Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuReprezentační soustředění - PF, LC, KL
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEREPORTÁŽE
Martin VIKTORIN
Martin VIKTORIN
20. srpna 2015
V krásném prostředí, obklopeni přírodou, jsme nikým a ničím nerušeni mohli v pondělí 10. 8. zahájit teamovou spolupráci na doladění formy před nastávajícími vrcholnými turnaji ME a MS 2015.

Státní reprezentační trenér Martin Zavoral s asistenty Zdenkem Sokolem, Víťou Masopustem a Martinem Viktorinem st. měli díky „Zavíkovi“ sestaven program na každý den pro naše top bojovníky a bojovnice, kteří se zaslouženě probojovali do úzké špičky a mají tu čest reprezentovat naší zemi v roce 2015.

Zázemí, strava a prostředí bylo vynikající. Nic nám nechybělo! Hala pro tréninky, posilovna, bazén, hřiště pro míčové hry, kdo měl zájem, mohl se projet i na „divokých“ koních, výborná strava a pitný režim, který je velmi důležitý, a to i vzhledem k tomu jaké bylo nádherné teplé počasí. Každé ráno v 8:00h odstartoval den přesně podle harmonogramu, ve kterém jsme se zaměřili především na trendy, situace a dopilovávali techniky a kombinace zaměřené na průraz, založení a převzetí útoku, a to vše jsme prokládali sparingy, různými hrami nebo bazénem. Cílem bylo nejen vyladit formu, ale i vzbudit chuť do bojů a tím zvýšit sebevědomí našich reprezentantů.

Sešla se nám skvělá parta lidí, kteří byli a jsou soutěživí a kamarádští, což je jeden ze základních kamenů pro to, abychom reprezentovali naši zem se ctí a věřím, že i se skvělými úspěchy!

„Vítězem není ten, kdo udělá nejlepší výkon, ale ten, kdo se nejvíce zlepší.“ A já osobně vidím u našich svěřenců posun směrem vzhůru, který dokazují svými výsledky v polokontaktních disciplínách nejen na domácí půdě, ale i na té zahraniční!
Všem přeji mnoho úspěchů, štěstí a zdraví nejen ve sportu, ale i v osobním životě!

Martin Viktorin st.