍK
Iron Fighters, z.s.
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.

K-1 Starší žáci -42kg
2 na startu
Roman KARVAYII. místo
II. místo
Roman KARVAY
Macak's GYM Pardubice

K-1 Starší žáci -52kg
2 na startu
Erik MICKAI. místo
I. místo
5 bodů
Erik MICKA
TKBC Praha
Tobiáš VITOCHII. místo
II. místo
Tobiáš VITOCH
TCB GYM

K-1 Starší žáci -57kg
3 na startu
Vojtěch DRDAII. místo
II. místo
5 bodů
Vojtěch DRDA
G-Titán Žatec
Patrik NITECKIIII. místo
III. místo
Patrik NITECKI
Raptors TRNAVA

K-1 Starší žáci -63kg
5 na startu
Antonín NYGRÍNI. místo
I. místo
20 bodů
Antonín NYGRÍN
Berka Fight centrum z.s.
Konrad DOMAGALAII. místo
II. místo
10 bodů
Konrad DOMAGALA
Octagon Team Kraków
Bartek ZATORIII. místo
III. místo
Bartek ZATOR
Octagon Team Kraków
Ladislav POLÁŠEKIII. místo
III. místo
Ladislav POLÁŠEK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


K-1 Starší žáci -69kg
Petr DVOŘÁČEKI. místo
I. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Dominik IZDENCZYII. místo
II. místo
Dominik IZDENCZY
SPARTANS

K-1 Starší žákyně -60kg
2 na startu
Veronika VAŠÁKOVÁII. místo
II. místo
Veronika VAŠÁKOVÁ
Macak's GYM Pardubice

K-1 Junioři -57kg
2 na startu
Martin NOVÁKI. místo
I. místo
5 bodů
Martin NOVÁK
Hanuman Gym Bratislava
Vojtěch SATRAPAII. místo
II. místo
Vojtěch SATRAPA
Penta Gym Praha

K-1 Junioři -63,5kg
4 na startu
Amadou COULIBALYI. místo
I. místo
20 bodů
Amadou COULIBALY
Octagon Team Kraków
Jakub MOULISII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub MOULIS
SK Atom Fighters Plzeň
Daniel JURKOVIČIII. místo
III. místo
Daniel JURKOVIČ
Hanuman Gym Bratislava
Antonín NYGRÍNIII. místo
III. místo
Antonín NYGRÍN
Berka Fight centrum z.s.


K-1 Junioři -67kg
2 na startu
Patrik MolnarI. místo
I. místo
5 bodů
Patrik Molnar
Hanuman Gym Bratislava
Michal FESANII. místo
II. místo
Michal FESAN
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Junioři -75kg
2 na startu
Michael ONDERKAII. místo
II. místo
Michael ONDERKA
MY GYM Frýdek-Místek

K-1 Junioři -81kg
2 na startu
Zoltan NARDELOTTII. místo
I. místo
5 bodů
Zoltan NARDELOTTI
Unicentral Bulls Hungary
Jakub BAKEŠII. místo
II. místo
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Junioři +91kg
2 na startu
Patrik KRIŽANI. místo
I. místo
5 bodů
Patrik KRIŽAN
Raptors TRNAVA

K-1 Juniorky -48kg
2 na startu
Agata CZEPIELOWSKAII. místo
II. místo
Agata CZEPIELOWSKA
Octagon Team Kraków

K-1 Juniorky -52kg
2 na startu
Emilia PODOLSKAII. místo
II. místo
Emilia PODOLSKA
Octagon Team Kraków

K-1 Juniorky -65kg
4 na startu
Rebeka SzendreiI. místo
I. místo
20 bodů
Rebeka Szendrei
Fighting Kempo
Barbora VALČEKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Barbora VALČEKOVÁ
Hanuman Gym Bratislava
Šárka MELÍNOVÁIII. místo
III. místo
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM
Andrea FARSKÁIII. místo
III. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.


K-1 Muži -60kg
2 na startu
Sadi-Can AKYARI. místo
I. místo
5 bodů
Sadi-Can AKYAR
ÖBFK
Martin ŠÍMAII. místo
II. místo
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.

K-1 Muži -63,5kg
2 na startu
Timur KUZAKHMEDOVI. místo
I. místo
5 bodů
Timur KUZAKHMEDOV
Spolek SoRu gym Chrudim
Sandor GRONAIII. místo
II. místo
Sandor GRONAI
Unicentral Bulls Hungary

K-1 Muži -67kg
3 na startu
Jan OTEVŘELI. místo
I. místo
10 bodů
Jan OTEVŘEL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
David NEKOLAII. místo
II. místo
5 bodů
David NEKOLA
G-Titán Žatec
Martin KufnerIII. místo
III. místo
Martin Kufner
Hanuman Gym Praha

K-1 Muži -71kg
10 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
40 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Lanna Gym
Marcin KRETIII. místo
III. místo
5 bodů
Marcin KRET
UKS PUNCHER WROCLAW


K-1 Muži -75kg
5 na startu
Piotr BIALYII. místo
II. místo
10 bodů
Piotr BIALY
Kick-Fighter Zgorzelec
Petr ŠPIKLAIII. místo
III. místo
Petr ŠPIKLA
VIPER CLUB Česká Lípa
Manuel SEMBERAIII. místo
III. místo
Manuel SEMBERA
Team DIMOS


K-1 Muži -81kg
10 na startu
Arkadiusz KASZUBAI. místo
I. místo
40 bodů
Arkadiusz KASZUBA
Rzeszowski Klub Sportów Walki
Daniel NAVARAII. místo
II. místo
20 bodů
Daniel NAVARA
Iron Fighters, z.s.
Jakub GAZDÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub GAZDÍK
Pretorian Fight Club Ostrava
Marek BARTLIII. místo
III. místo
5 bodů
Marek BARTL
KBC Přerov


K-1 Muži -86kg
8 na startu
Eron AzemiI. místo
I. místo
40 bodů
Eron Azemi
Hanuman Gym Praha
Adrian PACAKII. místo
II. místo
20 bodů
Adrian PACAK
Rzeszowski Klub Sportów Walki
Dawid KASPERSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Dawid KASPERSKI
UKS PUNCHER WROCLAW
Ádám POKORNIIII. místo
III. místo
5 bodů
Ádám POKORNI
Fighting Kempo


K-1 Muži -91kg
2 na startu
Daniel VEIDENTHALERII. místo
II. místo
Daniel VEIDENTHALER
Lanna Gym

K-1 Muži +91kg
2 na startu
Adrian BartlI. místo
I. místo
5 bodů
Adrian Bartl
Bratislavská Boxerna
Martin MUZIKANTII. místo
II. místo
Martin MUZIKANT
MBM007 HORIMEX

K-1 Ženy -52kg
4 na startu
Michaela KERLEHOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Klára STRNADOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
Sylwia MADEJIII. místo
III. místo
Sylwia MADEJ
Octagon Team Kraków
Martina BRIXOVÁIII. místo
III. místo
Martina BRIXOVÁ
Hanuman Gym Bratislava


K-1 Ženy -60kg
5 na startu
Nina SCHEUCHERI. místo
I. místo
20 bodů
Nina SCHEUCHER
ÖBFK
Yael YVONII. místo
II. místo
10 bodů
Yael YVON
ÖBFK
Renata RAKOCZIIII. místo
III. místo
Renata RAKOCZI
Titan SE
Tereza DVOŘÁKOVÁIII. místo
III. místo
Tereza DVOŘÁKOVÁ
Hakim Gym Kladno


K-1 Ženy -65kg
2 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Sarel DE-JONGII. místo
II. místo
Sarel DE-JONG
Team van der Giessen

K-1 Ženy +70kg
2 na startu
Věra PIHÁVKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Věra PIHÁVKOVÁ
Pankration gym z.s.
Marina JANKŮII. místo
II. místo
Marina JANKŮ
TOLJA GYM

THAIBOXING Junioři -57kg
2 na startu
Martin NOVÁKI. místo
I. místo
5 bodů
Martin NOVÁK
Hanuman Gym Bratislava
Vojtěch DRDAII. místo
II. místo
Vojtěch DRDA
G-Titán Žatec

THAIBOXING Junioři -63,5kg
3 na startu
Amadou COULIBALYI. místo
I. místo
10 bodů
Amadou COULIBALY
Octagon Team Kraków
Miroslav SVOBODAII. místo
II. místo
Miroslav SVOBODA
G-Titán Žatec
Daniel JURKOVIČIII. místo
III. místo
Daniel JURKOVIČ
Hanuman Gym Bratislava

THAIBOXING Junioři -71kg
2 na startu
Jiří MAŠEKI. místo
I. místo
5 bodů
Jiří MAŠEK
Pankration gym z.s.
Petr HAISERII. místo
II. místo
Petr HAISER
REDNECKS Gym z.s.

THAIBOXING Muži -63,5kg
3 na startu
Sandor GRONAII. místo
I. místo
10 bodů
Sandor GRONAI
Unicentral Bulls Hungary
Filip HUČÍNII. místo
II. místo
Filip HUČÍN
SK Mudroch Team
Pawel GAWĘDAIII. místo
III. místo
Pawel GAWĘDA
Octagon Team Kraków

THAIBOXING Muži -71kg
3 na startu
David ZÁMEČNÍKII. místo
II. místo
5 bodů
David ZÁMEČNÍK
Hanuman Gym Bratislava
David NEKOLAIII. místo
III. místo
David NEKOLA
G-Titán Žatec

THAIBOXING Muži -81kg
4 na startu
Jiří URBANI. místo
I. místo
20 bodů
Jiří URBAN
SK Aries gym
Dušan CHALANIII. místo
II. místo
10 bodů
Dušan CHALANI
SPARTANS
Erik HOBOTHIII. místo
III. místo
Erik HOBOTH
SPARTANS
Wojciech BLAŻEJOWSKIIII. místo
III. místo
Wojciech BLAŻEJOWSKI
Octagon Team Kraków


THAIBOXING Muži -86kg
3 na startu
David MEDUNAI. místo
I. místo
10 bodů
David MEDUNA
G-Titán Žatec
David KOZMAII. místo
II. místo
5 bodů
David KOZMA
PriMMAt Gym Praha
Jan BĚLUNEKIII. místo
III. místo
Jan BĚLUNEK
KTB Svarog gym FnO

THAIBOXING Muži +91kg
3 na startu
Csaba LEISZTNERII. místo
II. místo
Csaba LEISZTNER
Unicentral Bulls Hungary
Adrian BartlIII. místo
III. místo
Adrian Bartl
Bratislavská Boxerna

THAIBOXING Ženy -52kg
5 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Klára STRNADOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
Martina BRIXOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Martina BRIXOVÁ
Hanuman Gym Bratislava
Patrycja JUDAIII. místo
III. místo
Patrycja JUDA
Octagon Team Kraków
Joanna POLAKIII. místo
III. místo
Joanna POLAK
Octagon Team Kraków


THAIBOXING Ženy -56kg
2 na startu
Timea SCHWEGERI. místo
I. místo
5 bodů
Timea SCHWEGER
Unicentral Bulls Hungary
Natalie ŠTŮROVÁII. místo
II. místo
Natalie ŠTŮROVÁ
SK Mudroch Team

THAIBOXING Ženy -60kg
2 na startu
Tereza DVOŘÁKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Tereza DVOŘÁKOVÁ
Hakim Gym Kladno
Viktoria LIPIANSKAII. místo
II. místo
Viktoria LIPIANSKA
SPARTANS

THAIBOXING Ženy -65kg
2 na startu
Karolina OŠKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Karolina OŠKOVÁ
SPARTANS
Sarel DE-JONGII. místo
II. místo
Sarel DE-JONG
Team van der Giessen

MMA Dorostenci -60kg
3 na startu
Dani KOMÁRI. místo
I. místo
Dani KOMÁR
Csepeli Pitbullok MMA
Jan DAVIDII. místo
II. místo
Jan DAVID
Penta Gym Praha
Abdirakhim KAIYRZHANIII. místo
III. místo
Abdirakhim KAIYRZHAN
MMA AF-Rebels Ustí nad Labem

MMA Dorostenci -70kg
2 na startu
Jakub TICHOTAI. místo
I. místo
Jakub TICHOTA
Hanuman Gym Praha
Jiří OLŠANSKÝII. místo
II. místo
Jiří OLŠANSKÝ
Junior MMA Nymburk

MMA Dorostenci -80kg
2 na startu
Lukáš PiffkoI. místo
I. místo
Lukáš Piffko
FDM Combat Team
Daniel BOGNARII. místo
II. místo
Daniel BOGNAR
Verein Budosportwien

MMA Junioři -61kg
4 na startu
David KOHOUTI. místo
I. místo
David KOHOUT
PriMMAt Gym Praha
Artur MYKYTENKOII. místo
II. místo
Artur MYKYTENKO
PriMMAt Gym Praha
Dominik FUKSAIII. místo
III. místo
Dominik FUKSA
MY GYM Frýdek-Místek
János HANKÓIII. místo
III. místo
János HANKÓ
Csepeli Pitbullok MMA


MMA Muži -61kg
4 na startu
David KOHOUTI. místo
I. místo
David KOHOUT
PriMMAt Gym Praha
Artur MYKYTENKOII. místo
II. místo
Artur MYKYTENKO
PriMMAt Gym Praha
Matěj SKALICKÝIII. místo
III. místo
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.
Tomáš MATYSKAIII. místo
III. místo
Tomáš MATYSKA
KBC Přerov


MMA Muži -66kg
4 na startu
Tomáš KvapilI. místo
I. místo
Tomáš Kvapil
GOOD LUCK GYM Hradec Králové
Dzianis TURLAIII. místo
II. místo
Dzianis TURLAI
Penta Gym Praha
Josef VALACHIII. místo
III. místo
Josef VALACH
MY GYM Frýdek-Místek
Stanislav MarekIII. místo
III. místo
Stanislav Marek
MMA Club Brno


MMA Muži -70kg
4 na startu
Leoš BRICHTAI. místo
I. místo
Leoš BRICHTA
Hanuman Gym Praha
Radek VEŘMÍŘOVSKÝII. místo
II. místo
Radek VEŘMÍŘOVSKÝ
MMA Nový Jičín
Jiří ŠKOPÁNIII. místo
III. místo
Jiří ŠKOPÁN
BEER GYM Mladá Boleslav
Jiří FLAJSARIII. místo
III. místo
Jiří FLAJSAR
JETSAAM GYM Brno


MMA Muži -77kg
Alexej CHUMAEVI. místo
I. místo
Alexej CHUMAEV
Penta Gym Praha
Marcel JOGLII. místo
II. místo
Marcel JOGL
Penta Gym Praha
Patrik DAVIDIII. místo
III. místo
Patrik DAVID
Pankration gym z.s.
Ahmet KARAIII. místo
III. místo
Ahmet KARA
Verein Budosportwien


MMA Muži -84kg
5 na startu
Lukáš VeselýI. místo
I. místo
Lukáš Veselý
THC Gym Praha
Krystian SzafranII. místo
II. místo
Krystian Szafran
RKSW
Ajnar BIYSULTANOVIII. místo
III. místo
Ajnar BIYSULTANOV
Verein Budosportwien
Petr BartoněkIII. místo
III. místo
Petr Bartoněk
SK Muay Thai Warriors Olomouc o.s.


MMA Muži -93kg
2 na startu
Jan GOTTVALDI. místo
I. místo
Jan GOTTVALD
JETSAAM GYM Brno
Daniel VEIDENTHALERII. místo
II. místo
Daniel VEIDENTHALER
PriMMAt Gym Praha

MMA Muži +93kg
4 na startu
Pawel-Marek WrzosekI. místo
I. místo
Pawel-Marek Wrzosek
RKSW
Jakub HLAVKAII. místo
II. místo
Jakub HLAVKA
PriMMAt Gym Praha
Simon MichálekIII. místo
III. místo
Simon Michálek
FDM Combat Team
Martin MUZIKANTIII. místo
III. místo
Martin MUZIKANT
MBM007 HORIMEX


MMA Ženy -60kg
2 na startu
Lenka ČECHLOVSKÁI. místo
I. místo
Lenka ČECHLOVSKÁ
Berka Fight centrum z.s.
Veronika RODOVÁII. místo
II. místo
Veronika RODOVÁ
PriMMAt Gym Praha