Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 3. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Děti - přípravka
4 na startu
Rozarie NOVÁKOVÁIII. místo
III. místo
Rozarie NOVÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Apolenka HEJHALOVÁ
IV. místo
Apolenka HEJHALOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA


POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu
Michael JURÁNEKI. místo
I. místo
5 bodů
Michael JURÁNEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
3 na startu
David VENTLUKAI. místo
I. místo
10 bodů
David VENTLUKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Štěpán RICHTERIII. místo
III. místo
Štěpán RICHTER
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -28kg
3 na startu
Rozarie NOVÁKOVÁII. místo
II. místo
Rozarie NOVÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Apolenka HEJHALOVÁIII. místo
III. místo
Apolenka HEJHALOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
5 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Viktorie PETŘÍKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
2 na startu
Petr ZICHII. místo
II. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
2 na startu
Eva BALCAROVÁII. místo
II. místo
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
4 na startu
Robert SCHMIEDTI. místo
I. místo
20 bodů
Robert SCHMIEDT
Millenium Gym o.s.
Maxmilián SCHLOSSERIII. místo
III. místo
5 bodů
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice
Tomáš KOCMAN
IV. místo
Tomáš KOCMAN
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
2 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
5 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Samuel-Georg HERGETII. místo
II. místo
Samuel-Georg HERGET
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
5 na startu
Pavel HORVÁTII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Pavel JELÍNEK
IV. místo
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
Spolek SoRu gym Chrudim
Petr STANĚKII. místo
II. místo
Petr STANĚK
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Jana PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Jana PETŘÍKOVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁII. místo
II. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
2 na startu
Pavel HORVÁTI. místo
I. místo
5 bodů
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem
Pavel HOŠŤÁLEKII. místo
II. místo
Pavel HOŠŤÁLEK
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Pavel HORVÁTI. místo
I. místo
20 bodů
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Pavel JELÍNEK
IV. místo
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.


KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
Spolek SoRu gym Chrudim
Petr STANĚKII. místo
II. místo
Petr STANĚK
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Jana PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Jana PETŘÍKOVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Kateřina MATĚJKOVÁII. místo
II. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.