Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůPrague Open PF, LC, KL
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
3 na startu
Michael HAUSERII. místo
II. místo
5 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Vojta ŠEDIVÝIII. místo
III. místo
Vojta ŠEDIVÝ
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
2 na startu
Michael HAUSERII. místo
II. místo
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Eva BALCAROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice
Anna KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
3 na startu
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Roman DENYSIII. místo
III. místo
Roman DENYS
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
2 na startu
Bohdan BÁRTAI. místo
I. místo
5 bodů
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Roman DENYSII. místo
II. místo
Roman DENYS
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
3 na startu
Ondřej KORACHI. místo
I. místo
10 bodů
Ondřej KORACH
Karate klub Kladno
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
5 bodů
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno
Jiří BARTKOIII. místo
III. místo
Jiří BARTKO
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
3 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
10 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno
Ondřej KORACHIII. místo
III. místo
Ondřej KORACH
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -65kg
3 na startu
Eva BALCAROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kristýna STEHLÍKOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna STEHLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
3 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
10 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Josef HOLDYII. místo
II. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.
Jan HANZALÍKIII. místo
III. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
2 na startu
Annette SMOLOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -69kg
3 na startu
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
10 bodů
Mário PODLUŽANSKÝ

Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Josef HOLDYIII. místo
III. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži +94kg
3 na startu
Martin RŮŽIČKAI. místo
I. místo
10 bodů
Martin RŮŽIČKA
KK Kosagym Praha
Richard GREGORII. místo
II. místo
5 bodů
Richard GREGOR
KK Kosagym Praha
Jan PETRÁSEKIII. místo
III. místo
Jan PETRÁSEK
Karate klub Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
4 na startu
Daniel JELISEJEVI. místo
I. místo
20 bodů
Daniel JELISEJEV
KBK Fox Ústí nad Labem
Vojtěch TOMANII. místo
II. místo
10 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Karel VOCÁSEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Karel VOCÁSEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Matěj MICHÁLEK
IV. místo
Matěj MICHÁLEK
SK Kick-box RED FIST


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
5 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘII. místo
II. místo
10 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel HORVÁTIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem
Pavel DEMETER
IV. místo
Pavel DEMETER
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Pavel BIRTAII. místo
II. místo
Pavel BIRTA
Macak's GYM Pardubice
Miroslav GOMBÁRIII. místo
III. místo
Miroslav GOMBÁR
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Nick VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Tomáš JONIIII. místo
III. místo
Tomáš JONI
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Veronika SVOBODOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Veronika SVOBODOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Michaela CAPOUŠKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick-box RED FIST
Nikola BASOVÁIII. místo
III. místo
Nikola BASOVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Veronika SVOBODOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Veronika SVOBODOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Michaela CAPOUŠKOVÁII. místo
II. místo
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick-box RED FIST

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Roman DENYSII. místo
II. místo
Roman DENYS
Karate klub Kladno

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
4 na startu
Filip BLAŽEKI. místo
I. místo
20 bodů
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Bohdan BÁRTAII. místo
II. místo
10 bodů
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Marian JONIIII. místo
III. místo
5 bodů
Marian JONI
KBK Fox Ústí nad Labem
Mahammad JAFAR
IV. místo
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
5 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Martin BLAŽEKII. místo
II. místo
10 bodů
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Jiří BARTKOIII. místo
III. místo
5 bodů
Jiří BARTKO
SK Leon, z.s.
Adam STRÁNÍK
IV. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
2 na startu
Josef ŠPORCLI. místo
I. místo
5 bodů
Josef ŠPORCL
SK Kick-box RED FIST
Filip TRAGERII. místo
II. místo
Filip TRAGER
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
2 na startu
Adéla ŽENATÁII. místo
II. místo
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Lukáš ZEMANII. místo
II. místo
Lukáš ZEMAN
Hakim Gym Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
2 na startu
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
2 na startu
Tomáš LAUBEI. místo
I. místo
5 bodů
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora
Jan HORÁČEKII. místo
II. místo
Jan HORÁČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
3 na startu
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
10 bodů
Mário PODLUŽANSKÝ

Luděk ŠULDAIII. místo
III. místo
Luděk ŠULDA


LIGHTCONTACT Muži -74kg
4 na startu
Tomáš LAUBEII. místo
II. místo
10 bodů
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora
Jan SOUKUP
IV. místo
Jan SOUKUP



LIGHTCONTACT Muži -79kg
4 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim


LIGHTCONTACT Ženy -60kg
4 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Taťána JURČIČKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Anna GABRIELOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Anna GABRIELOVÁ
TIGER GYM
Tereza KRÁLOVÁ
IV. místo
Tereza KRÁLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's


LIGHTCONTACT Veteráni +80kg
2 na startu
Aleš DOLANSKÝI. místo
I. místo
Aleš DOLANSKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Vladimír DUBII. místo
II. místo
Vladimír DUB
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
4 na startu
Dominik PROCHÁZKAI. místo
I. místo
20 bodů
Dominik PROCHÁZKA
TCB GYM
Jakub VETEŠNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Filip LAGRONIII. místo
III. místo
5 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Miroslav GOMBÁR
IV. místo
Miroslav GOMBÁR
KBK Fox Ústí nad Labem


KICK LIGHT Starší žáci -52kg
4 na startu
Filip BLAŽEKI. místo
I. místo
20 bodů
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Mahammad JAFAR
IV. místo
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice


KICK LIGHT Starší žáci -57kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Adam STRÁNÍKII. místo
II. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
2 na startu
František LAGRONI. místo
I. místo
5 bodů
František LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Josef ŠPORCLII. místo
II. místo
Josef ŠPORCL
SK Kick-box RED FIST

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
2 na startu
Josef ŠPORCLI. místo
I. místo
5 bodů
Josef ŠPORCL
SK Kick-box RED FIST
Filip TRAGERII. místo
II. místo
Filip TRAGER
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -50kg
3 na startu
Adéla ŽENATÁII. místo
II. místo
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Lukáš ZEMANII. místo
II. místo
Lukáš ZEMAN
Hakim Gym Kladno

KICK LIGHT Juniorky -55kg
3 na startu
Kristýna HROMÁTKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Kristýna HROMÁTKOVÁ
Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Johanka ZEŤOVÁIII. místo
III. místo
Johanka ZEŤOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Muži -57kg
2 na startu
Duy-Thai NGUYENI. místo
I. místo
5 bodů
Duy-Thai NGUYEN
TCB GYM
Jan MAREŠII. místo
II. místo
Jan MAREŠ
TCB GYM

KICK LIGHT Muži -69kg
3 na startu
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
10 bodů
Mário PODLUŽANSKÝ

Luděk ŠULDAIII. místo
III. místo
Luděk ŠULDA


KICK LIGHT Muži -74kg
5 na startu
Lukáš JINDRAIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukáš JINDRA
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Jan SOUKUP
IV. místo
Jan SOUKUP



KICK LIGHT Muži -79kg
5 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Marek PANSKÝ
IV. místo
Marek PANSKÝ
SKP RAPID PLZEŇ z.s.


KICK LIGHT Muži -84kg
4 na startu
Pavel MÜLLERI. místo
I. místo
20 bodů
Pavel MÜLLER
TCB GYM
Martin RŮŽIČKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin RŮŽIČKA
KK Kosagym Praha
Radovan POLÁČEK
IV. místo
Radovan POLÁČEK
Schejbal's Gym Lovosice


KICK LIGHT Muži -89kg
3 na startu
Radovan POLÁČEKII. místo
II. místo
Radovan POLÁČEK
Schejbal's Gym Lovosice
David DAVÍDEKIII. místo
III. místo
David DAVÍDEK
TCB GYM

KICK LIGHT Ženy -60kg
3 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Taťána JURČIČKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Tereza KRÁLOVÁIII. místo
III. místo
Tereza KRÁLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's