Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 1. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Bára JURÁŠOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Ondřej PUC
IV. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem


POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
5 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Ondřej PUCIII. místo
III. místo
5 bodů
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem


POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
3 na startu
Roman BAZJUKIII. místo
III. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
3 na startu
Nick VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
2 na startu
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Kevin PTÁČEKII. místo
II. místo
Kevin PTÁČEK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
3 na startu
Kevin PTÁČEKII. místo
II. místo
Kevin PTÁČEK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
3 na startu
Vitali BAZJUKIII. místo
III. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Juniorky -70kg
2 na startu
Annette SMOLOVÁII. místo
II. místo
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
5 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘI. místo
I. místo
20 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Martin ČERNÝII. místo
II. místo
10 bodů
Martin ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.
Kryštof RUŽAIII. místo
III. místo
5 bodů
Kryštof RUŽA
HAMMERS GYM z.s.
Matteo TUCCI
IV. místo
Matteo TUCCI
KBK Fox Ústí nad Labem


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
6 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘII. místo
II. místo
10 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Daniel SOKOLIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Martin TASUTIJ
IV. místo
Martin TASUTIJ
KOBRA KLADNO


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
5 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
20 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Filip MEDUNA
IV. místo
Filip MEDUNA
Spolek SoRu gym Chrudim


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
4 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
20 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Viktor ŽÍLA
IV. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
4 na startu
Nick VETEŠNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Martin JÍCHAIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin JÍCHA
KOBRA KLADNO
Marek BANDA
IV. místo
Marek BANDA
KBK Fox Ústí nad Labem


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Kateřina SOKOLOVÁII. místo
II. místo
Kateřina SOKOLOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Václav ČERNÝII. místo
II. místo
Václav ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
3 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
10 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Roman DROBEKII. místo
II. místo
5 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
4 na startu
Lukáš KOTASI. místo
I. místo
20 bodů
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Dominik PAGURKOII. místo
II. místo
10 bodů
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.
Tomáš LAUBEIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora
Viktor BERAN
IV. místo
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim


LIGHTCONTACT Junioři -84kg
2 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
5 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Jakub KUTÍKII. místo
II. místo
Jakub KUTÍK
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
3 na startu
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Kristýna ADÁMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ADÁMKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Andrea DUCHÁČKOVÁIII. místo
III. místo
Andrea DUCHÁČKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
3 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Dominik POPELKAII. místo
II. místo
5 bodů
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary
Štěpán KALOUSIII. místo
III. místo
Štěpán KALOUS
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -63kg
2 na startu
Dominik PAGURKOI. místo
I. místo
5 bodů
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.
Richard STRÁNSKÝII. místo
II. místo
Richard STRÁNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary

KICK LIGHT Junioři -84kg
2 na startu
Jakub KUTÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub KUTÍK
KOBRA KLADNO
Martin KAPRII. místo
II. místo
Martin KAPR
Schejbal's Gym Lovosice