Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČREKOBENA LIGA 2014 (3. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Junioři 'D' -63,5kg
Jiří VORÁČVítěz
Vítěz
2 body
Jiří VORÁČ
SK Sokol Staňkov
Jan POLESNÝ
Poražený
Jan POLESNÝ
Karate klub Karlovy Vary

Zápas č. 2 - K-1 Starší žáci 'C' -63kg
Jiří MAŠEKVítěz
Vítěz
4 body
Jiří MAŠEK
Pankration gym z.s.
Tomáš BARTOŠ
Poražený
Tomáš BARTOŠ
Tiger club Zlín,spolek

Zápas č. 3 - K-1 Muži 'D' -71kg
Vlastimil HRDLIČKA
Poražený
Vlastimil HRDLIČKA
HAMMERS GYM z.s.

Zápas č. 4 - K-1 Muži 'B' -60kg
Šimon PROCHÁZKAVítěz
Vítěz
6 bodů
Šimon PROCHÁZKA
Tiger club Zlín,spolek
Matěj SKALICKÝ
Poražený
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.

Zápas č. 5 - K-1 Junioři 'D' -71kg
Jan POSPÍŠIL
Poražený
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 6 - K-1 Muži 'D' -71kg
Zdeněk VÍTVítěz
Vítěz
2 body
Zdeněk VÍT
Pankration gym z.s.
Michael DRDLA
Poražený
Michael DRDLA
BONUS GYM z.s.

Zápas č. 7 - THAIBOXING Muži 'A' -81kg
Jan GREISIGERVítěz
Vítěz
8 bodů
Jan GREISIGER
G-Titán Žatec
Libor STANÍK
Poražený
Libor STANÍK
TCB GYM

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'B' -75kg
Marek KAISRVítěz
Vítěz
6 bodů
Marek KAISR
Millenium Gym o.s.
Patrik DAVID
Poražený
Patrik DAVID
Pankration gym z.s.

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'D' -81kg
Tomáš POBUCKÝVítěz
Vítěz
2 body
Tomáš POBUCKÝ
BONUS GYM z.s.
Petr ŠTURC
Poražený
Petr ŠTURC
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'D' -81kg
Antonín TÉMAVítěz
Vítěz
4 body
Antonín TÉMA
Karate klub Karlovy Vary
Radek NOVOTNÝ
Poražený
Radek NOVOTNÝ
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'D' -81kg
David KAVALEVítěz
Vítěz
4 body
David KAVALE
Joker
Marek DOLEJŠ
Poražený
Marek DOLEJŠ
TIGERS GYM

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'D' -81kg
František BASLVítěz
Vítěz
2 body
František BASL
CHB GYM - Slavkov u Brna
Milan MELKA
Poražený
Milan MELKA
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'C' -81kg
Michal HABRYCHVítěz
Vítěz
4 body
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Lukáš LOSKOT
Poražený
Lukáš LOSKOT
SKS Arena Kladno

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'D' -81kg
Jaroslav ŠEMROVítěz
Vítěz
4 body
Jaroslav ŠEMRO
CHB GYM - Slavkov u Brna
Tomáš KOSÍŘ
Poražený
Tomáš KOSÍŘ
Karate klub Karlovy Vary

Zápas č. 15 - K-1 Ženy 'D' -52kg
Klára STRNADOVÁVítěz
Vítěz
2 body
Klára STRNADOVÁ
Millenium Gym o.s.
Pavla JEHLÍKOVÁ
Poražený
Pavla JEHLÍKOVÁ
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 16 - K-1 Ženy 'D' -65kg
Kateřina NETOLICKÁVítěz
Vítěz
2 body
Kateřina NETOLICKÁ
Kickboxing Baník Most
Barbora VLNAŘOVÁ
Poražený
Barbora VLNAŘOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

Zápas č. 17 - K-1 Starší žáci 'D' -52kg
Luboš VANKAVítěz
Vítěz
4 body
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Lukáš KOLERT
Poražený
Lukáš KOLERT
G-Titán Žatec

Zápas č. 18 - LOW KICK Muži 'D' -63,5kg
Jiří VORÁČVítěz
Vítěz
Jiří VORÁČ
SK Sokol Staňkov

Zápas č. 19 - LOW KICK Ženy 'D' -60kg
Nikola HAMMEROVÁVítěz
Vítěz
4 body
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Klára KOUSALOVÁ
Poražený
Klára KOUSALOVÁ
Iron Fighters, z.s.

Zápas č. 20 - K-1 Muži 'B' -86kg
Petr MACHÁČEK
Poražený
Petr MACHÁČEK
CHB GYM - Slavkov u Brna

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Dan ZÁMEČNÍKVítěz
Vítěz
6 bodů
Dan ZÁMEČNÍK
CHB GYM - Slavkov u Brna
Martin ŠÍMA
Poražený
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 22 - K-1 Muži 'C' -91kg
Martin ŠULIKVítěz
Vítěz
4 body
Martin ŠULIK
TCB GYM
Petr BASL
Poražený
Petr BASL
CHB GYM - Slavkov u Brna

Zápas č. 23 - K-1 Muži 'A' -91kg
Lukáš SKIRCAVítěz
Vítěz
16 bodů
Lukáš SKIRCA
Sersen's TEAM Chomutov
Stanislav GODLA
Poražený
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 24 - K-1 Muži 'D' +91kg
Kryštof KUBÁTVítěz
Vítěz
4 body
Kryštof KUBÁT
Millenium Gym o.s.
Petr KOTMEL
Poražený
Petr KOTMEL
Sersen's TEAM Chomutov

Zápas č. 25 - THAIBOXING Muži 'C' -71kg