Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMezinárodní MČR K-1 2015 (Evropský pohár WAKO)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Starší žáci -52kg
3 na startu
Aiub ADUKHOVI. místo
I. místo
10 bodů
Aiub ADUKHOV
Profi-sport
Mohamed DJEBARII. místo
II. místo
Mohamed DJEBAR
Hanuman Gym Praha
Lukáš FRIESIII. místo
III. místo
Lukáš FRIES
Hamr Gym Ostrava

K-1 Starší žáci -63kg
2 na startu
Dariusz NIEDZIELAII. místo
II. místo
Dariusz NIEDZIELA
Octagon Team

K-1 Starší žáci -69kg
2 na startu
Lukáš BLINKAI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš BLINKA
Hamr Gym Ostrava
Konrad DOMAGALAII. místo
II. místo
Konrad DOMAGALA
Octagon Team

K-1 Starší žákyně -46kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Maja WOLANSKAII. místo
II. místo
Maja WOLANSKA
Fight Academy Stargart
Kaia BOROWSKAIII. místo
III. místo
Kaia BOROWSKA
Hunter Gym

K-1 Junioři -60kg
2 na startu
Daniel SLUPEKI. místo
I. místo
5 bodů
Daniel SLUPEK
Hunter Gym
Gerard CZARNECKIII. místo
II. místo
Gerard CZARNECKI
Palestra Warszawa

K-1 Junioři -63,5kg
5 na startu
Václav SIVÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Václav SIVÁK
Como - 3 gym
Kamil KRZYZANIAKII. místo
II. místo
10 bodů
Kamil KRZYZANIAK
Hunter Gym
Michal KOVÁČIII. místo
III. místo
Michal KOVÁČ
Fire Gym BB
Jakub TICHOTAIII. místo
III. místo
Jakub TICHOTA
Hanuman Gym Praha


K-1 Junioři -67kg
5 na startu
Leoš BRICHTAI. místo
I. místo
20 bodů
Leoš BRICHTA
Hanuman Gym Praha
Daniel SVITEKII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel SVITEK
Ares Gym AC Uniza
Mikolaj KOPANISZYNIII. místo
III. místo
Mikolaj KOPANISZYN
Legion Glogon
Mateusz SOBCZAKIII. místo
III. místo
Mateusz SOBCZAK
Fight Academy Stargart


K-1 Junioři -71kg
2 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
5 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Lanna Gym
Miroslav CEDZOII. místo
II. místo
Miroslav CEDZO
Assassin Gym Bytča

K-1 Junioři -75kg
3 na startu
Mikolaj SADOWYI. místo
I. místo
10 bodů
Mikolaj SADOWY
SMOK Torun
Kryštof MAREŠII. místo
II. místo
5 bodů
Kryštof MAREŠ
Lanna Gym
Jan JAWORSKIIII. místo
III. místo
Jan JAWORSKI
Copacabana Team

K-1 Junioři -81kg
5 na startu
Tomáš HOLKOVIČI. místo
I. místo
20 bodů
Tomáš HOLKOVIČ
RAPTORS Trnava
David DUBSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
David DUBSKÝ
REDNECKS Gym z.s.
Roman KOKIZAIII. místo
III. místo
Roman KOKIZA
Copacabana Team
Filip SLOWINSKIIII. místo
III. místo
Filip SLOWINSKI
Fight Academy Stargart


K-1 Junioři -86kg
2 na startu
Bartosz BUCZMAI. místo
I. místo
5 bodů
Bartosz BUCZMA
Fight Academy Stargart
Patrik KRIŽANII. místo
II. místo
Patrik KRIŽAN
RAPTORS Trnava

K-1 Juniorky -60kg
4 na startu
Tereza DVOŘÁKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Tereza DVOŘÁKOVÁ
Hakim Gym Kladno
Ewa PIETRZYKOWSKAII. místo
II. místo
10 bodů
Ewa PIETRZYKOWSKA
Palestra Warszawa
Daša ZRAKOVÁIII. místo
III. místo
Daša ZRAKOVÁ
Fire Gym BB
Natálie ŠIPLEROVÁIII. místo
III. místo
Natálie ŠIPLEROVÁ
Hanuman Gym Praha


K-1 Muži -60kg
8 na startu
Krzysztof OLSZEWSKII. místo
I. místo
40 bodů
Krzysztof OLSZEWSKI
Palestra Warszawa
Tomáš TADLÁNEKII. místo
II. místo
20 bodů
Tomáš TADLÁNEK
Victory Gym Trenčín
Jerzy ZAMBRZYCKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Jerzy ZAMBRZYCKI
SMOK Torun
Korede LAWRENCEIII. místo
III. místo
5 bodů
Korede LAWRENCE
Tuusula Nyrkeily Seura Tuusny


K-1 Muži -63,5kg
5 na startu
Jan HOLECI. místo
I. místo
20 bodů
Jan HOLEC
X-Gym Praha
Timur KUZAKHMEDOVII. místo
II. místo
10 bodů
Timur KUZAKHMEDOV
Spolek SoRu gym Chrudim
Ing Manh-Hung NGUYENIII. místo
III. místo
Ing Manh-Hung NGUYEN
Lanna Gym
Jakub KROFTAIII. místo
III. místo
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice


K-1 Muži -67kg
10 na startu
Ladislav KRIŠTŮFEKII. místo
II. místo
20 bodů
Ladislav KRIŠTŮFEK
Lanna Gym
Tomáš DRÁBIKIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomáš DRÁBIK
Fire Gym BB
Jan RYCHTAŘIKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan RYCHTAŘIK
TOLJA GYM


K-1 Muži -71kg
11 na startu
Petro NAKONECHNYII. místo
I. místo
40 bodů
Petro NAKONECHNYI
Berka Fight centrum z.s.
Miroslav SMOLARII. místo
II. místo
20 bodů
Miroslav SMOLAR
Guard Košice
Michal KRČMÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal KRČMÁŘ
Lanna Gym
Bc. Gor HARUTJUNJANIII. místo
III. místo
5 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
TOLJA GYM


K-1 Muži -75kg
10 na startu
Daniel KOLASINSKIII. místo
II. místo
20 bodů
Daniel KOLASINSKI
Palestra Warszawa
Piotr TRZESNIEWSKI-TRYCIII. místo
III. místo
5 bodů
Piotr TRZESNIEWSKI-TRYC
Palestra Warszawa
Karol SZMAJDAIII. místo
III. místo
5 bodů
Karol SZMAJDA
SMOK Torun


K-1 Muži -81kg
11 na startu
Arkadiusz KASZUBAI. místo
I. místo
40 bodů
Arkadiusz KASZUBA
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
Bartosz DOLBIEŃII. místo
II. místo
20 bodů
Bartosz DOLBIEŃ
Palestra Warszawa
Daniel BRUNCLÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel BRUNCLÍK
X-Gym Praha
Petr ŠPIKLAIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr ŠPIKLA
VIPER CLUB Česká Lípa


K-1 Muži -86kg
9 na startu
Dawid KASPERSKII. místo
I. místo
40 bodů
Dawid KASPERSKI
Puncher Wrocław
Patryk ZDROJEWSKIII. místo
II. místo
20 bodů
Patryk ZDROJEWSKI
Palestra Warszawa
Petr KRAFTIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr KRAFT
SK Atom Fighters Plzeň
David HUNANYANIII. místo
III. místo
5 bodů
David HUNANYAN
TOLJA GYM


K-1 Muži -91kg
3 na startu
Ing Cyril POHLI. místo
I. místo
10 bodů
Ing Cyril POHL
BT Gym Praha
Petr KAREŠII. místo
II. místo
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Jakub IBLIII. místo
III. místo
Jakub IBL
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

K-1 Muži +91kg
7 na startu
Vilém FENCLI. místo
I. místo
20 bodů
Vilém FENCL
Lanna Gym
Michal BLAWDZIEWICZII. místo
II. místo
10 bodů
Michal BLAWDZIEWICZ
Palestra Warszawa
Martin BERKAIII. místo
III. místo
Martin BERKA
Berka Fight centrum z.s.
Lukáš SKIRCAIII. místo
III. místo
Lukáš SKIRCA
Hanuman Gym Praha


K-1 Ženy -52kg
6 na startu
Michaela KERLEHOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Monika CHOCHLÍKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Monika CHOCHLÍKOVÁ
Victory Gym Trenčín
Klára STRNADOVÁIII. místo
III. místo
Klára STRNADOVÁ
Millenium Gym o.s.
Alexandra JURSOVÁIII. místo
III. místo
Alexandra JURSOVÁ
Aplik Muay Thai


K-1 Ženy -56kg
5 na startu
Veronika PETRÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Veronika PETRÍKOVÁ
ŠKP Policajná Škola Košice
Anna ZACHARIASZIII. místo
III. místo
Anna ZACHARIASZ
Target Muay Thai
Petra ČÁSTKOVÁIII. místo
III. místo
Petra ČÁSTKOVÁ
BT Gym Praha


K-1 Ženy -60kg
4 na startu
Lucia CMÁROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Lucia CMÁROVÁ
Guard Košice
Magdalena-Edyta RAKII. místo
II. místo
10 bodů
Magdalena-Edyta RAK
Octagon Team
Alena HLADIKOVAIII. místo
III. místo
Alena HLADIKOVA
KTSO PRAHA
Veronika SANDTNEROVÁIII. místo
III. místo
Veronika SANDTNEROVÁ
Fighting Gym Bratislava


K-1 Ženy -65kg
3 na startu
Veronika CMÁROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Veronika CMÁROVÁ
Guard Košice
Bc. Martina FENDRICHOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Kristína ŠPITOLOVÁIII. místo
III. místo
Kristína ŠPITOLOVÁ
Fire Gym BB

K-1 Ženy -70kg
4 na startu
Anna HOMOLKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Anna HOMOLKOVÁ
SKS Arena Kladno
Barbora VLNAŘOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Barbora VLNAŘOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
Věra PIHÁVKOVÁIII. místo
III. místo
Věra PIHÁVKOVÁ
Pankration gym z.s.
Natalia NIKOLAJCZUKIII. místo
III. místo
Natalia NIKOLAJCZUK
Copacabana Team