Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuVýběrové soustředění do reprezentace - PF, LC, KL
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEREPORTÁŽE
Martin ZAVORAL
Martin ZAVORAL
25. června 2013
Ve dnech 7. – 9. června 2013 se konalo v Praze ve Studiu Fighter’s na Strahově výběrové soustředění do reprezentace, na které byli pozváni závodníci všech věkových kategorií v polokontaktních disciplínách, kteří dosáhli nejlepších výsledků jak na tuzemských tak i zahraničních turnajích. Pod mým vedením za asistence Vítka Masopusta z Schejbal’s Gymu Lovosice jsme v neděli na závěr soustředění stanovili konečnou reprezentaci pro rok 2013.

Ti co nebyli vybráni, nemusí věšet hlavu, neboť nejen pro ně připravujeme další vzdělávací semináře, které jim pomohou k získání dalších zkušeností a bližší pozici k národnímu týmu. Na příští rok v kalendáři zase budou i výjezdy na světové poháry, kdy účast na těchto turnajích pro zájemce do reprezentace je velmi důležitá, neboť je třeba si uvědomit, že tyto zkušenosti nás posouvají jak po technické tak i po taktické úrovni dál.

Důležitou informací je, že i přes prázdniny se s vybranými reprezentanty budeme vídat a to každý čtvrtek 17:00 – 19:00 na trénincích points fightingu a každou neděli 15:00 – 17:00 všech polokontaktních disciplín. Celou přípravu reprezentace zakončíme čtyřdenním společným soustředěním na konci srpna před odjezdem na MEJ do Polska.