Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůPrague Open PF, LC, KL
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEPartneři
Pretass, s.r.o.SAPRestaurace Besední - Hlubočepy
PrahaFaster CZ spol. s r.o.Ateliér Jarka

JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu
Bořek ICHAII. místo
II. místo
Bořek ICHA
Panthers Fighters - TJSŘ

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
6 na startu
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Petr ZICH
IV. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
6 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno


POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
4 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Vojtěch ŠTORKÁNII. místo
II. místo
10 bodů
Vojtěch ŠTORKÁN
Sportfight gym o.s.
Roman BAZJUK
IV. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
3 na startu
Nick VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno
Vitali BAZJUKIII. místo
III. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Valentina VACKOVÁII. místo
II. místo
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Anna KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Anna KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Karolína KONDRÁTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Magda KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
3 na startu
Jan OPALENSKÝII. místo
II. místo
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lukáš KNECHTLIII. místo
III. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
4 na startu
Lukáš KNECHTL
IV. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno


POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
2 na startu
Magda KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
3 na startu
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Magda KOUKOLÍKOVÁIII. místo
III. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
2 na startu
Lukáš KOTASI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
3 na startu
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.
Tomáš MARTÍNEKIII. místo
III. místo
Tomáš MARTÍNEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
2 na startu
Annette SMOLOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -69kg
2 na startu
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Muži -74kg
2 na startu
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Miroslav VEČERKAII. místo
II. místo
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -79kg
2 na startu
Dominik HÖLBLINGI. místo
I. místo
5 bodů
Dominik HÖLBLING
Team TAE-KIBO Wien
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -84kg
4 na startu
Dominik HÖLBLINGI. místo
I. místo
20 bodů
Dominik HÖLBLING
Team TAE-KIBO Wien
Mario JELINEK
IV. místo
Mario JELINEK
Team TAE-KIBO Wien


LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
6 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘI. místo
I. místo
20 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel HORVÁTII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem
Karel KOUSALIII. místo
III. místo
5 bodů
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.
Petr ZICH
IV. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
5 na startu
Martin TASUTIJI. místo
I. místo
20 bodů
Martin TASUTIJ
KOBRA KLADNO
Oliver PUNČOCHÁŘII. místo
II. místo
10 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Daniel SOKOLIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Petr ZICH
IV. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
5 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Daniel SOKOLIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Filip MEDUNA
IV. místo
Filip MEDUNA
Spolek SoRu gym Chrudim


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Jakub KAŇÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub KAŇÁK
Millenium Gym o.s.
David DOUBRAVAIII. místo
III. místo
5 bodů
David DOUBRAVA
Valdman's gym Kutná Hora
Viktor ŽÍLA
IV. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
2 na startu
Martin JÍCHAII. místo
II. místo
Martin JÍCHA
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
5 na startu
Nick VETEŠNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Ondřej MICHALEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Ondřej MICHALEK
SK Kick box Juventus Karviná
Pavel JEDELSKÝ
IV. místo
Pavel JEDELSKÝ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Valentina VACKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno
Michaela PYTÁKOVÁIII. místo
III. místo
Michaela PYTÁKOVÁ
TCB GYM

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Michaela CAPOUŠKOVÁII. místo
II. místo
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick box Juventus Karviná

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
3 na startu
Adéla ŽENATÁI. místo
I. místo
10 bodů
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.
Kateřina SOKOLOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Kateřina SOKOLOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim
Anna KOUKOLÍKOVÁIII. místo
III. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Lucie FOJTÁŠKOVÁII. místo
II. místo
Lucie FOJTÁŠKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Magda KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
3 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
10 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Mahammad JAFARIII. místo
III. místo
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
4 na startu
Eduard DUDA
IV. místo
Eduard DUDA
SK Kick box Juventus Karviná


LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
2 na startu
Petr VODENKAI. místo
I. místo
5 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Josef ŠPORCLII. místo
II. místo
Josef ŠPORCL
SK Kick box Juventus Karviná

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu
Tomáš MARTINEKI. místo
I. místo
5 bodů
Tomáš MARTINEK
SK Kick-box RED FIST
Daniel NOBILISII. místo
II. místo
Daniel NOBILIS
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
2 na startu
Klára KOUSALOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Klára KOUSALOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Gabriela ELEKOVÁII. místo
II. místo
Gabriela ELEKOVÁ
SK Kick box Juventus Karviná

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
2 na startu
Klára KOUSALOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Klára KOUSALOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
10 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš KOTASII. místo
II. místo
5 bodů
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Jan HORÁČEKIII. místo
III. místo
Jan HORÁČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
3 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
10 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
David ČERNÝIII. místo
III. místo
David ČERNÝ
FIGHTER'S GYM PRAHA

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
2 na startu
Matěj BELIČKAII. místo
II. místo
Matěj BELIČKA
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
3 na startu
Daniel NOBILISII. místo
II. místo
Daniel NOBILIS
SKS Arena Kladno
František BIHARYIII. místo
III. místo
František BIHARY
Sportfight gym o.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
2 na startu
Marek DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
Marek DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Muži -74kg
7 na startu
Štěpán JURÁŠII. místo
II. místo
10 bodů
Štěpán JURÁŠ
Valdman's gym Kutná Hora
Michal KRÁSAIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal KRÁSA
Kosagym Praha
Peter PAPRČKA
IV. místo
Peter PAPRČKA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Muži -79kg
3 na startu
Jakub KONDZIOLKAI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub KONDZIOLKA
SK Kick-box RED FIST
Ladislav HUDLERII. místo
II. místo
5 bodů
Ladislav HUDLER
KBC Milda Team z.s.
Peter PAPRČKAIII. místo
III. místo
Peter PAPRČKA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Muži -84kg
3 na startu
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
5 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Matěj BELIČKAIII. místo
III. místo
Matěj BELIČKA
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
3 na startu
Iva ŠAFÁŘOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Iva ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Petra KULIŠŤÁKOVÁII. místo
II. místo
Petra KULIŠŤÁKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Ludmila DYGRYNOVÁIII. místo
III. místo
Ludmila DYGRYNOVÁ
TCB GYM

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
3 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Tereza KRÁLOVÁIII. místo
III. místo
Tereza KRÁLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Ženy -65kg
2 na startu
Monika HÁJKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Monika HÁJKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Ženy -70kg
3 na startu
Monika HÁJKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Monika HÁJKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Zuzana JÍROVÁIII. místo
III. místo
Zuzana JÍROVÁ
LUDUS Gym o.s.

LIGHTCONTACT Veteráni +80kg
5 na startu
p. Pavel PLOCHI. místo
I. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Martin VIKTORINII. místo
II. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Nobilis Milan
IV. místo
Nobilis Milan
SKS Arena Kladno


KICK LIGHT Junioři -63kg
2 na startu
František BUREŠI. místo
I. místo
5 bodů
František BUREŠ
SKS Arena Kladno
Michal ROBOUSKÝII. místo
II. místo
Michal ROBOUSKÝ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -69kg
2 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
5 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Martin Zavoral Team Fighter's
František BUREŠII. místo
II. místo
František BUREŠ
SKS Arena Kladno

KICK LIGHT Junioři -74kg
3 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
10 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Štěpán KALOUSII. místo
II. místo
5 bodů
Štěpán KALOUS
Schejbal's Gym Lovosice
Daniel KAPLANIII. místo
III. místo
Daniel KAPLAN
SK Kick box Juventus Karviná

KICK LIGHT Junioři -79kg
2 na startu
Matěj BELIČKAII. místo
II. místo
Matěj BELIČKA
SKS Arena Kladno

KICK LIGHT Juniorky -60kg
2 na startu
Barbora MAREŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Muži -69kg
2 na startu
Marek DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
Marek DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Muži -74kg
4 na startu
Marek SVITEKI. místo
I. místo
20 bodů
Marek SVITEK
Kosagym Praha
Michal KRÁSAII. místo
II. místo
10 bodů
Michal KRÁSA
Kosagym Praha


KICK LIGHT Muži -84kg
3 na startu
Pavel POLEDNÍKII. místo
II. místo
Pavel POLEDNÍK
SK Kick-box RED FIST
Pavel MÜLLERIII. místo
III. místo
Pavel MÜLLER
TCB GYM

KICK LIGHT Muži -89kg
2 na startu
Daniel ŽABAI. místo
I. místo
5 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Břetislav KYJONKAII. místo
II. místo
Břetislav KYJONKA
SK Kick-box RED FIST

KICK LIGHT Ženy -60kg
2 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Ženy -70kg
2 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno
Veronika KOHUTOVÁII. místo
II. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm