Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůNárodní pohár LK
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
LOW KICK Juniorky -60kg
3 na startu
Tereza MEISLOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza MEISLOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Andrea FARSKÁII. místo
II. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.
Barbora MAREŠOVÁIII. místo
III. místo
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LOW KICK Junioři -57kg
2 na startu
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
5 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Michal ROBOUSKÝII. místo
II. místo
Michal ROBOUSKÝ
Schejbal's Gym Lovosice

LOW KICK Junioři -75kg
2 na startu
Antonín TENKAČII. místo
II. místo
Antonín TENKAČ
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Junioři -81kg
3 na startu
Jan GREISIGERI. místo
I. místo
10 bodů
Jan GREISIGER
G-Titán Žatec
Nikolas BERKAII. místo
II. místo
Nikolas BERKA
Berka Fight centrum z.s.
Denis JEŽEKIII. místo
III. místo
Denis JEŽEK
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Junioři -86kg
2 na startu
Jan GALBAVÝI. místo
I. místo
5 bodů
Jan GALBAVÝ
KBC Milda Team z.s.
Jakub SPURNÝII. místo
II. místo
Jakub SPURNÝ
SK Aries gym

LOW KICK Muži -60kg
2 na startu
Jaroslav KOZELKAI. místo
I. místo
5 bodů
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.
Sebastian BYTYQIII. místo
II. místo
Sebastian BYTYQI
SK Aries gym

LOW KICK Muži -71kg
2 na startu
Michal MÁLEKI. místo
I. místo
5 bodů
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Ondřej TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
Ondřej TRÁVNÍČEK
Iron Fighters, z.s.

LOW KICK Muži -75kg
3 na startu
Lukáš ŠIMEKII. místo
II. místo
5 bodů
Lukáš ŠIMEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Vladimír KOLÁŘIII. místo
III. místo
Vladimír KOLÁŘ
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Muži -81kg
2 na startu
Jiří VAŇATAI. místo
I. místo
5 bodů
Jiří VAŇATA
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Muži -86kg
4 na startu
Miroslav ŠARIŠSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Miroslav ŠARIŠSKÝ
SKP Moravan Prostějov
Jan MARHANIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.
Ondřej SCHWARZ
IV. místo
Ondřej SCHWARZ
Sersen's TEAM Chomutov


LOW KICK Muži +91kg
4 na startu
Petr KAREŠI. místo
I. místo
20 bodů
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Pavel VOJÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
Lukáš ŠERŠEŇ
IV. místo
Lukáš ŠERŠEŇ
Sersen's TEAM Chomutov


LOW KICK Veteráni
2 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.