Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČREKOBENA LIGA 2014 (1. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Starší žáci 'D' -52kg
Antonín NYGRÍNVítěz
Vítěz
4 body
Antonín NYGRÍN
Berka Fight centrum z.s.
Filip BLAŽEK
Poražený
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice

Zápas č. 2 - K-1 Starší žáci 'D' +69kg
Antonín VACULA
Poražený
Antonín VACULA
Fighting club Uherský Brod

Zápas č. 3 - K-1 Muži 'D' -60kg
Karel POKORNÝ
Poražený
Karel POKORNÝ
Fight club Říčany

Zápas č. 4 - K-1 Muži 'D' -67kg
Aleš HOLEČEK
Poražený
Aleš HOLEČEK
SK Mudroch Team

Zápas č. 5 - K-1 Muži 'D' -71kg
Jaroslav BLAŤÁK
Poražený
Jaroslav BLAŤÁK
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 6 - K-1 Muži 'D' -71kg
František VOKÁLVítěz
Vítěz
2 body
František VOKÁL
Fight club Říčany
Jan CILA
Poražený
Jan CILA
MUAY THAI BULDOZER

Zápas č. 7 - K-1 Muži 'D' -75kg
Steve VONDRISVítěz
Vítěz
4 body
Steve VONDRIS
MYSTERY GYM
František KOUBEK
Poražený
František KOUBEK
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'D' -75kg
Robert HÁJEKVítěz
Vítěz
4 body
Robert HÁJEK
MYSTERY GYM
František HORVÁTH
Poražený
František HORVÁTH
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'D' -75kg
Ivan MOUDŘÍKVítěz
Vítěz
4 body
Ivan MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.
Lukáš JINDRA
Poražený
Lukáš JINDRA
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'D' -75kg
Filip NECHVÁTALVítěz
Vítěz
2 body
Filip NECHVÁTAL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Jan FIŠER
Poražený
Jan FIŠER
LLamaro Martial Arts Club o.s.

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'D' -81kg
Jiří URBANVítěz
Vítěz
2 body
Jiří URBAN
SK Aries gym
Petr POSPÍŠIL
Poražený
Petr POSPÍŠIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'D' -81kg
Michal HABRYCHVítěz
Vítěz
4 body
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'D' -86kg
Jaroslav KAPRAS
Poražený
Jaroslav KAPRAS
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'D' -91kg
Martin ŠULIKVítěz
Vítěz
2 body
Martin ŠULIK
TCB GYM
Ondřej KRYNDLER
Poražený
Ondřej KRYNDLER
Sersen's TEAM Chomutov

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'D' +91kg
Petr KOTMEL
Poražený
Petr KOTMEL
Sersen's TEAM Chomutov

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'D' +91kg
Marcel ORAVECVítěz
Vítěz
4 body
Marcel ORAVEC
Millenium Gym o.s.
Fabrizio VILHELM
Poražený
Fabrizio VILHELM
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'C' -63,5kg
Martin ŠÍMAVítěz
Vítěz
8 bodů
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.
Jiří HLAVA
Poražený
Jiří HLAVA
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'C' -86kg
Tomáš ONDERKAVítěz
Vítěz
8 bodů
Tomáš ONDERKA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'A' -60kg
Sebastian BYTYQIVítěz
Vítěz
8 bodů
Sebastian BYTYQI
SK Aries gym
Robert SZIRTI
Poražený
Robert SZIRTI
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 20 - THAIBOXING Starší žáci 'D' -52kg
Antonín NYGRÍN
Poražený
Antonín NYGRÍN
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 21 - THAIBOXING Muži 'C' -71kg
Michal VRÁNA
Poražený
Michal VRÁNA
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 22 - THAIBOXING Muži 'A' -86kg
Daniel VEIDENTHALERVítěz
Vítěz
8 bodů
Daniel VEIDENTHALER
Lanna Gym
David KOUTNÝ
Poražený
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 23 - K-1 Muži 'D' +91kg
Jiří ZATLOUKALVítěz
Vítěz
2 body
Jiří ZATLOUKAL
BONUS GYM z.s.
Marcel ORAVEC
Poražený
Marcel ORAVEC
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 24 - K-1 Junioři 'D' -75kg
Viktor HŘEBAČKA
Poražený
Viktor HŘEBAČKA
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.