Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůAustrian Classics - World Cup
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
12 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně +47kg
17 na startu

POINTS FIGHTING Muži -89kg
21 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
15 na startu
Bohdan BÁRTAII. místo
II. místo
20 bodů
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
7 na startu
Valentina VACKOVÁIII. místo
III. místo
Valentina VACKOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
11 na startu
Luboš VANKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
11 na startu
Viktor BERANII. místo
II. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
7 na startu
Viktor BERANII. místo
II. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
3 na startu
Jakub BAKEŠII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
4 na startu
Adam PÁNEKIII. místo
III. místo
Adam PÁNEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
9 na startu
Nikola HAMMEROVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Muži -63kg
14 na startu
Radek MORAVECIII. místo
III. místo
5 bodů
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
21 na startu

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
16 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁIII. místo
III. místo
10 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Ženy 'Beginners' +60kg
7 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Muži -63kg
14 na startu
Radek MORAVECIII. místo
III. místo
5 bodů
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

KICK LIGHT Muži -79kg
12 na startu
Aleš MARTÍNEKII. místo
II. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Muži +94kg
4 na startu
Martin MICHÁLEKIII. místo
III. místo
Martin MICHÁLEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Ženy -65kg
8 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Ženy +65kg
7 na startu
Tereza CVINGEROVÁIII. místo
III. místo
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

FULLCONTACT Junioři -63,5kg
3 na startu
Vojtěch MODRAI. místo
I. místo
10 bodů
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži -81kg
7 na startu

FULLCONTACT Ženy -65kg
6 na startu
Martina PTÁČKOVÁIII. místo
III. místo
Martina PTÁČKOVÁ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Junioři -57kg
3 na startu
Mahammad JAFARIII. místo
III. místo
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Junioři -71kg
2 na startu
Jiří MAŠEKI. místo
I. místo
5 bodů
Jiří MAŠEK
Pankration gym z.s.

K-1 Junioři -81kg
4 na startu
Jakub BAKEŠI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Muži -60kg
2 na startu
Matěj SKALICKÝI. místo
I. místo
5 bodů
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.

K-1 Muži -71kg
2 na startu

K-1 Muži -81kg
5 na startu
Jan GREISIGERIII. místo
III. místo
Jan GREISIGER
G-Titán Žatec

K-1 Muži -86kg
3 na startu
David MEDUNAII. místo
II. místo
David MEDUNA
G-Titán Žatec

K-1 Ženy -56kg
4 na startu

K-1 Ženy -65kg
2 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁII. místo
II. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Ženy -70kg
2 na startu
Věra PIHÁVKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Věra PIHÁVKOVÁ
Pankration gym z.s.