Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMezinárodní MČR K-1
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Junioři -60kg
10 na startu
Michal KOVÁČI. místo
I. místo
40 bodů
Michal KOVÁČ
Firegym BB
Artur JANUŠKAII. místo
II. místo
20 bodů
Artur JANUŠKA
Lithuanian kickboxing federation
Daniel KOPECIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel KOPEC
Fighting club Ostrava
Jakub MOULISIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub MOULIS
SK Atom Fighters Plzeň


K-1 Junioři -63,5kg
5 na startu
Mateusz BIALECKII. místo
I. místo
20 bodů
Mateusz BIALECKI
Smok Toruń
Filip HUČÍNII. místo
II. místo
10 bodů
Filip HUČÍN
SK Mudroch Team
Damian NOWAKOWSKIIII. místo
III. místo
Damian NOWAKOWSKI
Arrachion Mrągowo
Jiří MAŠEKIII. místo
III. místo
Jiří MAŠEK
Pankration gym z.s.


K-1 Junioři -67kg
2 na startu
Lukas JABLONSKASI. místo
I. místo
5 bodů
Lukas JABLONSKAS
Lithuanian kickboxing federation
Krzysztof KOLODZIEJCZYKII. místo
II. místo
Krzysztof KOLODZIEJCZYK
Arrachion Mrągowo

K-1 Junioři -71kg
6 na startu
Adam GIELATAII. místo
II. místo
10 bodů
Adam GIELATA
Puncher Wrocław
Krystiann WASILEWSKIIIII. místo
III. místo
Krystiann WASILEWSKII
UKS GEDEON PLOCK
Tadeáš RŮŽIČKAIII. místo
III. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
Lanna Gym


K-1 Junioři -75kg
8 na startu
Filip ADAMIOKI. místo
I. místo
40 bodů
Filip ADAMIOK
Puncher Wrocław
Kryštof MAREŠII. místo
II. místo
20 bodů
Kryštof MAREŠ
Lanna Gym
Roman KOKIZAIII. místo
III. místo
5 bodů
Roman KOKIZA
Dragons Den Warszawa
Kamil POPOWSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Kamil POPOWSKI
ŻKSW Lee Gym Żary


K-1 Junioři -81kg
2 na startu
David DUBSKÝI. místo
I. místo
5 bodů
David DUBSKÝ
REDNECKS Gym z.s.
Jakub WĘCEKII. místo
II. místo
Jakub WĘCEK
Arrachion Mrągowo

K-1 Junioři -91kg
2 na startu
Jakub JASKULAI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub JASKULA
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
Mikol VŽESINSKIJII. místo
II. místo
Mikol VŽESINSKIJ
Lithuanian kickboxing federation

K-1 Juniorky -56kg
2 na startu
Ewa PIETRZYKOWSKAI. místo
I. místo
5 bodů
Ewa PIETRZYKOWSKA
Palestra Warszawa
Gabriela ČEJKOVÁII. místo
II. místo
Gabriela ČEJKOVÁ
Kickboxing Baník Most

K-1 Juniorky -60kg
2 na startu
Tereza DVOŘÁKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Tereza DVOŘÁKOVÁ
Hakim Gym Kladno
Tereza MEISLOVÁII. místo
II. místo
Tereza MEISLOVÁ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Juniorky +70kg
2 na startu
Martina KUCHAŘOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Martina KUCHAŘOVÁ
BONUS GYM z.s.
Zuzanna MATUSIEWICZII. místo
II. místo
Zuzanna MATUSIEWICZ
ŻKSW Lee Gym Żary

K-1 Muži -60kg
11 na startu
Pawel STEPNIEWSKII. místo
I. místo
40 bodů
Pawel STEPNIEWSKI
Palestra Warszawa
Dawid WYSOKIŃSKIII. místo
II. místo
20 bodů
Dawid WYSOKIŃSKI
UKS GEDEON PLOCK
Marcin HEJOSZIII. místo
III. místo
5 bodů
Marcin HEJOSZ
Koniński Klub K1
Arkadiusz DROHOMIRECKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Arkadiusz DROHOMIRECKI
Puncher Wrocław


K-1 Muži -63,5kg
10 na startu
Jan LODZIKI. místo
I. místo
40 bodů
Jan LODZIK
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
Krzysztof OLSZEWSKIII. místo
II. místo
20 bodů
Krzysztof OLSZEWSKI
Palestra Warszawa
Tomasz RODAKIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomasz RODAK
ŻKSW Lee Gym Żary
Rafal NIESTRZĘBAIII. místo
III. místo
5 bodů
Rafal NIESTRZĘBA
Puncher Wrocław


K-1 Muži -67kg
12 na startu
Jakub KRASUSKII. místo
I. místo
40 bodů
Jakub KRASUSKI
Palestra Warszawa
Adrian AHMADII. místo
II. místo
20 bodů
Adrian AHMAD
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
Pawel NOWAKOWSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Pawel NOWAKOWSKI
Palestra Warszawa
Ladislav KRIŠTŮFEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Ladislav KRIŠTŮFEK
Lanna Gym


K-1 Muži -71kg
17 na startu
Michal KRČMÁŘI. místo
I. místo
80 bodů
Michal KRČMÁŘ
Lanna Gym
Bc. Gor HARUTJUNJANII. místo
II. místo
40 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
TOLJA GYM
Piotr WOŹNICKIIII. místo
III. místo
10 bodů
Piotr WOŹNICKI
UKS GEDEON PLOCK
Piotr TRZESNIEWSKI-TRYCIII. místo
III. místo
10 bodů
Piotr TRZESNIEWSKI-TRYC
Palestra Warszawa


K-1 Muži -75kg
7 na startu
Daniel KOLASINSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel KOLASINSKI
Palestra Warszawa
Anatoli HUNANYANIII. místo
III. místo
Anatoli HUNANYAN
Hanuman Gym Praha
Jakub HOSTINSKÝIII. místo
III. místo
Jakub HOSTINSKÝ
SK Atom Fighters Plzeň


K-1 Muži -81kg
14 na startu
Tomasz KOWALSKII. místo
I. místo
40 bodů
Tomasz KOWALSKI
Palestra Warszawa
Marek BARTLII. místo
II. místo
20 bodů
Marek BARTL
KBC Přerov
Michal TOMKOIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal TOMKO
Firegym BB
Lukasz RAMBALSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukasz RAMBALSKI
Hunter Gym


K-1 Muži -86kg
13 na startu
Dawid KASPERSKII. místo
I. místo
40 bodů
Dawid KASPERSKI
Puncher Wrocław
Bogdan MOROZII. místo
II. místo
20 bodů
Bogdan MOROZ
Fight Club Pitbull
Jakub MALCZEWSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub MALCZEWSKI
Copacabana Warszawa
Michal LUPÍNEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice


K-1 Muži -91kg
5 na startu
Petr KAREŠI. místo
I. místo
20 bodů
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Radim KUŠNIRAKIII. místo
III. místo
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
Ondřej SRUBEKIII. místo
III. místo
Ondřej SRUBEK
KBC Přerov


K-1 Muži +91kg
7 na startu
Georgij FIBICHI. místo
I. místo
20 bodů
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
Marcin SZREDERII. místo
II. místo
10 bodů
Marcin SZREDER
Palestra Warszawa
Marian TŮMAIII. místo
III. místo
Marian TŮMA
Berka Fight centrum z.s.
Mykola GOLOVATIUKIII. místo
III. místo
Mykola GOLOVATIUK
Fight Club Pitbull


K-1 Ženy -56kg
7 na startu
Nikol GRUBEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikol GRUBEROVÁ
SK Atom Fighters Plzeň
Petra ČÁSTKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Petra ČÁSTKOVÁ
Hanuman Gym Praha
Anna ZACHARIASZIII. místo
III. místo
Anna ZACHARIASZ
Target Niepołomice Muaythai
Zuzana GÁBOVÁIII. místo
III. místo
Zuzana GÁBOVÁ
ŠKP Policajná Škola Košice


K-1 Ženy -60kg
3 na startu
Lucie MUDROCHOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Lucie MUDROCHOVÁ
SK Mudroch Team
Agata WARZYBOKII. místo
II. místo
5 bodů
Agata WARZYBOK
Palestra Warszawa
Eliška PELECHOVÁIII. místo
III. místo
Eliška PELECHOVÁ
Gladiators Gym České Budějovice

K-1 Ženy -65kg
5 na startu
Anna HOMOLKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Anna HOMOLKOVÁ
SKS Arena Kladno
Joanna ŚWIATKIEWICZII. místo
II. místo
10 bodů
Joanna ŚWIATKIEWICZ
ŻKSW Lee Gym Żary
Denisa ONDERKOVÁIII. místo
III. místo
Denisa ONDERKOVÁ
HAMR GYM Ostrava
Aleksandra PIASECKAIII. místo
III. místo
Aleksandra PIASECKA
Hunter Gym


K-1 Ženy -70kg
3 na startu
Kateřina NETOLICKÁI. místo
I. místo
10 bodů
Kateřina NETOLICKÁ
Kickboxing Baník Most
Radka DOROVOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Radka DOROVOVÁ
ŠKP Policajná Škola Košice
Barbora VLNAŘOVÁIII. místo
III. místo
Barbora VLNAŘOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň