Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 4. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
2 na startu
Pavel HORVÁTII. místo
II. místo
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Petr ZICH
IV. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Nick VETEŠNÍKII. místo
II. místo
5 bodů
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Roman BAZJUKIII. místo
III. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
2 na startu
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Vitali BAZJUKII. místo
II. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
3 na startu
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
5 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Vitali BAZJUKIII. místo
III. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
4 na startu
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Vitali BAZJUK
IV. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Junioři -84kg
2 na startu
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Adam FUJDIAKII. místo
II. místo
Adam FUJDIAK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
2 na startu
Kryštof RUŽAI. místo
I. místo
5 bodů
Kryštof RUŽA
HAMMERS GYM z.s.
Kryštof VONDRÁČEKII. místo
II. místo
Kryštof VONDRÁČEK
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
4 na startu
Daniel SOKOLII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Tomáš PĚGŘIMIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomáš PĚGŘIM
Spolek SoRu gym Chrudim
Pavel HORVÁT
IV. místo
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Martin TASUTIJII. místo
II. místo
Martin TASUTIJ
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
3 na startu
Antonín LUPÍNEKIII. místo
III. místo
Antonín LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Nick VETEŠNÍKII. místo
II. místo
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
3 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
10 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Roman DROBEKII. místo
II. místo
5 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora
Adam STRÁNÍKIII. místo
III. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Patrik JANOUCHII. místo
II. místo
Patrik JANOUCH
Schejbal's Gym Lovosice
Zdeněk ŠKORPILIII. místo
III. místo
Zdeněk ŠKORPIL
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
4 na startu
Tomáš LAUBEI. místo
I. místo
20 bodů
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora
Ondřej ČECHII. místo
II. místo
10 bodů
Ondřej ČECH
KOBRA KLADNO
Vlastimil BÍLÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Vlastimil BÍLÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Zdeněk ŠKORPIL
IV. místo
Zdeněk ŠKORPIL
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -89kg
2 na startu
Viktor BERANII. místo
II. místo
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Junioři -94kg
2 na startu
Josef SKUSILII. místo
II. místo
Josef SKUSIL
SKS Arena Kladno

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Adam STRÁNÍKII. místo
II. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
4 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Petr JABLEČNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Petr JABLEČNÍK
Spolek SoRu gym Chrudim
Filip ZÍKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Filip ZÍKA
SKS Arena Kladno
Patrik JANOUCH
IV. místo
Patrik JANOUCH
Schejbal's Gym Lovosice


KICK LIGHT Junioři -94kg
2 na startu
Josef SKUSILII. místo
II. místo
Josef SKUSIL
SKS Arena Kladno