Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůWAKO World Cup
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Michaela GÓRALCZYKOVÁ
Michaela GÓRALCZYKOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 11:5
Rucińska Oliwia
CSW Champion Lubawa
Rucińska Oliwia
Michaela GÓRALCZYKOVÁ
Michaela GÓRALCZYKOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
POINTS FIGHTING
Mladší žákyně -37kg
P 16:15
Sofronieva Kalina
Masaru
Sofronieva Kalina
Petr ZICH
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
POINTS FIGHTING
Mladší žáci -32kg
P 6:1
Olivér SZIKRA
4Fight Kick-Box Club
Olivér SZIKRA
Laurincz Péter
Laurincz Péter
Debreczeni Team
POINTS FIGHTING
Mladší žáci -32kg
P 3:0
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Petr ZICH
Szabó Dorina
Szabó Dorina
Király Team Csepel
POINTS FIGHTING
Juniorky -60kg
P 11:1
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Annette SMOLOVÁ
Anna ROSENOVÁ
Anna ROSENOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
POINTS FIGHTING
Juniorky -70kg
P 15:5
Bákai Blanka
Combat DSC
Bákai Blanka
Kodár Anna
Kodár Anna
Király Team Csepel
POINTS FIGHTING
Ženy +70kg
P 12:2
Alice VESELKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Alice VESELKOVÁ
Lukáš ŠEBA
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
POINTS FIGHTING
Muži -84kg
P 12:7
Spáth Zoltán
Árpád DSE
Spáth Zoltán
Mórádi ZSOLT
Mórádi ZSOLT
Király Team Csepel
POINTS FIGHTING
Muži -84kg
P 10:0
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš ŠEBA
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -32kg
RSC
Moczulska Martyna
KSW TEAM POLICE
Moczulska Martyna
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Kulig Zuzanna
KS EVAN NOWY SĄCZ
Kulig Zuzanna
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Tataru Stefania
National Oriental kickboxing
Tataru Stefania
Veronika SVOBODOVÁ
Veronika SVOBODOVÁ
Macak's GYM Pardubice
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -37kg
P 3:0
Varga Alina
Combat DSC
Varga Alina
Fülöp Eszter
Fülöp Eszter
Harcklub Hungary R.S.E.
LIGHTCONTACT
Mladší žákyně -37kg
P 2:1
Veronika SVOBODOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Veronika SVOBODOVÁ
Petr ZICH
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -32kg
WO
Márkus Márk
Tigers SE
Márkus Márk
Baráth Albert Károly
Baráth Albert Károly
Esztergomi Kick-box SE
LIGHTCONTACT
Mladší žáci -32kg
P 2:1
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Petr ZICH
Bára JURÁŠOVÁ
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -42kg
WO
Stela LEVICKÁ
Panter Prešov
Stela LEVICKÁ
Triebelova Jessica
Triebelova Jessica
EDYMAX BARDEJOV
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -42kg
P 2:1
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Bára JURÁŠOVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -55kg
P 3:0
Rita Fábián
Hegyesi KBSE
Rita Fábián
Nikola HAMMEROVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -55kg
P 3:0
Farkas Julianna
Szigetszentmiklós Tököl SE
Farkas Julianna
Nikola HAMMEROVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
LIGHTCONTACT
Starší žákyně -55kg
P 3:0
Nowak Weronika
UKS Gladiator
Nowak Weronika
Dominik POPELKA
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary
LIGHTCONTACT
Starší žáci -69kg
P 2:1
Viktor VÍGVÁRY
Esztergomi Kick-box SE
Viktor VÍGVÁRY
Dominik POPELKA
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary
LIGHTCONTACT
Starší žáci -69kg
RSC
Grünczeisz Patrik
Metex05-Controll Sportegyesület
Grünczeisz Patrik
Vida Balázs
Vida Balázs
Hegyesi KBSE
LIGHTCONTACT
Junioři -84kg
P 3:0
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Martin VIKTORIN
Aleš MARTÍNEK
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
LIGHTCONTACT
Junioři -79kg
P 2:1
Gács Kristóf
Titán KBSE
Gács Kristóf
Alice VESELKOVÁ
Alice VESELKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
LIGHTCONTACT
Ženy +70kg
WO
Merdić Jasmina
CBS TEŠANJ
Merdić Jasmina
Kovács Ádám
Kovács Ádám
Tigers SE
LIGHTCONTACT
Muži -69kg
P 3:0
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Radek MORAVEC
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno
KICK LIGHT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Kulig Zuzanna
KS EVAN NOWY SĄCZ
Kulig Zuzanna
Valentina VACKOVÁ
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno
KICK LIGHT
Mladší žákyně -32kg
P 3:0
Tataru Stefania
National Oriental kickboxing
Tataru Stefania
Veronika SVOBODOVÁ
Veronika SVOBODOVÁ
Macak's GYM Pardubice
KICK LIGHT
Mladší žákyně -37kg
P 3:0
Fülöp Eszter
Harcklub Hungary R.S.E.
Fülöp Eszter
Petr ZICH
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
KICK LIGHT
Mladší žáci -32kg
P 3:0
Varga Dorián
Lajo-s-port Team SE
Varga Dorián
Boscanean Igor
Boscanean Igor
National Oriental kickboxing
KICK LIGHT
Mladší žáci -32kg
P 3:0
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Petr ZICH
Bára JURÁŠOVÁ
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
KICK LIGHT
Starší žákyně -42kg
P 2:1
Triebelova Jessica
EDYMAX BARDEJOV
Triebelova Jessica
Łomnicka Wiktoria
Łomnicka Wiktoria
KS EVAN NOWY SĄCZ
KICK LIGHT
Starší žákyně -42kg
P 3:0
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Bára JURÁŠOVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
KICK LIGHT
Starší žákyně -55kg
P 3:0
Nickl Brigitta
B&G Angels Veresegyház Kick-
Nickl Brigitta
Nikola HAMMEROVÁ
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
KICK LIGHT
Starší žákyně -55kg
P 3:0
Nowak Weronika
UKS Gladiator
Nowak Weronika
Tovirac Milos
Tovirac Milos
Kik Boks Klub BATAJNICA
KICK LIGHT
Starší žáci -69kg
P 3:0
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary
Dominik POPELKA
Gács Kristóf
Gács Kristóf
Titán KBSE
KICK LIGHT
Junioři -79kg
P 2:1
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Aleš MARTÍNEK
Huseinbašić Hasan
Huseinbašić Hasan
KBS Borac Jelah
KICK LIGHT
Junioři -84kg
P 3:0
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Martin VIKTORIN
Tóth Patrik
Tóth Patrik
Esztergomi Kick-box SE
KICK LIGHT
Muži -69kg
P 3:0
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Radek MORAVEC
Ulashkin Ivan
Ulashkin Ivan
FKR Russia
K-1
Starší junioři -63,5kg
P 3:0
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice
Jakub KROFTA
Zhukouski Yury
Zhukouski Yury
BELARUS
K-1
Muži -63,5kg
RSC
Martin PRÍSLUPSKÝ
Berka Fight centrum z.s.
Martin PRÍSLUPSKÝ
Petr KAREŠ
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži -91kg
P 3:0
Ilic Bratislav
Serbian National Team
Ilic Bratislav
Petr KAREŠ
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži -91kg
P 3:0
Zawodni Jaroslaw
Olimp Legnica
Zawodni Jaroslaw