Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuDen Rváčů
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - LOW KICK Ženy -55kg
Klára STRNADOVÁVítěz
Vítěz
Klára STRNADOVÁ
Millenium Gym o.s.
Lukáš ZEMAN
Poražený
Lukáš ZEMAN
Hakim Gym Kladno

Zápas č. 2 - K-1 Ženy -70kg
Kateřina TACLOVÁVítěz
Vítěz
Kateřina TACLOVÁ
Pankration gym z.s.
Pachmanová Milada
Poražený
Pachmanová Milada
Hakim Gym Kladno

Zápas č. 3 - K-1 Muži -60kg
Šimon PROCHÁZKAVítěz
Vítěz
Šimon PROCHÁZKA
Tiger club Zlín,spolek
Jiří BENÍŠEK
Poražený
Jiří BENÍŠEK
Narama Klatovy

Zápas č. 4 - K-1 Muži -63,5kg
Jakub LAJBLVítěz
Vítěz
Jakub LAJBL
SK Mudroch Team
Martin ŠÍMA
Poražený
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 5 - K-1 Muži -63,5kg
Lukáš MISTRVítěz
Vítěz
Lukáš MISTR
SK Mudroch Team

Zápas č. 6 - K-1 Muži -71kg
Mada AlexandruVítěz
Vítěz
Mada Alexandru
Ares boxing club
Vidner Miroslav
Poražený
Vidner Miroslav
Kakutogi academy

Zápas č. 7 - K-1 Muži -71kg
Kynl MichalVítěz
Vítěz
Kynl Michal
SK Atom Fighters Plzeň
Moravec Čeněk
Poražený
Moravec Čeněk
Kakutogi academy

Zápas č. 8 - K-1 Muži -71kg
Robert HÁJEKVítěz
Vítěz
Robert HÁJEK
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Slavicek Pavel
Poražený
Slavicek Pavel
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 9 - K-1 Muži -71kg
Michal KREJČÍVítěz
Vítěz
Michal KREJČÍ
Pankration gym z.s.
Josef NEMEC
Poražený
Josef NEMEC


Zápas č. 10 - THAIBOXING Muži -71kg
Jakub OHNŮTVítěz
Vítěz
Jakub OHNŮT
SK Atom Fighters Plzeň
Zeman Lukáš
Poražený
Zeman Lukáš
Hakim Gym Kladno

Zápas č. 11 - K-1 Muži -81kg
Ondřej ŽÍTEKVítěz
Vítěz
Ondřej ŽÍTEK
SK Atom Fighters Plzeň
David KAVALE
Poražený
David KAVALE


Zápas č. 12 - K-1 Muži -81kg
David PAVLOVIČVítěz
Vítěz
David PAVLOVIČ
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Zdeněk MOTEJLEK
Poražený
Zdeněk MOTEJLEK
Pankration gym z.s.

Zápas č. 13 - K-1 Muži -86kg
Marek VRBAVítěz
Vítěz
Marek VRBA
SK Atom Fighters Plzeň
Beznoska Jaroslav
Poražený
Beznoska Jaroslav
Hakim Gym Kladno

Zápas č. 14 - K-1 Muži +91kg
Michal MUDRYVítěz
Vítěz
Michal MUDRY
SK Atom Fighters Plzeň
Novotý Martin
Poražený
Novotý Martin
Narama Klatovy

Zápas č. 15 - K-1 Muži +91kg
Plešinec PavelVítěz
Vítěz
Plešinec Pavel
SK Atom Fighters Plzeň
Marcel ORAVEC
Poražený
Marcel ORAVEC
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži +91kg
Antonín PYTLÍK
Poražený
Antonín PYTLÍK
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 17 - BOX Muži -75kg
Strnadek DavidVítěz
Vítěz
Strnadek David
BC Star Plzeň
Jan PÁDECKÝ
Poražený
Jan PÁDECKÝ
Millenium Gym o.s.