Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůWAKO World Cup
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
7 na startu
Petr ZICHIII. místo
III. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
5 na startu
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
4 na startu
Annette SMOLOVÁIII. místo
III. místo
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
7 na startu
Petr ZICHIII. místo
III. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
9 na startu
Luboš VANKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
6 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
2 na startu
Aleš MARTÍNEKII. místo
II. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
7 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁIII. místo
III. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -65kg
2 na startu
Monika HÁJKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Monika HÁJKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

KICK LIGHT Mladší žáci -28kg
5 na startu

KICK LIGHT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
7 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
4 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

KICK LIGHT Junioři -84kg
4 na startu
Aleš MARTÍNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Ženy -60kg
3 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Ženy -60kg
2 na startu

LOW KICK Starší junioři -71kg
4 na startu

K-1 Muži -60kg
7 na startu
René BLAŽEJOVSKÝIII. místo
III. místo
René BLAŽEJOVSKÝ
Macak's GYM Pardubice

K-1 Muži -91kg
5 na startu
Petr KAREŠIII. místo
III. místo
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Muži +91kg
5 na startu
David VINŠIII. místo
III. místo
David VINŠ
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Ženy -56kg
7 na startu

K-1 Mladší junioři -71kg
6 na startu
Ondřej SLUNEČKOIII. místo
III. místo
Ondřej SLUNEČKO
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Mladší junioři +81kg
2 na startu

K-1 Starší junioři -63,5kg
4 na startu
Jakub KROFTAII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice