Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 3. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Děti - přípravka
4 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Adam VÁLEKII. místo
II. místo
Adam VÁLEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Linda ŠAFÁŘOVÁIII. místo
III. místo
Linda ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jan FOREJT
IV. místo
Jan FOREJT
FIGHTER'S GYM PRAHA


POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu
Jan FOREJTII. místo
II. místo
Jan FOREJT
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
2 na startu
Jan HULPACHI. místo
I. místo
5 bodů
Jan HULPACH
FIGHTER'S GYM PRAHA
Štěpán RICHTERII. místo
II. místo
Štěpán RICHTER
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Martin TASUTIJII. místo
II. místo
Martin TASUTIJ
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -28kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Linda ŠAFÁŘOVÁII. místo
II. místo
Linda ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Olga MICHALOVÁII. místo
II. místo
Olga MICHALOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
3 na startu
Roman BAZJUKIII. místo
III. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
3 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
10 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Daniel JELISEJEVII. místo
II. místo
5 bodů
Daniel JELISEJEV
KBK Fox Ústí nad Labem
Martin ČERNÝIII. místo
III. místo
Martin ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
2 na startu
Martin TASUTIJI. místo
I. místo
5 bodů
Martin TASUTIJ
SKS Arena Kladno
Václav KOVÁŘÍKII. místo
II. místo
Václav KOVÁŘÍK
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Miroslav GOMBÁRII. místo
II. místo
Miroslav GOMBÁR
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Tomáš JONIIII. místo
III. místo
Tomáš JONI
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
2 na startu
Linda ŠAFÁŘOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Linda ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Barbora ZDEŇKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZDEŇKOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kateřina MATĚJKOVÁII. místo
II. místo
Kateřina MATĚJKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Ondřej PUCII. místo
II. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
2 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Marian JONIII. místo
II. místo
Marian JONI
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
2 na startu
Dominik POPELKAI. místo
I. místo
5 bodů
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary
Ondřej MATĚJKAII. místo
II. místo
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
2 na startu
Filip NĚMEČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Filip NĚMEČEK
SKS Arena Kladno
Ondřej SKÁLAII. místo
II. místo
Ondřej SKÁLA
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
3 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Karolína ZDICHOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Karolína ZDICHOVÁ
SKS Arena Kladno
Kristýna LAGRONOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna LAGRONOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -70kg
3 na startu
Karolína ZDICHOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Karolína ZDICHOVÁ
SKS Arena Kladno
Karolína STUPKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Karolína STUPKOVÁ
SKS Arena Kladno
Kristýna LAGRONOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna LAGRONOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci +47kg
2 na startu
Filip LAGRONII. místo
II. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -52kg
2 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
5 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Daniel ZDENĚKII. místo
II. místo
Daniel ZDENĚK
SK Atom Fighters Plzeň

KICK LIGHT Junioři -69kg
2 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
5 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Dominik POPELKAII. místo
II. místo
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary

KICK LIGHT Juniorky -65kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Karolína ZDICHOVÁII. místo
II. místo
Karolína ZDICHOVÁ
SKS Arena Kladno