Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůSlovak open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
6 na startu

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Valentina VACKOVÁIII. místo
III. místo
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
6 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
12 na startu
 III. místo
III. místo
5 bodů

KA1 SPORT TEAM OSTRAVA

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
7 na startu
 II. místo
II. místo
10 bodů

KA1 SPORT TEAM OSTRAVA

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
5 na startu
Jakub VOLÁKIII. místo
III. místo
Jakub VOLÁK
KA1 SPORT TEAM OSTRAVA
Petr HLINKAIII. místo
III. místo
Petr HLINKA
KA1 SPORT TEAM OSTRAVA

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
5 na startu
Petr HLINKAIII. místo
III. místo
Petr HLINKA
KA1 SPORT TEAM OSTRAVA

POINTS FIGHTING Starší žákyně +65kg
3 na startu
Eva BALCAROVÁIII. místo
III. místo
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Muži -63kg
5 na startu
Josef HOLDYIII. místo
III. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -69kg
3 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
10 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -74kg
5 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
20 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Ženy -50kg
2 na startu
 II. místo
II. místo

KA1 SPORT TEAM OSTRAVA

POINTS FIGHTING Ženy -55kg
4 na startu
 III. místo
III. místo

KA1 SPORT TEAM OSTRAVA

POINTS FIGHTING Ženy +70kg
2 na startu

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Ženy
3 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -32kg
6 na startu
Lukáš HUDLERI. místo
I. místo
20 bodů
Lukáš HUDLER
KBC Milda Team z.s.
El JAFARIII. místo
III. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -37kg
6 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘIII. místo
III. místo
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
6 na startu
Aleš KOPECKÝIII. místo
III. místo
Aleš KOPECKÝ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
14 na startu
Filip LAGRONIII. místo
III. místo
5 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
11 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
40 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Vojtěch MODRAIII. místo
III. místo
5 bodů
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
9 na startu
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
40 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Roman DROBEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
8 na startu
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
20 bodů
Jakub VOLÁK
KA1 SPORT TEAM OSTRAVA

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
8 na startu

LIGHTCONTACT Starší žákyně -42kg
7 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Veronika SVOBODOVÁIII. místo
III. místo
Veronika SVOBODOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim
Michaela CAPOUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
5 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
3 na startu
Kristýna LAGRONOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Kristýna LAGRONOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Muži -57kg
7 na startu
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -63kg
13 na startu

LIGHTCONTACT Muži -74kg
8 na startu
Viktor BERANII. místo
II. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Muži -79kg
6 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Muži -84kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Muži -94kg
3 na startu
Jan MARHANII. místo
II. místo
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Muži +94kg
3 na startu
Josef VODÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
4 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Andrea FARSKÁIII. místo
III. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -32kg
6 na startu
Lukáš HUDLERII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš HUDLER
KBC Milda Team z.s.
El JAFARIII. místo
III. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice


KICK LIGHT Starší žáci -37kg
7 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘII. místo
II. místo
10 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Daniel SOKOLIII. místo
III. místo
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Starší žáci -42kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
8 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
40 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
5 na startu
Adam STRÁNÍKIII. místo
III. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Ladislav GRUNDZAIII. místo
III. místo
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
8 na startu

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
6 na startu

KICK LIGHT Starší žákyně -42kg
3 na startu
Veronika SVOBODOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Veronika SVOBODOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Michaela CAPOUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
5 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Lucie POLÁŠKOVÁIII. místo
III. místo
Lucie POLÁŠKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lukáš ZEMANIII. místo
III. místo
Lukáš ZEMAN
Hakim Gym Kladno

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
3 na startu

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
2 na startu
Kristýna LAGRONOVÁII. místo
II. místo
Kristýna LAGRONOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Muži -74kg
9 na startu
Viktor BERANII. místo
II. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Muži -79kg
7 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Muži -84kg
5 na startu

KICK LIGHT Muži -94kg
4 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
20 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Jan MARHANII. místo
II. místo
10 bodů
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Muži +94kg
5 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
20 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Ženy -60kg
4 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Andrea FARSKÁIII. místo
III. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Ženy -65kg
4 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Ženy -70kg
3 na startu

FULLCONTACT Muži -75kg
5 na startu
Tomáš LAUBEII. místo
II. místo
10 bodů
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora

FULLCONTACT Muži -86kg
3 na startu
Adam KAVANII. místo
II. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

FULLCONTACT Ženy -70kg
3 na startu

K-1 Muži -75kg
6 na startu

K-1 Muži -81kg
5 na startu
Daniel NAVARAI. místo
I. místo
20 bodů
Daniel NAVARA
Iron Fighters, z.s.

K-1 Muži -91kg
4 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
20 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Ženy -65kg
2 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁII. místo
II. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.