Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůSlovak open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
10 na startu

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
9 na startu
Lukáš SVRČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -69kg
14 na startu
Michal NĚMEČEKII. místo
II. místo
20 bodů
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -84kg
6 na startu

POINTS FIGHTING Muži -89kg
4 na startu

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
4 na startu
Annette SMOLOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
8 na startu
Václav ČERNÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Václav ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
11 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
40 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
3 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAIII. místo
III. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
4 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
2 na startu
Taťána JURČIČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Andrea FARSKÁII. místo
II. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Muži -74kg
3 na startu
Jan FIŠERII. místo
II. místo
Jan FIŠER
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -70kg
3 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
4 na startu
Sebastian BYTYQII. místo
I. místo
20 bodů
Sebastian BYTYQI
SK Aries gym

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
2 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
5 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Martin Zavoral Team Fighter's

KICK LIGHT Starší žákyně -50kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Taťána JURČIČKOVÁII. místo
II. místo
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
2 na startu
Taťána JURČIČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Andrea FARSKÁII. místo
II. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Junioři -79kg
3 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
10 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Juniorky -60kg
7 na startu
Tereza MEISLOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Tereza MEISLOVÁ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Muži -84kg
4 na startu
Michal ADÁMEKII. místo
II. místo
10 bodů
Michal ADÁMEK
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Muži +94kg
6 na startu
Petr KAREŠI. místo
I. místo
20 bodů
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Ženy -70kg
3 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno

FULLCONTACT Junioři -60kg
5 na startu
Sebastian BYTYQIIII. místo
III. místo
Sebastian BYTYQI
SK Aries gym

FULLCONTACT Junioři -81kg
2 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
5 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Juniorky -50kg
2 na startu
Fabiána BYTYQII. místo
I. místo
5 bodů
Fabiána BYTYQI
SK Aries gym

FULLCONTACT Juniorky -56kg
2 na startu
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Tereza MEISLOVÁII. místo
II. místo
Tereza MEISLOVÁ
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Muži -60kg
6 na startu
Jaroslav KOZELKAIII. místo
III. místo
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Muži -75kg
5 na startu

FULLCONTACT Muži -86kg
2 na startu
Michal ADÁMEKII. místo
II. místo
Michal ADÁMEK
KBC Milda Team z.s.

K-1 Junioři -63,5kg
7 na startu
Jakub KROFTAI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice

K-1 Junioři -67kg
4 na startu
Martin TŮMAIII. místo
III. místo
Martin TŮMA
Lanna Gym

K-1 Junioři -81kg
2 na startu
Daniel VEIDENTHALERI. místo
I. místo
5 bodů
Daniel VEIDENTHALER
Lanna Gym

K-1 Juniorky -50kg
2 na startu
Fabiána BYTYQIII. místo
II. místo
Fabiána BYTYQI
SK Aries gym

K-1 Muži -60kg
4 na startu
René BLAŽEJOVSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
René BLAŽEJOVSKÝ
Macak's GYM Pardubice
Jaroslav KOZELKAIII. místo
III. místo
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.

K-1 Muži -67kg
6 na startu
Ladislav KRIŠTŮFEKI. místo
I. místo
20 bodů
Ladislav KRIŠTŮFEK
Lanna Gym
Luboš LESÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice

K-1 Muži -71kg
9 na startu
Michal MÁLEKII. místo
II. místo
20 bodů
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Vít KUBÍNIII. místo
III. místo
5 bodů
Vít KUBÍN
Lanna Gym

K-1 Muži -75kg
8 na startu

K-1 Muži -81kg
10 na startu
Pavel HENNRICHI. místo
I. místo
40 bodů
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Jan HOMOLKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno

K-1 Muži -91kg
3 na startu
Stanislav GODLAIII. místo
III. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži +91kg
3 na startu
Pavel VOJÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Ženy -56kg
8 na startu

K-1 Ženy -70kg
2 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno