Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMČR PF, LC, Fo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu
Karel KOUSALII. místo
II. místo
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
5 na startu
Michael HAUSERII. místo
II. místo
10 bodů
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Ondřej JIRKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Ondřej JIRKA
Fighter's Gym Teplice
Sebastien ABRAHÁM
IV. místo
Sebastien ABRAHÁM
Fighter's Gym Teplice


POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKII. místo
II. místo
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
5 na startu
Jakub VETEŠNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Zdeněk MARELIII. místo
III. místo
5 bodů
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Viktor ŽÍLA
IV. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
5 na startu
Jakub VOLÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VOLÁK
KA1SPORT Team Ostrava
Lukáš KNECHTLIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno
Nick VETEŠNÍK
IV. místo
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -28kg
3 na startu
Linda ŠAFÁŘOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Linda ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Veronika FLORIÁNOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Veronika FLORIÁNOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Eliška JURÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Eliška JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Klára NEDVĚDOVÁII. místo
II. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice
Julie VYKOUKOVÁIII. místo
III. místo
Julie VYKOUKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Anna KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Anna KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Kristýna STEHLÍKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna STEHLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Eva BALCAROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice
Kristýna STEHLÍKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna STEHLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
3 na startu
Jiří BARTKOIII. místo
III. místo
Jiří BARTKO
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
5 na startu
Jakub BAŠTAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Josef HOLDY
IV. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
4 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
20 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Vitali BAZJUKIII. místo
III. místo
5 bodů
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr HLINKA
IV. místo
Petr HLINKA
KA1SPORT Team Ostrava


POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
2 na startu
Jakub MAJERI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice
 II. místo
II. místo

KA1SPORT Team Ostrava

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
2 na startu
Richard STIBŮREKI. místo
I. místo
5 bodů
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.
 II. místo
II. místo

KA1SPORT Team Ostrava

POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
2 na startu
Sabina FRANKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Sabina FRANKOVÁ
Karate klub Kladno
Julie VYKOUKOVÁII. místo
II. místo
Julie VYKOUKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
2 na startu
Gabriela ČEJKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Gabriela ČEJKOVÁ
Kickboxing Baník Most
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
3 na startu
Eva BALCAROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice
Klára KOUSALOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Klára KOUSALOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Klára JANKOVÁIII. místo
III. místo
Klára JANKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
3 na startu
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
5 bodů
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr HLINKAIII. místo
III. místo
Petr HLINKA
KA1SPORT Team Ostrava

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
3 na startu
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's
 III. místo
III. místo

KA1SPORT Team Ostrava

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
2 na startu
 I. místo
I. místo
5 bodů

KA1SPORT Team Ostrava
Klára KOUSALOVÁII. místo
II. místo
Klára KOUSALOVÁ
Iron Fighters, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
3 na startu
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
10 bodů
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
 II. místo
II. místo

KA1SPORT Team Ostrava
Annette SMOLOVÁIII. místo
III. místo
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
2 na startu
Karolína KONDRÁTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Annette SMOLOVÁII. místo
II. místo
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -63kg
2 na startu
Lukáš KOTASI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Radek MORAVECII. místo
II. místo
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -74kg
2 na startu
Petr FATKAI. místo
I. místo
5 bodů
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Miroslav VEČERKAII. místo
II. místo
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -79kg
2 na startu
Miroslav VEČERKAI. místo
I. místo
5 bodů
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Milan KOŘENII. místo
II. místo
Milan KOŘEN
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Muži -84kg
4 na startu
Martin RŮŽIČKAII. místo
II. místo
10 bodů
Martin RŮŽIČKA
KK Kosagym Praha
Milan KOŘEN
IV. místo
Milan KOŘEN
Valdman's gym Kutná Hora


POINTS FIGHTING Muži -89kg
2 na startu
Martin RŮŽIČKAII. místo
II. místo
Martin RŮŽIČKA
KK Kosagym Praha

POINTS FIGHTING Muži +94kg
2 na startu
Martin RŮŽIČKAI. místo
I. místo
5 bodů
Martin RŮŽIČKA
KK Kosagym Praha
Richard GREGORII. místo
II. místo
Richard GREGOR
KK Kosagym Praha

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
4 na startu
Natalie JOZKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Natalie JOZKOVÁ
SK Kickbox Chodov
Annette SMOLOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Karolína KONDRÁTOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Michaela KLIMEŠOVÁ
IV. místo
Michaela KLIMEŠOVÁ
SK Kickbox Chodov


POINTS FIGHTING (DOUBLE TEAM) Mladší žáci +42kg
2 na startu
Petr ZICHI. místo
I. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Viktor ŽÍLAI. místo
I. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Ondřej PUCII. místo
II. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem


LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
5 na startu
Pavel HORVÁTI. místo
I. místo
20 bodů
Pavel HORVÁT
KBK Fox Ústí nad Labem
Lukáš HUDLERII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš HUDLER
KBC Milda Team z.s.
Martin ČERNÝ
IV. místo
Martin ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
7 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘII. místo
II. místo
10 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Martin TASUTIJIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin TASUTIJ
KOBRA KLADNO
Václav KOVÁŘÍK
IV. místo
Václav KOVÁŘÍK
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Vladislav GROZICKÝII. místo
II. místo
5 bodů
Vladislav GROZICKÝ
SK Leon, z.s.
Jaroslav KVĚTOŇIII. místo
III. místo
Jaroslav KVĚTOŇ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Viktor ŽÍLAII. místo
II. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Zdeněk MARELIII. místo
III. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Jakub VOLÁKI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub VOLÁK
KA1SPORT Team Ostrava
Nick VETEŠNÍKII. místo
II. místo
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Viktor ŽÍLAIII. místo
III. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
3 na startu
Eliška JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Eliška JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Linda ŠAFÁŘOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Linda ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Barbora ZDEŇKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZDEŇKOVÁ
Škola bojových umění Narama

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Veronika SVOBODOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Veronika SVOBODOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Valentina VACKOVÁII. místo
II. místo
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Valentina VACKOVÁ
SKS Arena Kladno
Klára NEDVĚDOVÁII. místo
II. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice
Michaela CAPOUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick box Juventus Karviná

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
2 na startu
Jakub VETEŠNÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Daniel ZDENĚKII. místo
II. místo
Daniel ZDENĚK
Škola bojových umění Narama

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
5 na startu
Filip BLAŽEKI. místo
I. místo
20 bodů
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Martin BLAŽEKII. místo
II. místo
10 bodů
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Vojtěch MODRAIII. místo
III. místo
5 bodů
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice
Jan KAPR
IV. místo
Jan KAPR
Karate klub Karlovy Vary


LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
5 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Filip BLAŽEKII. místo
II. místo
10 bodů
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Martin BLAŽEK
IV. místo
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
6 na startu
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
20 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Roman DROBEKII. místo
II. místo
10 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora
Josef HOLDYIII. místo
III. místo
5 bodů
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.
Adam STRÁNÍK
IV. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
5 na startu
Roman DROBEKII. místo
II. místo
10 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora
Petr VODENKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Filip TRAGER
IV. místo
Filip TRAGER
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
2 na startu
Gabriela ČEJKOVÁII. místo
II. místo
Gabriela ČEJKOVÁ
Kickboxing Baník Most

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Klára KOUSALOVÁII. místo
II. místo
Klára KOUSALOVÁ
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
3 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Marie MEČÍŘOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Marie MEČÍŘOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Tereza-Marie PECKOVÁIII. místo
III. místo
Tereza-Marie PECKOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
3 na startu
František BUREŠI. místo
I. místo
10 bodů
František BUREŠ
SKS Arena Kladno
Michal ROBOUSKÝII. místo
II. místo
Michal ROBOUSKÝ
Schejbal's Gym Lovosice
Jan HANZALÍKIII. místo
III. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
2 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
5 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš SOLNAŘII. místo
II. místo
Lukáš SOLNAŘ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
2 na startu
Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Sabina HERAINOVAII. místo
II. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -63kg
2 na startu
Lukáš KOTASII. místo
II. místo
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Muži -69kg
3 na startu
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
10 bodů
Mário PODLUŽANSKÝ

Aleš HRÁCHII. místo
II. místo
5 bodů
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Muži -74kg
2 na startu
Mário PODLUŽANSKÝII. místo
II. místo
Mário PODLUŽANSKÝ


LIGHTCONTACT Muži -79kg
4 na startu
Rodolfo MARŠÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Rodolfo MARŠÍK
KOBRA KLADNO
Milan KOŘEN
IV. místo
Milan KOŘEN
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Muži -89kg
2 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Mário PODLUŽANSKÝII. místo
II. místo
Mário PODLUŽANSKÝ


LIGHTCONTACT Muži +94kg
2 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
5 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Milan TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
Milan TRÁVNÍČEK
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
2 na startu
Veronika BLAŽKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Veronika BLAŽKOVÁ
SK Kickbox Chodov
Iva ŠAFÁŘOVÁII. místo
II. místo
Iva ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
3 na startu
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Michaela KLIMEŠOVÁII. místo
II. místo
Michaela KLIMEŠOVÁ
SK Kickbox Chodov
Nikola KALOUSOVÁIII. místo
III. místo
Nikola KALOUSOVÁ
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Ženy -70kg
2 na startu
Martina PTÁČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Martina PTÁČKOVÁ

Radka HESPODARIKOVÁII. místo
II. místo
Radka HESPODARIKOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Veteráni -80kg
4 na startu
Miloš ČERNÝI. místo
I. místo
Miloš ČERNÝ
SK Kickbox Chodov
p. Pavel PLOCHII. místo
II. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Igor SMOLAIII. místo
III. místo
Igor SMOLA
Martin Zavoral Team Fighter's
Josef ČIKEL
IV. místo
Josef ČIKEL
KBC Milda Team z.s.


LIGHTCONTACT Veteráni +80kg
3 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Vladimír DUBII. místo
II. místo
Vladimír DUB
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Josef DVOŘÁKIII. místo
III. místo
Josef DVOŘÁK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

MUSICAL FORMS Muži
5 na startu
Jakub VOLÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub VOLÁK
KA1SPORT Team Ostrava
Petr HLINKAII. místo
II. místo
10 bodů
Petr HLINKA
KA1SPORT Team Ostrava
Jan HANZALÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS Ženy
5 na startu
 I. místo
I. místo
20 bodů

KA1SPORT Team Ostrava
Sabina FRANKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Sabina FRANKOVÁ
Karate klub Kladno
Anna KOUKOLÍKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

LIGHTCONTACT (DOUBLE TEAM) Veteráni
2 na startu
p. Pavel PLOCHI. místo
I. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Vladimír DUBI. místo
I. místo
Vladimír DUB
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Milan DUŠEKII. místo
II. místo
Milan DUŠEK
KBC Milda Team z.s.