Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůPrague open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu
Karel KOUSALI. místo
I. místo
5 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.
Michael JURÁNEKII. místo
II. místo
Michael JURÁNEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
2 na startu
El JAFARII. místo
II. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
3 na startu
Michael HAUSERI. místo
I. místo
10 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Waldemar DENKII. místo
II. místo
Waldemar DENK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Adam PARTYKAIII. místo
III. místo
Adam PARTYKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
2 na startu
Viktor ŽÍLAII. místo
II. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Linda ŠAFÁŘOVÁII. místo
II. místo
Linda ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Olga MICHALOVÁII. místo
II. místo
Olga MICHALOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
3 na startu
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
5 bodů
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
3 na startu
Bohdan BÁRTAI. místo
I. místo
10 bodů
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Ondřej PUCIII. místo
III. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
2 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Vitali BAZJUKII. místo
II. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži +94kg
2 na startu
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
2 na startu
Karel KOUSALI. místo
I. místo
5 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.
Matěj PAVLASII. místo
II. místo
Matěj PAVLAS
Fight club Říčany

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
5 na startu
Daniel JELISEJEVII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel JELISEJEV
KBK Fox Ústí nad Labem
Vojtěch TOMANIII. místo
III. místo
5 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
El JAFAR
IV. místo
El JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
5 na startu
Daniel SOKOLI. místo
I. místo
20 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Pavel POLÁČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel POLÁČEK
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel HORVÁTIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem
Daniel KVAŠŠAY
IV. místo
Daniel KVAŠŠAY
Fight club Říčany


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Daniel KVAŠŠAY
IV. místo
Daniel KVAŠŠAY
Fight club Říčany


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
David DVOŘÁČEK
IV. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Pavel PETRŮIII. místo
III. místo
Pavel PETRŮ
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Michaela CAPOUŠKOVÁII. místo
II. místo
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
5 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
20 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Mahammad JAFARII. místo
II. místo
10 bodů
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
Bohdan BÁRTAIII. místo
III. místo
5 bodů
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Filip LAGRON
IV. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
2 na startu
Vojtěch MODRAI. místo
I. místo
5 bodů
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice
Petr DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
5 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Ladislav GRUNDZAII. místo
II. místo
10 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Tomáš STRÁDAL
IV. místo
Tomáš STRÁDAL
Hakim Gym Kladno


LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
4 na startu
Petr JABLEČNÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr JABLEČNÍK
Spolek SoRu gym Chrudim
Vitali BAZJUK
IV. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's


LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
3 na startu
Jakub BAKEŠII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
Filip TRAGERIII. místo
III. místo
Filip TRAGER
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
2 na startu
Petra SLAVÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Petra SLAVÍKOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Patricie KOSTŘÁBOVÁII. místo
II. místo
Patricie KOSTŘÁBOVÁ
Hakim Gym Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
3 na startu
Vitali BAZJUKIII. místo
III. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
2 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
5 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Daniel NOBILISII. místo
II. místo
Daniel NOBILIS
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Andrea FARSKÁII. místo
II. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Muži -79kg
5 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Daniel NOBILISIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel NOBILIS
SKS Arena Kladno
Daniel ŽABA
IV. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim


LIGHTCONTACT Muži -84kg
2 na startu
Roman NOVOTNÝII. místo
II. místo
Roman NOVOTNÝ
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Muži -89kg
2 na startu
Jan MARHANII. místo
II. místo
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Muži -94kg
2 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
5 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Michal DUCHAČII. místo
II. místo
Michal DUCHAČ
VIPER CLUB Česká Lípa

LIGHTCONTACT Veteráni +80kg
4 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Ondra ĎURČOII. místo
II. místo
Ondra ĎURČO
KBC Milda Team z.s.
Aleš DOLANSKÝIII. místo
III. místo
Aleš DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Radek PROCHÁZKA
IV. místo
Radek PROCHÁZKA
VIPER CLUB Česká Lípa


KICK LIGHT Starší žáci -42kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Daniel SOKOLII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Pavel POLÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel POLÁČEK
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel HORVÁT
IV. místo
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem


KICK LIGHT Starší žáci -52kg
5 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
20 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Mahammad JAFARII. místo
II. místo
10 bodů
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
František POTUŽÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
David PAVLŮV
IV. místo
David PAVLŮV
Hakim Gym Kladno


KICK LIGHT Starší žáci -57kg
2 na startu
Vojtěch MODRAI. místo
I. místo
5 bodů
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice
Petr DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
5 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Ladislav GRUNDZAIII. místo
III. místo
5 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Tomáš STRÁDAL
IV. místo
Tomáš STRÁDAL
Hakim Gym Kladno


KICK LIGHT Starší žáci -69kg
3 na startu
Petr JABLEČNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Petr JABLEČNÍK
Spolek SoRu gym Chrudim
Martin JANECKÝII. místo
II. místo
Martin JANECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Josef ŠPORCLIII. místo
III. místo
Josef ŠPORCL
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
3 na startu
Filip TRAGERII. místo
II. místo
Filip TRAGER
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jakub BAKEŠIII. místo
III. místo
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -42kg
3 na startu
Nikola TANCOŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Nikola TANCOŠOVÁ
Hakim Gym Kladno
Veronika SVOBODOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Veronika SVOBODOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim
Patricie KOSTŘÁBOVÁIII. místo
III. místo
Patricie KOSTŘÁBOVÁ
Hakim Gym Kladno

KICK LIGHT Starší žákyně -46kg
2 na startu
Michaela CAPOUŠKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Petra SLAVÍKOVÁII. místo
II. místo
Petra SLAVÍKOVÁ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Junioři -69kg
2 na startu
David JANOVSKÝII. místo
II. místo
David JANOVSKÝ
Fight club Říčany

KICK LIGHT Junioři -74kg
2 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
5 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Filip VOBRII. místo
II. místo
Filip VOBR
TCB GYM

KICK LIGHT Junioři -89kg
2 na startu
Jakub SKOČDOPOLEII. místo
II. místo
Jakub SKOČDOPOLE
Fight club Říčany

KICK LIGHT Muži -63kg
2 na startu
Jan MAREŠI. místo
I. místo
5 bodů
Jan MAREŠ
TCB GYM
Viacheslav SAZONOVII. místo
II. místo
Viacheslav SAZONOV
TCB GYM

KICK LIGHT Muži -69kg
5 na startu
Ing. Jan PAVLASIII. místo
III. místo
5 bodů
Ing. Jan PAVLAS
Fight club Říčany
David JANOVSKÝ
IV. místo
David JANOVSKÝ
Fight club Říčany


KICK LIGHT Muži -79kg
6 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Libor STANÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Libor STANÍK
TCB GYM
Michal HABRYCH
IV. místo
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.


KICK LIGHT Muži -84kg
5 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
20 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Filip ŠMEJKALII. místo
II. místo
10 bodů
Filip ŠMEJKAL
Fight club Říčany
Michal HABRYCHIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Martin VIKTORIN
IV. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Muži -89kg
6 na startu
Adam KAVANII. místo
II. místo
10 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Radek PROCHÁZKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Radek PROCHÁZKA
VIPER CLUB Česká Lípa
Jan MARHAN
IV. místo
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.


KICK LIGHT Muži +94kg
2 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
5 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Ženy -55kg
3 na startu
Martina STEVANOVIČOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Martina STEVANOVIČOVÁ
TCB GYM
Barbora MAREŠOVÁII. místo
II. místo
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Ženy -60kg
3 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Andrea FARSKÁII. místo
II. místo
5 bodů
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.
Lucie VACOVÁIII. místo
III. místo
Lucie VACOVÁ
SK Mudroch Team