Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSeminář PF, LC, KL
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEREPORTÁŽE
Martin ZAVORAL
Martin ZAVORAL
3. dubna 2013
Druhý vzdělávací seminář se konal 23.3.2013 na Strahově ve Studiu Fighter's pod mým vedení.

Pro závodníky pointfightingu jsem připravil: v první časti specifické cvičení na pohyb a na kryty při defenzivní časti v zápase. Zjistil jsem, že největším problémem našich závodníků je nedostatečný pohyb a špatná práce v obraně! Trénink jsem připravil na zlepšení bloků a přebírání útoků ve svůj prospěch!

V druhé části jsme zkoušeli vše praktikovat z první časti tréninku v řízeném sparingu! Zařadit prvky do stresových situací a jak je aplikovat v zápasech ve svůj prospěch!

Lightcontactový trénink v první časti byl sestaven pro jedinou specifickou věc a to jak prorážet útočníkovi kombinace, blokování a přebírání útoků! Největším problém pro naše závodníky jsou západní styly soupeřů, kde všichni v lightcontactu využívají přední nohu z pointfightingu a naši svěřenci s tím neumějí pracovat! Trénink byl přímo vedený proti útokům z přední nohy, a jakým způsobem svého soupeře překvapit a bodové získat převahu!

V druhé části jsme zkoušeli všechny aplikace z první časti tréninku zařadit do sparingu a jakým způsobem využívat pravidla ve svůj prospěch! Jaké jsou nejčastější problémy u našich závodníků a jak zlepšit strategii při coachingu!

Na další vzdělávací seminář Vás zvu do Vysokého Mýta dne 11.5. Více informací najdete na www.csfu.cz a nebo u pořadatele:

Martin Viktorin
Tel: +420 602 136 719
nám. Tyršovo č.p. 55
Vysoké Mýto-Město
566 01 Vysoké Mýto

Reprezentační trenér
Martin Zavoral