Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůKick Box - World cup
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
7 na startu
Valentina VACKOVÁIII. místo
III. místo
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
4 na startu
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky +70kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Ženy +70kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
10 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
10 na startu
Daniel SOKOLI. místo
I. místo
40 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
3 na startu
Veronika SVOBODOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Veronika SVOBODOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
6 na startu
Vojtěch MODRAIII. místo
III. místo
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
4 na startu
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Adam STRÁNÍKIII. místo
III. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
5 na startu
Martin JANECKÝIII. místo
III. místo
Martin JANECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
6 na startu
Bára JURÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Macak's GYM Pardubice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
6 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
4 na startu
Viktor BERANII. místo
II. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
4 na startu

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
7 na startu
Barbora MAREŠOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Juniorky -70kg
2 na startu
Taťána JURČIČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Muži -63kg
4 na startu
Radek MORAVECIII. místo
III. místo
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -79kg
6 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Muži -94kg
2 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
5 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
4 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁIII. místo
III. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
9 na startu

KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
9 na startu
Daniel SOKOLI. místo
I. místo
40 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
6 na startu
Vojtěch MODRAIII. místo
III. místo
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
6 na startu
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
5 na startu
Martin JANECKÝIII. místo
III. místo
Martin JANECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
5 na startu

KICK LIGHT Starší žákyně -46kg
5 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Macak's GYM Pardubice

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
4 na startu

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
4 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Junioři -74kg
4 na startu
Viktor BERANIII. místo
III. místo
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Junioři -84kg
3 na startu
Martin VIKTORINIII. místo
III. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Juniorky -60kg
5 na startu
Andrea FARSKÁII. místo
II. místo
20 bodů
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.
Anna DOROTÍKOVÁIII. místo
III. místo
Anna DOROTÍKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Juniorky -70kg
2 na startu
Taťána JURČIČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Muži -63kg
5 na startu

KICK LIGHT Muži -79kg
7 na startu
Aleš MARTÍNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Muži -89kg
3 na startu
Jan MARHANII. místo
II. místo
5 bodů
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Muži -94kg
5 na startu
Josef VODÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Stanislav GODLAIII. místo
III. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Ženy -60kg
5 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Starší junioři -86kg
2 na startu
Tomáš LAUBEI. místo
I. místo
5 bodů
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora

K-1 Muži -81kg
5 na startu
Daniel NAVARAIII. místo
III. místo
Daniel NAVARA
Iron Fighters, z.s.

K-1 Ženy -70kg
4 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁIII. místo
III. místo
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno