Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČREKOBENA LIGA 2014 (6. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - THAIBOXING Junioři 'D' -71kg
Tomáš POLÁK
Poražený
Tomáš POLÁK
SK Aries gym

Zápas č. 2 - K-1 Junioři 'D' -71kg
Marek KYSELÁKVítěz
Vítěz
2 body
Marek KYSELÁK
KBC Přerov
Petr HAISER
Poražený
Petr HAISER
REDNECKS Gym z.s.

Zápas č. 3 - K-1 Junioři 'D' -71kg
Erik IŠTÁNEKVítěz
Vítěz
2 body
Erik IŠTÁNEK
KBC Přerov
David DUBSKÝ
Poražený
David DUBSKÝ
REDNECKS Gym z.s.

Zápas č. 4 - K-1 Muži 'D' -63,5kg
Jaroslav ŠLENKRTVítěz
Vítěz
2 body
Jaroslav ŠLENKRT
RÁHULA MUAY THAI
Tomáš BERNÁTEK
Poražený
Tomáš BERNÁTEK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

Zápas č. 5 - K-1 Muži 'D' -71kg
Michael DRDLAVítěz
Vítěz
2 body
Michael DRDLA
BONUS GYM z.s.
František ROSÍK
Poražený
František ROSÍK
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 6 - K-1 Muži 'D' -71kg
Robert BERNÁŠEK
Poražený
Robert BERNÁŠEK
RÁHULA MUAY THAI

Zápas č. 7 - K-1 Muži 'D' -81kg
Petr POSPÍŠILVítěz
Vítěz
2 body
Petr POSPÍŠIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Martin ČEPELA
Poražený
Martin ČEPELA
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'D' +91kg
Roman HALÍKVítěz
Vítěz
2 body
Roman HALÍK
Hamr gym
Mgr. Michal NEKVAPIL
Poražený
Mgr. Michal NEKVAPIL
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'C' -75kg
Petr KUČERKAVítěz
Vítěz
4 body
Petr KUČERKA
REDNECKS Gym z.s.
Ivan MOUDŘÍK
Poražený
Ivan MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'C' -81kg
Václav HOLOTAVítěz
Vítěz
8 bodů
Václav HOLOTA
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Ivan VYSLOUŽIL
Poražený
Ivan VYSLOUŽIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'C' -81kg
Jiří URBANVítěz
Vítěz
4 body
Jiří URBAN
SK Aries gym
Michal HABRYCH
Poražený
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'C' -86kg
Jan SLAVÍČEKVítěz
Vítěz
4 body
Jan SLAVÍČEK
SKP Moravan Prostějov
Milan LIM
Poražený
Milan LIM
SK Mudroch Team

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'C' -63,5kg
Lukáš MISTRVítěz
Vítěz
4 body
Lukáš MISTR
SK Mudroch Team
Michal SERBA
Poražený
Michal SERBA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'C' -71kg
Jaroslav BLAŤÁK
Poražený
Jaroslav BLAŤÁK
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'B' -60kg
Šimon PROCHÁZKAVítěz
Vítěz
12 bodů
Šimon PROCHÁZKA
Tiger club Zlín,spolek
Adam NOVÁK
Poražený
Adam NOVÁK
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'A' -75kg
Adam HUBOCKÝVítěz
Vítěz
8 bodů
Adam HUBOCKÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
David FINSTERLE
Poražený
David FINSTERLE
Tiger club Zlín,spolek

Zápas č. 17 - THAIBOXING Muži 'C' -71kg
Ondřej HÜBSCH
Poražený
Ondřej HÜBSCH
RÁHULA MUAY THAI

Zápas č. 18 - THAIBOXING Muži 'A' -75kg
Tomáš BERANVítěz
Vítěz
8 bodů
Tomáš BERAN
SK Aries gym
František LOŠŤÁK
Poražený
František LOŠŤÁK
KBC Přerov