Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSeminář s Martinem Zavoralem
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEREPORTÁŽE
Martin VIKTORIN
Martin VIKTORIN
15. května 2013
Rádi bychom touto cestou poděkovali Martinovi Zavoralovi za velmi profesionální přístup a vedení tohoto semináře zaměřeného na disciplínu Lightkontakt. Víme, že času není nikdy dost a naučit se vše v jeden den není možné, nicméně i přes to jsme zvládli probrat základy tréninku jako takového, techniky boje a samozřejmě sparing. Kdyby si každý odnesl z tohoto semináře jen 5 nebo 10%, tak věřte, že je to úspěch a další krok ke zlepšení!

Na tento nezapomenutelný zážitek a příjemně strávený sobotní den nejen já, ale i naši svěřenci rádi vzpomínáme a do dnešního dne mám spoustu pozitivních reakcí. Už nyní se těšíme na další seminář s Martinem Zavoralem. Doporučuji tento seminář všem, kteří chtějí v tomto sportu něco dokázat a to nejen začátečníkům, ale i pokročilým bojovníkům, protože se držím pořekadla, že „Vítězem není ten, kdo udělá nejlepší výkon, ale ten, kdo se nejvíce zlepší.“
Martin ZAVORAL
Martin ZAVORAL
15. května 2013
Seminář pod vedením státního trenéra v polokontaktních disciplínách Martina Zavorala se konal ve Vysokém Mýtě dne 11.5.2013 se zaměřením na disciplínu lightcontact .Zázemí pro tento seminář poskytl Martin Viktorin se svým klubem Falkon Kickbox Vysoké Mýto.

Touto cestou bych chtěl poděkovat za uskutečnění semináře, který jsem pořádal ve spolupráci s klubem Falkon Kickbox Vysoké Mýto s Martinem Viktorinem.
Byl jsem mile překvapen velkým zájmem s kterým jsem se setkal v místním klubu o tento seminář. Všichni byly sportovně naladěni a připraveni. Cílem bylo na semináři ukázat věci s kterými se setkáváme na světových turnajích , jak se na ně připravit , abychom dokázali držet krok se světem a ostatními státy, které v té to disciplíně neustále obsazují přední místa na mezinárodních turnajích.

Nejhlavnějším bodem pro mě jako pro státního trenéra, je zájem dalšího trenéra o rozvoj kickboxu jak v klubu Falcon kickbox, tak i u nás v celé republice. Je velká škoda že s takovýmto přístupem trenéra se setkávám velmi málo.

Tyto semináře jsou velmi důležité, nejen jako motivační složka,ale je dobré si občas připomenout i samotné základní techniky. Naučit se něco nového, zdokonalit se a získat na věc jiný úhel pohledu. Vidět projev i jiných sportovců, zjistit své nedostatky a sám dále pracovat na jejich odstranění.

Děkuji všem účastníkům za jejich přístup a budu se dál těšit na další seminář ve Falkon Kickbox Vysoké Mýto