Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuLIGA PROFITHERM CZ 2015 (4)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Muži 'B' -86kg
Martin VALENTAVítěz
Vítěz
Martin VALENTA
Iron Fighters, z.s.
Tomáš ŠAJÁNEK
Poražený
Tomáš ŠAJÁNEK
Pankration gym z.s.

Zápas č. 2 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Václav BABOROVSKÝVítěz
Vítěz
Václav BABOROVSKÝ
Pankration gym z.s.
Martin FIRBACH
Poražený
Martin FIRBACH
SKBU HOSTIVAŘ Praha

Zápas č. 3 - K-1 Junioři 'B' -71kg
Vojtěch HRABČÍKVítěz
Vítěz
Vojtěch HRABČÍK
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Filip ZÍKA
Poražený
Filip ZÍKA
SKS Arena Kladno

Zápas č. 4 - K-1 Muži 'B' -67kg
Michal HRUDKA
Poražený
Michal HRUDKA
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 5 - K-1 Muži 'A' -75kg
Patrik DAVIDVítěz
Vítěz
Patrik DAVID
Pankration gym z.s.
Adam HUBOCKÝ
Poražený
Adam HUBOCKÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 6 - K-1 Muži 'B' -71kg
Ivan MOUDŘÍKVítěz
Vítěz
Ivan MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.
Vladimír DVOŘÁK
Poražený
Vladimír DVOŘÁK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

Zápas č. 7 - K-1 Muži 'B' -71kg
Jaroslav KREJČÍVítěz
Vítěz
Jaroslav KREJČÍ
Berka Fight centrum z.s.
Ivo PROCHÁZKA
Poražený
Ivo PROCHÁZKA
WG, z. s.

Zápas č. 8 - K-1 Junioři 'B' -60kg
Antonín NYGRÍNVítěz
Vítěz
Antonín NYGRÍN
Berka Fight centrum z.s.
Petr PAVEL
Poražený
Petr PAVEL
WG, z. s.

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'B' -86kg
Tomáš ŠAJÁNEKVítěz
Vítěz
Tomáš ŠAJÁNEK
Pankration gym z.s.
Ondřej KAUCKÝ
Poražený
Ondřej KAUCKÝ
SKBU HOSTIVAŘ Praha

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'A' -81kg
Petr ŠPIKLAVítěz
Vítěz
Petr ŠPIKLA
VIPER CLUB Česká Lípa
Michal LAIBL
Poražený
Michal LAIBL
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'B' -81kg
Michal HABRYCHVítěz
Vítěz
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Tomáš POPOVIČ
Poražený
Tomáš POPOVIČ
Pankration gym z.s.

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'B' -81kg
Ivo ZROSTLÍK
Poražený
Ivo ZROSTLÍK
Pankration gym z.s.

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'B' -81kg
Jakub BARNINECVítěz
Vítěz
Jakub BARNINEC
SKS Arena Kladno
Zdeněk MOTEJLEK
Poražený
Zdeněk MOTEJLEK
Pankration gym z.s.

Zápas č. 14 - K-1 Ženy 'B' -65kg
Kateřina TACLOVÁVítěz
Vítěz
Kateřina TACLOVÁ
Pankration gym z.s.
Barbora VLNAŘOVÁ
Poražený
Barbora VLNAŘOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 15 - THAIBOXING Muži 'A' -69,8kg
Josef VÍTVítěz
Vítěz
Josef VÍT
Aplik muay thai
Vít KUBÍN
Poražený
Vít KUBÍN
Lanna Gym

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -86kg
Martin VALENTAVítěz
Vítěz
Martin VALENTA
Iron Fighters, z.s.
Ondřej KAUCKÝ
Poražený
Ondřej KAUCKÝ
SKBU HOSTIVAŘ Praha